SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Kalisz

Kancelaria frankowa Kalisz

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Kaliszu z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Jeśli kredyt frankowy jest dla Ciebie utrapieniem i szukasz kompleksowej pomocy, nasza kancelaria frankowa jest tu dla Ciebie! Prowadzimy sprawy frankowe na terenie Kalisza. Dzięki nam anulowanie Twojej umowy lub odfrankowanie kredytu może być w zasięgu Twojej ręki!

  Pomoc frankowiczom Kalisz

  Frankowicze dzielnie podejmują się batalii ze swoimi bankami, a ich sprawy frankowe trafiają do sądów w całej Polsce. Nie powinno to dziwić, ponieważ umowy obejmujące kredyty frankowe zostały sporządzone niezgodnie z prawem. Pozytywnie rozwiązany spór z bankiem może prowadzić do dwóch rezultatów jakimi są odfrankowanie kredytu oraz unieważnienie kredytu frankowego. Nasza Kancelaria Frankowa Kalisz posiada duże doświadczenie w prawie bankowym, a więc i w sprawach frankowych. Dzięki całkowitemu skupieniu wyłącznie na sprawach dotyczących kredytów CHF możemy zagwarantować, że frankowicze z terenu Kalisza znajdą u nas niezawodną pomoc frankowiczom, pełnioną przez doświadczonych fachowców w swojej dziedzinie.

  Unieważnienie umowy a odfrankowanie kredytu kancelaria Kalisz

  Frankowicze często nie rozróżniają, czym charakteryzuje się unieważnienie kredytu we frankach szwajcarskich, a czym odfrankowienie kredytu. Oba te rozwiązania warunkuje typ posiadanego kredytu.

  Odfrankowanie kredytu kancelaria Kalisz

  Odfrankowanie kredytu możliwe jest w przypadku posiadania kredytu indeksowanego. Kredyt frankowy zostaje zastąpiony kredytem złotówkowym. Oprocentowanie staje się niższe, a co za tym idzie – kolejne raty są mniejsze. Dzięki obniżeniu wpłaconych już rat, frankowicze mogą liczyć na zwrot nadpłaconych rat przez bank.

  Kancelaria kredyty frankowe Kalisz – unieważnienie umowy Kalisz

  Anulowanie umowy możliwe jest w przypadku kredytu denominowanego. Bank zwraca wszelkie należności z tytułu zapłaconych ubezpieczeń. Frankowicz rozlicza się z bankiem w związku z pozostałym do spłaty kapitałem oraz odzyskuje wszystkie nadpłacone raty. Ostatecznie umowa kredytowa przestaje istnieć.

  Sprawy frankowe Kalisz – sprawdź, jak wygląda nasza pomoc frankowiczom Kalisz

  Poniżej przedstawiamy jak wygląda pomoc kancelarii frankowej w sprawach frankowych:

 • jako Twoi pełnomocnicy napiszemy profesjonalną reklamację Twojego kredytu i złożymy ją do banku w Twoim imieniu,
 • zwrócimy się do banku w celu pozyskania wszystkich Twoich dokumentów kredytowych, opisujących historię Twojego kredytu,
 • sporządzamy indywidualnie dostosowany do Twojej sprawy pozew, który da Ci ogromną szansę na odniesienie zwycięstwa w sądzie,
 • reprezentujemy na drodze sądowej,
 • zobowiążemy się prowadzić Twoją sprawę, aż do samego końca, czyli fizycznego wpływu gotówki na Twoje konto.
 • Kredyty frankowe Kalisz

  To jak jakościową pomoc frankowiczom oferuje nasza kancelaria frankowa Kalisz możesz sprawdzić już podczas pierwszej rozmowy z naszymi specjalistami. Nasz zespół przykłada ogromną wagę, aby wszyscy zainteresowani frankowicze poznali odpowiedzi nawet na najbardziej skomplikowane pytania. Z tego też powodu ogromnie zachęcamy do skontaktowania się z naszą kancelarią w celu dokonania bezpłatnej opinii prawnej Twojej sprawy oraz poznania szczegółów współpracy. Z nami kredyty frankowe przestaną zatruwać Ci życie!

  Kalisz – młode duchem najstarsze miasto w Polsce

  Kalisz to miasto na prawach powiatu, to historyczna stolica Wielkopolski. Kalisz położony jest w środkowo-zachodniej części Polski. Miasto, prawa miejskie otrzymało przed 1268 rokiem. Obecnie Kalisz zamieszkuje 94 489 mieszkańców. Kalisz został podzielony na jednostki pomocnicze takie jak osiedla i sołectwa. W mieście wyodrębniono 23 osiedla i 3 sołectwa. Osiedla to m.in Ogrody, Dobro, Rogatka czy Rypinek, zaś sołectwa to Dobrzec, Sulisławice i Sulisławice Kolonia.

  Kalisz informacje administracyjne

  W Kaliszu swoje siedziby posiada Sąd Rejonowy oraz Sąd Okręgowy. W mieście funkcjonują szkoły wyższe takie jak Uniwersytet Kaliski im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich

  w Kaliszu zarejestrowanych jest 74 adwokatów.

  Położenie miasta

  Kalisz to miasto położone na Nizinie Południowowielkopolskiej. Miasto leży nad Prosną, u ujścia Swędrni. To największe miasto aglomeracji kalisko-ostrowskiej i główny ośrodek przemysłowy Kaliskiego Okręgu Przemysłowego. W niedalekiej odległości od miasta zlokalizowane są Ostrów Wielkopolski, Pleszew czy Turek. W Kaliszu krzyżują się drogi krajowe nr 12 i nr 25 oraz drogi wojewódzkie nr 442, nr 450 i nr 470. W mieście skorzystać można z transportu kolejowego, transportu drogowego, transportu zbiorowego i transportu rowerowego.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Kaliszu?

  Sprawa frankowa w Kaliszu trwa około od 10 do 15 miesięcy.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Kaliszu?

  Proces frankowy w Sądzie Okręgowym w Kaliszu trwa około od 10 do 15 miesięcy.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Kaliszu?

  Koszty sprawy frankowej to nie tylko honorarium adwokata, ale i opłaty dodatkowe takie jak opłata od pozwu czy też opłata przekazania pełnomocnictwa.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Kaliszu?

  Wysokość wynagrodzenia prawnika zależy m.in. od doświadczenia adwokata oraz stopnia skomplikowania sprawy.

  Ile trwa apelacja frankowa w Kaliszu?

  Proces frankowy w Sądzie Apelacyjnym trwa około dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Pomoc dla frankowiczów Kalisz

  Bardzo istotnym działaniem, które należy podjąć, jest przekazanie swoich dokumentów kredytowych do specjalistycznej analizy prawnej. Przeanalizowanie dokumentacji pozwala ocenić realne szanse na wygraną, a nawet oszacować spodziewane korzyści finansowe. U nas wszyscy frankowicze mogą liczyć na niezawodną pomoc, która oprócz analizy dokumentacji, może również polegać na naszym udziale w całym procesie. Nasza kancelaria frankowa Kalisz z przyjemnością oraz powodzeniem prowadzi nawet najbardziej zawiłe sprawy frankowe w Kaliszu. Jesteśmy profesjonalistami, dla których kredyty frankowe nie stanowią

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów

   Kancelaria frankowa Płock