ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Formularz kontaktowy oraz zgody na udostępnianie danych osobowych Klienta, otrzymywanie informacji handlowych oraz prowadzenie działań marketingowych przez Better Phinance Sp. z o. o. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa, Polska (Administrator)

Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu będą przetwarzane przez Administratora w celu wykonania umowy, realizacji obowiązków prawnych ciążących na Administratorze, ochrony prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora lub przez stronę trzecią, a także w celach szczegółowo określonych w §2 Informacji RODO dotyczącej przetwarzania danych osobowych Klientów Better Phinance Sp. z o. o. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa, Polska.

* - pole wymagane

1. Twoje dane osobowe będą udostępnione podmiotom współpracującym, w szczególności kancelariom prawnym, w celu udzielenia pomocy prawnej w sprawie przekazanej Administratorowi. Zgodę możesz cofnąć w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia wykonanie usługi w postaci świadczenia pomocy prawnej.
2. Jeżeli chcesz otrzymywać od Administratora informacje handlowe o produktach i usługach świadczonych przez Administratora konieczne jest udzielenie zgody. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zgodę możesz cofnąć w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem.