SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

    Formularz kontaktowy oraz zgody na udostępnianie danych osobowych Klienta, otrzymywanie informacji handlowych oraz prowadzenie działań marketingowych przez Better Phinance Sp. z o. o. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa, Polska (Administrator)

    Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu będą przetwarzane przez Administratora w celu wykonania umowy, realizacji obowiązków prawnych ciążących na Administratorze, ochrony prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora lub przez stronę trzecią, a także w celach szczegółowo określonych w §2 Informacji RODO dotyczącej przetwarzania danych osobowych Klientów Better Phinance Sp. z o. o. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa, Polska.

    1. Twoje dane osobowe będą udostępnione podmiotom współpracującym, w szczególności kancelariom prawnym, w celu udzielenia pomocy prawnej w sprawie przekazanej Administratorowi. Zgodę możesz cofnąć w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia wykonanie usługi w postaci świadczenia pomocy prawnej.

    2. Jeżeli chcesz otrzymywać od Administratora informacje handlowe o produktach i usługach świadczonych przez Administratora konieczne jest udzielenie zgody. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zgodę możesz cofnąć w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem.