SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content

Kancelaria frankowa BOŚ Bank

Renomowani specjaliści od prawa bankowego. Pomoc w unieważnieniu Twojej umowy kredytu frankowego w BOŚ Banku. Pomagamy Frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie

  Jak unieważnić kredyt frankowy w BOŚ Bank?

  Jednym z rozwiązań, na jakie mogą liczyć frankowicze, którzy posiadają kredyty frankowe w BOŚ Bank jest unieważnienie umowy kredytu. Stwierdzenie nieważności umowy sprawi, że umowa obejmująca Twój kredyt frankowy w BOŚ Bank zostanie uznana za taką, która z prawnego punktu widzenia nigdy nie miała miejsca. Zgodnie z takim stwierdzeniem, nigdy nie powinieneś był wpłacać do banku prowizji, odsetek czy rat kapitałowych, które uwzględniały zmiany kursu CHF. W takiej sytuacji bank zostaje zobligowany do zwrócenia Ci wszelkich rat czy też innych opłat, które uiściłeś przez czas trwania Twojego kredytu. Aby mieć pewność, że Twoja umowa kwalifikuje się do dochodzenia swoich roszczeń na drodze sądowej, niezbędne jest przekazanie umowy kredytu do specjalistycznej analizy. Nasza kancelaria frankowa oferuje takie opiniowanie dokumentacji kredytowej bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań. Wypróbuj naszych specjalistów i już dziś przekaż nam swoją umowę do analizy!

  Odfrankowienie kredytu BOŚ Bank

  Frankowicze posiadający kredyty frankowe w BOŚ Bank mogą również liczyć na odfrankowanie kredytu BOŚ Bank, które gwarantuje pozbycie się ryzyka kursowego dzięki przewalutowaniu kredytu CHF na kredyt złotówkowy. Oprocentowanie ulegnie obniżeniu tak samo jak Twoje raty, które nie będą mogły być większe niż te, które płaciłeś na początku trwania Twojej umowy kredytowej. Frankowicze uzyskujący w sądzie odfrankowienie kredytu BOŚ Bank mogą również spodziewać się zwrotu wszelkich nadpłaconych rat, ponieważ obniżeniu ulegną również raty, które zostały już wcześniej opłacone.

  Ugody z frankowiczami BOŚ Bank

  Propozycje ugód oferowanych przez Bank Ochrony Środowiska opierać się będą na opierać się na wariancie, jaki został zaproponowany przez Komisję Nadzoru Finansowego, co oznacza, że kredyt podczas przeliczenia, zostanie potraktowany tak, jakby od początku był kredytem w złotówkach, nie zaś we frankach. W taki sposób realizowane ugody z frankowiczami BOŚ Bank będą skutkowały zmianą waluty kredytu oraz bazowej stawki oprocentowania. W tym miejscu warto zaznaczyć, iż warunki oferowane przez KNF, na których opierają się ugody BOŚ Banku, pozwalają na odzyskanie nie więcej niż 30% kwot, które można odzyskać w rozwiązaniach, jakimi są unieważnienie kredytu frankowego lub odfrankowienie kredytu BOŚ Bank.

  Pozew zbiorowy frankowiczów przeciwko BOŚ Bank

  Aby złożyć pozew zbiorowy niezbędne jest zorganizowanie się minimalnie 10 osób, które są w posiadaniu identycznego rodzaju roszczenia, a także, których ewentualna sprawa opierałaby się na tych samym podstawach faktycznych. Samo spełnienie wymaganych kryteriów jest nie lada problemem, ale jednocześnie rodzi wiele problemów. Kredyty frankowe w BOŚ Bank były udzielane w różnych latach, dlatego też istnieje ryzyko, iż osoby decydujące się na wspólny pozew, mają zupełnie inne wzorce umów. Niewiele też frankowiczów wie, że podczas rozpatrywania pozwu zbiorowego nie są brane pod uwagę okoliczności, które towarzyszyły konsumentom podczas zawierania umów frankowych, a które są istotnym elementem każdego pozwu skladanego indywidualnie. Ogromnym minusem jest również fakt, iż sprawy zbiorowe są rozpatrywane dłużej niż w przypadku, gdy frankowicz dochodzi swoich praw w pozwie indywidualnym.

  Kredyty frankowe w BOŚ Bank – umowy zawierające klauzule niedozwolone

  • Umowa z 2007 r.

  Ugody z frankowiczami BOŚ Bank – Czy warto podpisywać ugody frankowe BOŚ Bank?

  Ugody frankowe BOŚ Bank opierać się będą na wariancie, jaki został zaproponowany przez Komisję Nadzoru Finansowego, co oznacza, że kredyt podczas przeliczenia, zostanie potraktowany tak, jakby od początku był kredytem w złotówkach, nie zaś we frankach. W taki sposób realizowane ugody z frankowiczami BOŚ Bank będą skutkowały zmianą waluty kredytu oraz bazowej stawki oprocentowania. W tym miejscu warto zaznaczyć, iż warunki oferowane przez KNF, na których opierają się ugody BOŚ Banku, pozwalają na odzyskanie nie więcej niż 30% kwot, które można odzyskać w rozwiązaniach, jakimi są unieważnienie lub odfrankowienie kredytu BOŚ Bank. Dlatego też zamiast liczyć na ugody frankowe BOŚ Bank, warto zdecydować się na pozwanie swojego banku.

  Pozew zbiorowy frankowiczów przeciwko BOŚ Bank – Czy warto złożyć pozew zbiorowy przeciwko BOŚ Bank?

  Aby złożyć pozew zbiorowy przeciwko BOŚ Bank, niezbędne jest zorganizowanie się minimalnie 10 osób, które są w posiadaniu identycznego rodzaju roszczenia, a także, których ewentualna sprawa opierałaby się na tych samym podstawach faktycznych. Samo spełnienie wymaganych kryteriów jest nie lada problemem, ale jednocześnie rodzi wiele problemów. Kredyty frankowe w BOŚ Bank były udzielane w różnych latach, dlatego też istnieje ryzyko, iż osoby decydujące się na wspólny pozew, mają zupełnie inne wzorce umów. Niewiele też frankowiczów wie, że BOŚ Bank frankowy sąd rozpatrując pozew zbiorowy przeciwko BOŚ Bank nie bierze pod uwagę okoliczności, które towarzyszyły konsumentom podczas zawierania umów frankowych, a które są istotnym elementem każdego pozwu składanego indywidualnie. Ogromnym minusem jest również fakt, iż sprawy zbiorowe są rozpatrywane dłużej niż w przypadku, gdy frankowicz dochodzi swoich praw w pozwie indywidualnym.

  Kancelaria dla frankowiczów BOŚ Bank

  Wyspecjalizowany w sprawach frankowych adwokat bądź radca prawny jest ogromną pomocą, jeśli interesuje nas unieważnienie czy też odfrankowienie kredytu BOŚ Bank. Dlatego też nasza kancelaria frankowa kancelaria frankowa, która składa się z samych specjalistów z zakresu prawa bankowego, będzie idealnym wyborem dla każdego frankowicza! Oferujemy darmową analizę dokumentacji kredytową, a dodatkowo gwarantujemy, iż każdy zainteresowany będzie miał możliwość dostosowania warunków współpracy do swoich potrzeb! Wypełnij formularz znajdujący się na naszej stronie i sprawdź, jakie masz szanse na wygraną.

  BOŚ Bank – aktualizacja 2024

  W 2024 r. BOŚ Bank powinien skupić się na poprawieniu warunków programu ugód z frankowiczami. Od 2022 r. bowiem podpisał nieco ponad 500 takich ugód co jest z pewnością niesatysfakcjonującym dla banku rezultatem. Niezależnie w roku 2024 frankowicze składać będą z pewnością kolejne pozwy o unieważnienie umów frankowych zawartych z BOŚ Bank.

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  Kalkulator frankowy

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kancelaria Frejowski

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  BLOG EKSPERCKI

  Sprawdź wiedzę naszych ekspertów na temat prawa bankowego, oraz prowadzenia spraw frankowych.