SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content

Kancelaria frankowa PEKAO

Renomowani specjaliści od prawa bankowego. Pomoc w unieważnieniu Twojej umowy kredytu frankowego w banku PEKAO. Pomagamy Frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie

  Jak odzyskać pieniądze z kredytu frankowego Bank Pekao

  Kredyty frankowe w Bank Pekao to codzienność wielu frankowiczów, którym to spędzają sen z powiek. Jednak frankowicze wiedzą, że odpowiednio wybrany adwokat lub radca prawny jest przepustką do pozytywnego rozwiązania sprawy, jakim jest unieważnienie lub odfrankowienie kredytu Bank Pekao. Jak jednak mają się sprawy w przypadku pozwów grupowych, czy są one tak samo skuteczne jak pozwy indywidualne? Czy ugody z frankowiczami Bank Pekao są warte uwagi i naprawdę są opłacalne?

  Jak unieważnić kredyt frankowy w Bank Pekao

  Dobrą wiadomością dla osób, które posiadają kredyt frankowy w Bank Pekao jest fakt, iż umowy zawierane z tym bankiem stoją w sprzeczności z prawem bankowym, bowiem naruszają swobodę umów i przekraczają zasady współżycia społecznego. Daje to sposobność do unieważnienie kredytu, które skutkuje rozliczeniem się z bankiem oraz odzyskaniem wszelkich wpłaconych rat. Oznacza to, że Twój kredyt frankowy w Bank Pekao przestaje istnieć, a umowa zostaje uznana za anulowaną. Aby jednak mieć stuprocentową pewność, iż Twoja umowa jest podstawą, która zagwarantuje Ci unieważnienie lub odfrankowanie kredytu Bank Pekao, niezbędne jest dokonanie specjalistycznej analizy prawnej, którą nasza kancelaria frankowa oferuje bezpłatne. Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i sprawdź, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najbardziej korzystne i ile możesz zyskać pozywając bank!

  Odfrankowienie kredytu Bank Pekao

  Pomijając unieważnienie umowy kredytowej, innym korzystnym rozwiązaniem dla frankowiczów jest odfrankowienie kredytu Bank Pekao. Odfrankowienie najczęściej ma miejsce w przypadku kredytu indeksowanego i polega na przewalutowaniu, wskutek którego Twój kredyt frankowy w Bank Pekao zamieni się w kredyt złotówkowy. Dzięki braku waloryzacji frankiem szwajcarskim, raty Twojego kredytu nie będą wyższe niż te, które spłacałeś na samym początku trwania Twojej umowy. Niższe oprocentowanie i mniejsze raty nie są jedynymi korzyściami, z jakimi wiążą się kredyty frankowe w Banku Pekao, które zostały odfrankowione. Przy takim obrocie spraw frankowicze mogą również otrzymać z banku zwrot wszelkich nadpłaconych rat!

  Pozew zbiorowy frankowiczów przeciwko Bank Pekao

  Osób, które posiadają kredyty frankowe w Bank Pekao jest naprawdę wiele. Nic dziwnego, iż frankowicze często rozważają złożenie pozwu zbiorowego. Pomijając liczne wymogi formalne, trzeba się również liczyć z faktem, iż taki rodzaj pozwu wiąże się z różnymi trudnościami:

  • kredyty frankowe w Banku Pekao były udzielane frankowiczom w różnych latach, przez co wzory tych umów mogą się między sobą różnić, co utrudnia jednoznaczne rozstrzygnięcie sprawy;
  • sąd rozpatrując pozew zbiorowy, nie zwraca uwagi na okoliczności, jakie towarzyszyły konsumentom podczas podpisywania umów, które obejmowały ich kredyty frankowe w Bank Pekao, co jest niezaprzeczalnym minusem, bowiem jest to często podnoszony argument w przypadku spraw indywidualnych;
  • ze względu na mnogość etapów postępowania w sprawie pozwu zbiorowego, wydłużeniu ulega czas rozpatrzenia sprawy, dlatego frankowicze, którym zależy na szybszym rozpatrzeniu sprawy, powinni jednak rozważyć złożenie pozwu indywidualnego;

  Kancelaria dla frankowiczów Bank Pekao

  Nie od dziś wiadomo, że doświadczony i profesjonalny adwokat bądź radca prawny niesie nieocenioną pomoc. Podobnie jest w przypadku kredytów frankowych. Nasza kancelaria to zespół niezawodnych specjalistów, którzy kredyty frankowe w Bank Pekao mają w małym palcu, dzięki czemu mogą zagwarantować nieocenioną pomoc w drodze do wygranej z bankiem. Użyj formularza kontaktowego, który znajduje się na naszej stronie i umów się na bezpłatną analizę swojej umowy! Zaufaj specjalistom, zaufaj kancelarii CHF Frejowski!

  Kredyty frankowe w Pekao – umowy zawierające klauzule niedozwolone

  • Pekao Bank Hipoteczny – Umowa kredytu z 2002 roku
  • Pekao Bank Hipoteczny – Umowa kredytu z 2008 roku
  • Umowa o kredyt budowlano-hipoteczny DOM z 2004 r.

  Czy Pekao SA zawiera ugody z frankowiczami?

  Ugody frankowe Pekao, na jakie mogą liczyć frankowicze, posiadający kredyt frankowy w Bank Pekao, podobnie jak w przypadku innych banków, nie należą do najkorzystniejszych. Niepodważalnym jest za to fakt, iż unieważnienie umowy CHF jest najbardziej opłacalnym dla kredytobiorców rozwiązaniem. Jednak wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich frankowiczów, którzy zdecydowali się nam zaufać, nasza kancelaria zobowiązuje się do wykonywania specjalistycznych analiz oraz wyczerpujących kalkulacji każdej zaproponowanej przez bank oferty ugody, aby nasi klienci mogli podjąć świadomą decyzję o odrzuceniu bądź przyjęciu propozycji banku. Oznacza to, że frankowicze przeciwko Pekao, którzy nam zaufali, każdorazowo mogą przekazywać wszystkie otrzymane ugody frankowe Pekao do bezpłatnych wyliczeń.

  Czy iść na ugodę z bankiem?

  Zastanawiając się, czy ugody frankowe Pekao są korzystne, należy pamiętać, że nawet największe korzyści, jakie frankowicz może osiągnąć z ugody zawsze będą niższe od tych, które można osiągnąć, kierując sprawę swojego kredytu we frankach do sądu.

  Ugody frankowe Pekao – Ile Frankowicz może stracić podpisując ugodę z bankiem?

  Zważywszy na najwyższe stopy procentowe w historii, które zgodnie z zapowiedziami ekspertów stale będą rosnąć, podpisanie ugody frankowe Pekao mogą w dalszej perspektywie zaszkodzić frankowiczom. Wzrost stóp procentowych sprawi, że nowe raty w PLN będą nieustannie rosły, aż mogą przewyższyć te, które miały miejsce przed ugodą.

  Które banki chcą ugody z frankowiczami?

  Do banków, które oferują ugody frankowe, zaliczyć można przede wszystkim bank PKO BP i bank Millennium. Oba te banki sporządziły propozycje ugodowe, które są oparte o propozycję KNF. Oznacza tym, że ugody oferowane przez te banki będą polegały na tym, iż kredyt frankowy zostanie zmieniony na kredyt złotówkowy, który zostanie oparty na wyższej stawce WIBOR.

  Co dalej z kredytami Frankowymi 2022?

  Mimo braku rządowej pomocy frankowiczom mogą oni liczyć na doświadczonych ekspertów z kancelarii frankowych, którzy to pomogą im wygrać z bankiem. Należy pamiętać, że frankowicze przeciwko Pekao mają ogromną szansę na wygraną, bowiem sądy orzekają na ich korzyść. Ugody frankowe Pekao odchodzą w zapomnienie, jeśli bierze się pod uwagę, że 97% spraw frankowych kończy się wygraną frankowiczów.

  Pekao kredyt frankowy sąd – Czy Frankowicze wygrywają z bankami?

  Według statystyk już w pierwszych trzech miesiącach 2022 roku zostało rozstrzygniętych 1700 spraw frankowych, zaś 97% z nich było wyrokami na korzyść frankowiczów. Powinno się również zaznaczyć, że 1580 z 1700 rozstrzygniętych spraw skończyło się unieważnieniem umowy. Z takich statystyk wnioskować można, że Pekao kredyt frankowy sąd chętniej unieważnia niż poddaje odfrankowieniu.

  PEKAO S.A. – aktualizacja 2024

  W stosunku do PEKAO S.A. rok 2024 nie powinien przynieść istotnych zmian. Umowy frankowe zawierane z tym bankiem wielokrotnie uznawane były za zawierające klauzule abuzywne. W 2024 r. trzeba spodziewać się kolejnych wyroków unieważniających umowy kredytowe.

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  Kalkulator frankowy

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kancelaria Frejowski

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  BLOG EKSPERCKI

  Sprawdź wiedzę naszych ekspertów na temat prawa bankowego, oraz prowadzenia spraw frankowych.