SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content

Kancelaria frankowa BNP Paribas

Renomowani specjaliści od prawa bankowego. Pomoc w unieważnieniu Twojej umowy kredytu frankowego w banku BNP Paribas. Pomagamy Frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie

  Kredyt frankowy w BNP Paribas

  Kredyty frankowe w BNP Paribas, to również portfel kredytów wcześniejszego Banku Gospodarki Żywnościowej – BGŻ, a także Fortis Bank, czy Dominet Bank. Wszystkie te kredyty frankowe w BNP Paribas, to bardzo skomplikowane oraz zawiłe umowy kredytowe, które przez obecność klauzul niedozwolonych dają zielone światło do podważenia ich przed sądem, a nawet, co zdarza się znacznie częściej – sytuacji, w której kredyt frankowy w BNP Paribas zostaje unieważniony w całości. Konstrukcja umowy obejmuje kredyty frankowe w BNP Paribas, które są denominowane, a których saldo opierało się przede wszystkim na wyrażeniu kwoty w walucie franka szwajcarskiego, ale wypłata oraz spłata kredytu już w złotówkach. Frankowicze zatem nie mieli pojęcia, jaką fizyczną kwotę obejmować będą ich w BNP Paribas, ani nawet ile będzie wynosić całkowita kwota kredytu.

  Kredyty frankowe w BNP Paribas – umowy zawierające klauzule niedozwolone

  • Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. – Umowa z 2008 r.
  • Fortis Bank S.A. – Umowa z 2007 r.
  • Kredyty frankowe w BNP Paribas

   Zdecydowanie umowa na kredyt frankowy w BNP Paribas posiada niedozwolone klauzule umowne, które ujęte są w przedmiotowej umowie w sposób bardzo zawiły, co mogło uśpić czujność frankowiczów, którzy zaciągając kredyt nie zastanawiali się nad tym, czy BNP Paribas będzie chciał dodatkowo zarobić na ich zobowiązaniach. Co stanowi toksyczny mechanizm w umowie o kredyt frankowy w BNP Paribas?

   • Kredyty frankowe w BNP Paribas wypłacane były w złotówkach po kursie ich kupna – kurs ustalany był przez bank
   • Spłata, jaką był kredyt frankowy w BNP Paribas również zachodziła wskutek przeliczenia tabeli kursowych BNP Paribas
   • Samoistne ustalanie sprzedaży oraz kupna CHF przez BNP Paribas stanowi główną podstawę do unieważnienia umowy o kredyt frankowy w BNP Paribas

   BNP Paribas nie wskazuje również jasno i klarownie, jakie jest dokładne pochodzenie ,,kursu”, ani nawet jak ten kurs jest przeliczany, dlatego też kredyt frankowy w BNP Paribas okazał się ogromnym, negatywnym zaskoczeniem, dla jego posiadaczy.

   Jak odzyskać pieniądze z kredytu frankowego BNP Paribas

   Jedynym sprawdzonym oraz skutecznym sposobem na odzyskanie pieniędzy od BNP Paribas jest złożenie pozwu o unieważnienie lub odfrankowienie kredytuu w BNP Paribas. Jak pokazuje szerokie doświadczenie ugody z frankowiczami BNP Paribas są bardzo nieopłacalne względem tego, jakie korzyści mogą odnieść frankowicze pozywając swój bank i uzyskując wyrok unieważniający umowę, czy też odfrankowienie kredytu BNP Paribas. Pierwszym krokiem jest przeanalizowanie umowy kredytu frankowego z BNP Paribas, która szczegółowo wykaże, czy klauzule znajdujące się w umowie dają możliwość podważenia umowy przed sądem. Analiza kredytu frankowego w BNP Paribas wskaże dokładne szanse na wygraną z bankiem, a specjaliści reprezentujący kancelarię przedstawią proces, jaki czeka frankowicza od dnia nawiązania współpracy, aż do uzyskania pozytywnego wyroku.

   Jak unieważnić kredyt frankowy w BNP Paribas

   Złożenie pozwu do sądu może skutkować unieważnieniem umowy kredytowej w całości, wnioskiem dowodowym w sprawie są okoliczności opisane w pozwie oraz szczegółowe przeliczenia oparte na zaświadczeniach z banku. Unieważnienie umowy skutkuje utratą mocy prawnej, a także traktowaniem jej jako takiej, która nigdy nie była ważna. Frankowicz zwraca do banku kwotę, jaką przewiduje kredyt frankowy w BNP Paribas pozostała do spłaty, a bank zwraca niesłusznie pobrane raty.

   Odfrankowienie kredytu BNP Paribas

   W przypadku, gdy dochodzimy o odfrankowienie kredytu w BNP Paribas oznacza, iż umowa nadal jest ważna, ale usunięte zostają z niej klauzule abuzywne. W rezultacie kredyt frankowy w BNP Paribas staje się kredytem złotówkowym, a bank zobligowany jest do zwrotu nadpłaconych rat.

   Ugody z frankowiczami BNP Paribas

   BNP Paribas przez bardzo długi czas nie oferował ugód swoim klientom, twierdząc, iż ugody byłyby dla banku zbyt dużym obciążeniem. Niestety, ugody z frankowiczami BNP Paribas oferowane są na warunkach banku i korzyść jaką mogą uzyskać frankowicze, to jedynie 30%, z czego nie otrzymają zwrotu nadpłaconych rat.

   Pozew zbiorowy przeciwko BNP Paribas

   Obserwujemy, iż większość pozwów zbiorowych frankowiczów przeciwko bankom, to sprawy z góry skazane na przegraną, bowiem sędziowie nie mają możliwości zbadania poszczególnych klauzul abuzywnych, czy też okoliczności, które wskazywać mogą na szkodę konsumenta z uwagi na niezgodne z prawem umowy. Pozew indywidualny ma zdecydowanie większą szansę na pozytywny wyrok w sądzie.

   Kancelaria dla frankowiczów BNP Paribas

   Nasza kancelaria frankowa dla Frankowiczów BNP Paribas specjalizuje się w unieważnianiu umów o kredyty frankowe w BNP Paribas. Nasza niesztampowa strategia procesowa przyniosła wielu frankowiczom zakończenie relacji z toksycznym kredytem. Dołącz do grona zadowolonych byłych frankowiczów i skontaktuj się z nami już dziś!

   Czy warto podpisywać ugody z frankowiczami BNP Paribas?

   BNP Paribas przez bardzo długi czas nie oferował swoim klientom rozwiązania, jakim są ugody frankowe BNP Paribas, twierdząc, iż ugody byłyby dla banku zbyt dużym obciążeniem. Niestety, ugody z frankowiczami BNP Paribas oferowane są na warunkach banku i korzyść, jaką mogą uzyskać frankowicze, to jedynie 30%, z czego nie otrzymają zwrotu nadpłaconych rat. Wynika z tego, że ugody frankowe BNP Paribas nie przyniosą dla frankowiczów nawet połowy korzyści, jakie mogą oni uzyskać poprzez wygraną z bankiem.

   Frankowicze przeciwko BNP Paribas – Kancelaria dla frankowiczów BNP Paribas

   Nasza kancelaria dla Frankowiczów BNP Paribas specjalizuje się w unieważnianiu umów o kredyty frankowe w BNP Paribas, zaś wszyscy frankowicze przeciwko BNP Paribas mogą liczyć na oferowaną przez nas pomoc frankowiczom. Nasza niesztampowa strategia procesowa przyniosła wielu frankowiczom zakończenie relacji z toksycznym kredytem. Zapomnij o niepewnych i niekorzystnych rozwiązaniach, jakimi są ugody frankowe BNP Paribas lub pozew zbiorowy przeciwko BNP Paribas! Skontaktuj się z naszymi specjalistami i pozwij swój bank! Dołącza do grona zadowolonych byłych frankowiczów!

   BNP Paribas – aktualizacja 2024

   BNP Paribas prowadzi liczne procesy sądowe z powództwa frankowiczów, włączając sprawy kredytów zawartych przez dawny bank BGŻ. W roku 2024 nie spodziewa się zmiany w orzecznictwie sądów, które konsekwentnie uznają umowy BNP Paribas za nieważne z powodu zawartych w nich klauzul abuzywnych. Wciąż wielu kredytobiorców BNP Paribas nie zdecydowało się na pozwanie banku, w 2024 r. prawdopodobnie wpłynie kolejna fala pozwów frankowych.

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  Kalkulator frankowy

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kancelaria Frejowski

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  BLOG EKSPERCKI

  Sprawdź wiedzę naszych ekspertów na temat prawa bankowego, oraz prowadzenia spraw frankowych.