SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content

Kancelaria frankowa Województwo Małopolskie

Pomagamy frankowiczom z Małopolski w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelaria frankowa województwo małopolskie

  Kredyty we frankach Małopolskie były chętnie udzielane przez banki, szczególnie w latach 2005 – 2010. W całej Polsce tysiące kredytobiorców chcących zwykle zakupić swoją pierwszą nieruchomość wpadło w sieć banków. Pomoc frankowiczom Małopolskie to to, czym zajmuje się nasza kancelaria.

  Województwo małopolskie mimo że powierzchniowo jest jednym z mniejszych województw to jest ono gęsto zaludnione. Nasza kancelaria frankowa Małopolskie świadczy pomoc frankowiczom na terenie całego województwa małopolskiego, z uwzględnieniem takich miast jak Kraków, Tarnów, Nowy Targ, Nowy Sącz, Zakopane, a także mniejszych miejscowości jak Myślenice, Bochnia, Brzesko, Zator, Oświęcim, Gorlice czy Krynica Zdrój.

  Ile jest spraw frankowych w województwie małopolskim?

  Brak jest statystyk, które wskazywałyby dokładnie na liczbę spraw frankowych, które obecnie toczą się w sądach w województwie małopolskim. Są to jednak z pewnością tysiące spraw. O tym, że obecnie bardzo dużo frankowiczów ruszyło do sądów świadczą chociażby ogólne dane statystyczne. Według danych zebranych z 47 sądów okręgowych, w I kwartale 2024 r. wpłynęło do sadów w sumie około 23,2 tys. spraw frankowych. Jest to niemal o 24% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

  Unieważnienie kredytu frankowego to rozwiązanie dla kredytobiorców zmagających się z frankowym problemem. Umowy kredytów frankowych są wadliwe, co sprawia, że możliwe jest unieważnienie umowy frankowej Małopolska i odzyskanie od banku nadpłaconych pieniędzy.

  Jak długo trwa sprawa w województwie małopolskim?

  Kierując sprawę frankową do sądu należy założyć, że potrwa ona około 3 lat. Oczywiście zdarzają się sprawy, które kończą się szybciej lub też ciągną się dłużej. Zależy to od wielu czynników, w tym obciążenia danego sądu pracą. Kredyty frankowe Małopolskie były zwykle zawierane na 20 lub 30 lat, stąd też czas trwania sprawy sądowej nie powinien nas zniechęcać. Tym bardziej, że korzyści z unieważnienia umowy są naprawdę spore.

  Jeżeli szukasz doświadczonej kancelarii – kancelaria frankowa Kraków, kancelaria frankowa Nowy Sącz, kancelaria frankowa Tarnów – to dobrze trafiłeś. Kancelaria frankowa Frejowski posiada wieloletnie doświadczenie w sprawach przeciwko bankom. Z naszą pomocą setki kredytobiorców, zarówno z Małopolski, jak i całej Polski, pozbyło się kredytu frankowego. Unieważnienie kredytu frankowego daje wiele korzyści, które z chęcią Ci przedstawimy. Warto już teraz podjąć pierwsze kroki, aby odzyskać pieniądze od banku.

  Dodatkowo, zachęcamy do skorzystania z prostego narzędzia, jakim jest kalkulator frankowy. Dzięki niemu samodzielnie i darmowo możesz oszacować kwotę, jaka będzie do odzyskania od banku w przypadku Twojego kredytu.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Chcesz wiedzieć, czy Twój kredyt jest uczciwy i korzystny? Nie trać czasu na samodzielne analizowanie skomplikowanych dokumentów prawnych! Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy możesz odzyskać pieniądze!

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy