SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content

Kancelaria frankowa Deutsche

Renomowani specjaliści od prawa bankowego. Pomoc w unieważnieniu Twojej umowy kredytu frankowego w Deutsche banku. Pomagamy Frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie

  Jak odzyskać pieniądze z kredytu frankowego Deutsche?

  Sposobów na pozbycie się problemu, jakim jest kredyt frankowy w Deutsche banku jest wiele. Możliwe jest złożenie pozwu zbiorowego lub indywidualne dochodzenie unieważnienia bądź rezultatu, jakim jest odfrankowienie kredytu Deutsche. Innym rozwiązaniem, na jakie można liczyć są ugody z frankowiczami Deutsche. Czy każde z wymienionych tu rozwiązań jest tak samo korzystne dla frankowych kredytobiorców? Czy pozew zbiorowy przyniesie oczekiwane rozwiązanie, czy jednak niezbędne jest wynajęcie adwokata?

  Jak unieważnić kredyt frankowy w Deutsche

  Jednym z rozstrzygnięć w sprawie frankowej, jakiego spodziewać się mogą osoby posiadające kredyty frankowe w Deutsche Banku, jest unieważnienie kredytu frankowego. W wyniku unieważnienia kredyt przestaje istnieć, zaś umowa traktowana jest tak, jakby nigdy jej zawarcie nie miało miejsca. Czego mogą spodziewać się frankowicze, których kredyty frankowe w Deutsche Banku zostały unieważnione? Z pewnością następstwem takiego rozstrzygnięcia jest wzajemne rozliczenie się z bankiem, które polega na zwrocie kredytobiorcy przez bank wszelkich wpłaconych na poczet kredytu rat oraz na zwróceniu do banku przez frankowicza kwoty wypłaconego kredytu, które można również rozłożyć na raty. Jest to o tyle korzystne, iż frankowicz zwraca do banku jedynie kapitał, który realnie otrzymał do banku i który nie obejmuje ani odsetek, ani prowizji. Sprawdź, ile możesz zyskać na unieważnieniu swojej umowy kredytowej i już teraz przekaż nam swoją umowę do szczegółowej analizy!

  Odfrankowienie kredytu Deutsche

  Kredyt frankowy w Deutsche może ulec procesowi, który określany jest jako odfrankowienie kredytu Deutsche. Takie rozstrzygnięcie wiąże się z usunięciem klauzuli indeksacyjnej z umowy, a więc przewalutowaniem kredytu frankowego na kredyt złotówkowy. W wyniku odfrankowienia kredytu bank w pierwszej kolejności zobligowany jest do zwrócenia frankowiczowi nadpłaty, która powstała wskutek spłacania przez frankowicza zawyżonych rat. Odfrankowienie kredytu Deutsche nie skutkuje anulowaniem umowy, co oznacza, że umowa kredytu w dalszym ciągu jest wykonywana, aż do momentu spłaty zobowiązania, jednakże raty kredytu, które pozostają do spłaty, ulegają znacznemu obniżeniu i nie mogą być wyższe niż te, które obowiązywały na samym początku umowy obejmującej kredyt frankowy Deutsche.

  Ugody z frankowiczami Deutsche

  Ugody, na jakie mogą liczyć frankowicze posiadający kredyty frankowe w Deutsche Banku, nie mają zbyt wiele wspólnego z warunkami, jakie proponowała Komisja Nadzoru Finansowego. Co więcej ugody z frankowiczami Deutsche nie mają powszechnego charakteru, a ich szczegóły zostały objęte tajemnicą. Dzięki informacjom, które wyciekły do sieci, dowiadujemy się, że ugoda polega na niewielkiej obniżce aktualnego zobowiązania i uniemożliwia odzyskanie nadpłaconych rat. Za możliwość wspomnianej wyżej niewielkiej obniżki salda, Deutsche Bank oczekuje zrzeczenia się wszelkich praw oraz roszczeń z tytułu wadliwej umowy kredytu we franku szwajcarskim, co zamyka frankowiczom możliwość dochodzenia swoich roszczeń w przyszłości. Zważywszy na te skrajnie niekorzystne ugody z frankowiczami Deutsche, można bez wątpienia uznać, że największe korzyści mogą uzyskać frankowicze, którzy zdecydują się walczyć o wyrok, który unieważni ich kredyt frankowy w Deutsche.

  Pozew zbiorowy frankowiczów przeciwko Deutsche

  Pozew grupowy z pewnością kojarzy się z niższymi kosztami czy to w przypadku opłaty sądowej, czy w przypadku kosztów pełnomocnika, który reprezentowałby całą grupę. Jednak taka oszczędność może nie przynieść oczekiwanych korzyści. Pozew zbiorowy nie pozwala na ubieganie się o zwrot nadpłaconych rat kredytu, czego dochodzić można w przypadku pozwu indywidualnego. Frankowiczom, którym zależy na czasie z pewnością nie spodoba się również fakt, iż pozwy grupowe są rozpatrywane dwu lub trzykrotnie dłużej niż pozwy indywidualne. Biorąc pod uwagę powyższe, zdecydowanie korzystniejszym sposobem na walkę z bankiem jest dobór odpowiedniego adwokata lub radcy prawnego i wytoczenie indywidualnego powództwa.

  Kancelaria dla frankowiczów Deutsche

  Nasza kancelaria frankowa doskonale zdaje sobie sprawę z tego, czego oczekiwać mogą frankowicze posiadający toksyczny kredyt frankowy w Deutsche. Dlatego też przed podjęciem decyzji o współpracy z naszym zespołem, oferujemy bezpłatną i niezobowiązującą analizę dokumentacji kredytowej, dzięki której poznasz realne szanse na wygraną oraz dokładne kwoty, jakich możesz dochodzić w starciu z bankiem. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego i rozpocznij walkę o życie bez kredytu!

  Jak odzyskać pieniądze z kredytu frankowego Deutsche?

  Sposobów na pozbycie się problemu, jakim jest kredyt frankowy w Deutsche banku, jest wiele. Możliwe jest złożenie pozwu zbiorowego lub indywidualne dochodzenie rozwiązania takiego jak unieważnienie kredyt we frankach Deutsche Bank lub takiego, jakim jest odfrankowienie kredytu Deutsche. Innym rozwiązaniem, na jakie można liczyć, są ugody z frankowiczami Deutsche. Czy każde z wymienionych tu rozwiązań jest tak samo korzystne dla frankowych kredytobiorców? Czy pozew zbiorowy przyniesie oczekiwane rozwiązanie, czy jednak niezbędne jest wynajęcie adwokata? Czy aby na pewno warto decydować się na ugody frankowe Deutsche Bank?

  Kredyty frankowe w Deutshe - umowy zawierające klauzule niedozwolone

  • Umowa z 2006 roku
  • Umowa z 2007 roku
  • Umowa z 2008 roku
  • Umowa z 2009 roku

  Czy Deutsche Bank idzie na ugody z Frankowiczami?

  Ugody frankowe Deutsche Bank, na jakie mogą liczyć frankowicze posiadający kredyty frankowe w Deutsche Banku, nie mają zbyt wiele wspólnego z warunkami, jakie proponowała Komisja Nadzoru Finansowego. Co więcej, ugody z frankowiczami Deutsche nie mają powszechnego charakteru, a ich szczegóły zostały objęte tajemnicą. Dzięki informacjom, które wyciekły do sieci, dowiadujemy się, że frankowe Deutsche Bank polegają na niewielkiej obniżce aktualnego zobowiązania i uniemożliwiają odzyskanie nadpłaconych rat. Za możliwość wspomnianej wyżej niewielkiej obniżki salda, Deutsche Bank oczekuje zrzeczenia się wszelkich praw oraz roszczeń z tytułu wadliwej umowy kredytu we franku szwajcarskim, przez co ​​frankowicze przeciwko Deutsche Bank mają zamkniętą możliwość dochodzenia swoich roszczeń w przyszłości. Zważywszy na te skrajnie niekorzystne ugody z frankowiczami Deutsche, można bez wątpienia uznać, że największe korzyści mogą uzyskać frankowicze przeciwko Deutsche Bank, którzy zdecydują się walczyć o wyrok, który unieważni ich kredyt frankowy w Deutsche.

  Czy warto złożyć pozew zbiorowy frankowiczów przeciwko Deutsche?

  Pozew zbiorowy przeciwko Deutsche Bank z pewnością kojarzy się z niższymi kosztami czy to w przypadku opłaty sądowej, czy w przypadku kosztów pełnomocnika, który reprezentowałby całą grupę. Jednak taka oszczędność może nie przynieść oczekiwanych korzyści. Pozew zbiorowy przeciwko Deutsche Bank nie pozwala na ubieganie się o zwrot nadpłaconych rat kredytu, czego dochodzić można w przypadku pozwu indywidualnego. Frankowicze przeciwko Deutsche Bank, którzy chcą zyskać na czasie, z pewnością nie będą zadowoleni z faktu, iż pozew zbiorowy przeciwko Deutsche Bank jest zwykle rozpatrywany dwu lub trzykrotnie dłużej niż ma to miejsce w przypadku pozwu indywidualnego. Biorąc pod uwagę powyższe, zdecydowanie korzystniejszym sposobem na walkę z bankiem jest dobór odpowiedniego adwokata lub radcy prawnego i wytoczenie indywidualnego powództwa. Frankowiczów do podjęcia indywidualnej walki z bankiem powinien zachęcić fakt, iż dla posiadaczy zobowiązania, jakim jest Deutsche Bank kredyt frankowy sąd wydaje orzeczenia na korzyść frankowiczów.

  Czy Santander to Deutsche Bank?

  Dnia 10 listopada 2018 roku klienci Deutsche Bank stali się automatycznie klientami Santander Bank Polska. Przeniesienie to dotyczyło jedynie klientów Deutsche, którzy mieli klienty hipoteczne udzielone w polskim złotym. Oznacza to, że frankowicze Deutsche Banku nie zostali przeniesieni do Santander Bank Polska.

  Deutsche Bank kredyt frankowy sąd - Kancelaria dla frankowiczów Deutsche

  Nasza kancelaria doskonale zdaje sobie sprawę z tego, czego oczekiwać mogą frankowicze posiadający toksyczny kredyt frankowy w Deutsche. Dlatego też przed podjęciem decyzji o współpracy z naszym zespołem, frankowicze przeciwko Deutsche Bank mogą liczyć na bezpłatną i niezobowiązującą analizę dokumentacji kredytowej, dzięki której poznają realne szanse na wygraną oraz dokładne kwoty, jakich mogą dochodzić w starciu z bankiem. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego i rozpocznij walkę o życie bez kredytu!

  Deutsche Bank – aktualizacja 2024

  Deutsche Bank nie przystąpił w 2023 r. do oficjalnego programu ugód. Niewiele wskazuje, żeby w 2024 r. cokolwiek w tym zakresie miało się zmienić. Indywidualnie proponowane propozycje ugody nie są korzystne dla frankowiczów. W związku z tym w roku 2024 należy spodziewać się głównie dalszych pozwów od frankowiczów i kolejnych wygranych przez kredytobiorców spraw.

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  Kalkulator frankowy

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!
  Kancelaria Frejowski

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  BLOG EKSPERCKI

  Sprawdź wiedzę naszych ekspertów na temat prawa bankowego, oraz prowadzenia spraw frankowych.