SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content

Kancelaria frankowa Województwo Wielkopolskie

Pomagamy frankowiczom z Wielkopolski w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelaria frankowa Wielkopolskie

  Wielkopolska leży na terenie środkowej Polski. Województwo wielkopolskie zajmuje drugie miejsce pod względem powierzchni i trzecie pod względem liczby ludności. Pomagamy frankowiczom z Wielkopolski w walce z bankami. Jeżeli zatem posiadasz lub posiadałeś kredyt frankowy w Wielkopolsce, to dobrze trafiłeś. Nasza kancelaria frankowa Wielkopolskie od początku do końca (tj. do odzyskania od banku pieniędzy) zajmuje się sprawą. Świadczymy pomoc prawną dla frankowiczów z całej Polski z uwzględnieniem takich miast jak Poznań, Kalisz, Konin, Poła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Swarzędz, Luboń, Śrem czy Września.

  Jak długo trwa sprawa w województwie Wielkopolskim?

  Duży napływ spraw frankowych do sądów sprawia, że sprawy sądowe zwykle trwają kilka lat. Gra jest jednak warta świeczki! Unieważnienie kredytu frankowego sprawia, że możesz pozbyć się toksycznego kredytu. Co więcej, już w kilka miesięcy od złożenia pozwu do sądu istnieje szansa na wstrzymanie płatności rat kredytu. Doświadczona kancelaria frankowa Wielkopolskie, zna zawiłości spraw frankowych i zdaje sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie poprowadzenie sprawy sądowej.  Nasza kancelaria frankowa świadczy pomoc frankowiczom Wielkopolska – zawsze stawiamy interes klienta na pierwszym miejscu i dokładnie analizujemy całą sprawę, przedstawiając klientowi plusy i minusy danych rozwiązań.

  Ile jest spraw frankowych w województwie wielkopolskim?

  Sąd Okręgowy w Poznaniu zajmuje trzecie miejsce pod względem największego wpływu spraw frankowych w pierwszym kwartale 2024 roku. Odnotowano wzrost liczby spraw o 51,3%. W pierwszym kwartale trafiło do tego sądu 2028 nowych spraw frankowych. Duży napływ spraw frankowych ma miejsce także w innych sądach okręgowych na terenie województwa wielkopolskiego. Nic dziwnego, bowiem orzecznictwo sprzyja frankowiczom, dlatego też coraz więcej z nich kieruje sprawy do sądów. Szanse na wygraną są bowiem naprawdę duże. Ogólne statystyki wskazuje, że kredytobiorcy wygrywają z bankami w około 98% spraw sądowych.

  Jeżeli szukasz: Kancelaria frankowa Poznań. Kancelaria frankowa Kalisz, Kancelaria frankowa Piła, Kancelaria frankowa Ostrów Wielkopolski, Kancelaria frankowa Konin, Kancelaria frankowa Gniezno, Kancelaria frankowa Leszno, Kancelaria frankowa Września – zachęcamy do kontaktu z nami!

  Unieważnienie kredytu frankowego wymaga złożenia pozwu frankowego do sądu. Swoją sprawę warto powierzyć doświadczonej kancelarii frankowej, która wie, na co zwrócić uwagę i w jaki sposób ją wygrać. Nasza kancelaria frankowa Frejowski od niemal początku pomaga frankowiczom w walce z bankami. Doskonale znamy specyfikę spraw frankowych i wiemy jakich argumentów używają banki.

  Chcesz na początek samodzielnie i za darmo sprawdzić ile możesz zyskać w sprawie frankowej? Nasz kalkulator frankowy wskaże Ci szacunkową kwotę, jakiej możesz domagać się od banku.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Chcesz wiedzieć, czy Twój kredyt jest uczciwy i korzystny? Nie trać czasu na samodzielne analizowanie skomplikowanych dokumentów prawnych! Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy możesz odzyskać pieniądze!

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy