SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content

Kancelaria frankowa Bank Handlowy

Renomowani specjaliści od prawa bankowego. Pomoc w unieważnieniu Twojej umowy kredytu frankowego w Banku Handlowym. Pomagamy Frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie

  Jak odzyskać pieniądze z kredytu frankowego Bank Handlowy?

  Osoby posiadające kredyty frankowe w Bank Handlowy, chcące jednocześnie dochodzić swoich praw w postępowaniu na drodze sądowej, powinny dowiedzieć się, czym skutkuje unieważnienie kredytu frankowego, a czym odfrankowienie kredytu Bank Handlowy, a następnie przekazać swoją umowę do specjalistycznej analizy prawnej, która wykaże szanse na wygraną z bankiem. Dołącz do szczęśliwców, którzy wygrali z bankiem i pożegnali swój kredyt frankowy w Bank Handlowy!

  Jak unieważnić kredyt frankowy w Bank Handlowy?

  Klauzule abuzywne, które spotkać można w umowach obejmujących kredyty frankowe w Bank Handlowy stanowią niepodważalną podstawę do wytoczenia sprawy przeciwko Bankowi Handlowemu. Wygrana kończąca się anulowaniem umowy frankowej, skutkuje rozliczeniem się z bankiem, a także odzyskaniem wszystkich wpłaconych podczas trwania kredytu rat wraz z kwotami wypłaconymi z tytułu wszelkich prowizji oraz ubezpieczeń. Największą szansę na unieważnienie mają kredyty frankowe w Bank Handlowy, które są denominowane, jednak, aby dowiedzieć się, czy Twój kredyt handlowy w Bank Handlowy może zostać anulowany, przekaż swoją umowę do szczegółowej analizy, którą nasi specjaliści wykonają dla Ciebie bez pobierania jakichkolwiek opłat!

  Odfrankowienie kredytu Bank Handlowy

  Kredyt frankowy w Bank Handlowy ma również szansę na odfrankowienie kredytu Bank Handlowy. Polega to na odwalutowaniu Twojego kredytu, wskutek czego Twój kredyt zamieni się na kredyt złotówkowy. Oznacza to pozbycie się toksycznego i niepewnego ryzyka kursowego, jakim są obarczone wszelkie kredyty frankowe w Bank Handlowy. Dzięki odfrankowaniu oprocentownie kredytu maleje, a co za tym idzie – raty stają się mniejsze i bardziej przystępne. Przez pozbycie się indeksacji kursem franka szwajcarskiego, raty Twojego odfrankowionego kredytu nie mogą być wyższe niż te, które uiszczałeś na początku kredytowania. Czy to wszystkie korzyści? Oczywiście nie, bowiem odfrankowienie kredytu Bank Handlowy gwarantuje również zwrot wszelkich rat, które zostały przez Ciebie nadpłacone!

  Ugody z frankowiczami Bank Handlowy

  Wiele banków, które oferują wątpliwie korzystne ugody frankowiczom, chce przede wszystkim pozbawić ich możliwości na odzyskanie pieniędzy, które mogą odzyskać poprzez drogę sądową. Czy ugody z frankowiczami Bank Handlowy są warte uwagi? Tak jak bywa w przypadku innych banków, ugody oferowane przez Bank Handlowy nie należą do najkorzystniejszych. Nasza kancelaria frankowa jednak pragnąc, aby nasi klienci podejmowali decyzje dotyczące ugód świadomie, każdorazowo analizuje przedstawiane przez bank oferty polubownego zakończenia sporu. Oprócz analizy, przygotowujemy również dokładne wyliczenie, które zestawia ewentualne korzyści płynące z wygranej z korzyściami, które mogłyby zostać osiągnięte w przypadku zawarcia ugody.

  Pozew zbiorowy frankowiczów przeciwko Bank Handlowy

  Niekiedy grupa osób posiadająca kredyty frankowe w Bank Handlowy decyduje się na złożenie pozwu zbiorowego. Czy jest to jednak dobra decyzja? Złożenie pozwu grupowego wiąże się ze spełnieniem szeregu formalnych wymagań. Zgodnie z jednym z nich, pozew zbiorowy winien obejmować nie mniej niż 10 osób posiadających roszczenie takiego samego rodzaju, zaś sprawa wszystkich zainteresowanych musi opierać się na identycznej podstawie faktycznej. Wymóg ten nie jest łatwy do spełnienia, ponieważ kredyty frankowe w Bank Handlowy były udzielane na przestrzeni kilku lat i z tego powodu wzory umów mogą się od siebie różnić w znaczący sposób.

  Pozew zbiorowy przeciwko Bank Handlowy – inne trudności

  Trudności mogą również zdarzyć się na sali sądowej, ponieważ podczas rozpatrywania pozwu zbiorowego, sędzia nie rozpatruje okoliczności, jakie miały miejsce podczas zawierania umowy o kredyt frankowy w Bank Handlowy, a jak powszechnie wiadomo, takie okoliczności znacząco wpływają na sprawę w przypadku pozwu indywidualnego. Pozew zbiorowy jest niekorzystny również w przypadku, w którym frankowiczowi zależy na szybkim rozpatrzeniu sprawy, ponieważ grupowe dochodzenie roszczeń trwa zdecydowanie dłużej niż ma to miejsce w przypadku dochodzenia swojego roszczenia indywidualnie.

  Kancelaria dla frankowiczów Bank Handlowy

  Nasza kancelaria frankowa CHF Frejowski jest specjalistą, który zwalcza wszelkie kredyty frankowe w Bank Handlowy. Posiadamy ogromną wiedzę z zakresu prawa bankowego oraz spraw bankowych, dzięki czemu wiemy jak wygrać z bankiem i uzyskać oczekiwany rezultat! Wypełnij formularz kontaktowy, który znajduje się na naszej stronie i już dziś bez żadnych opłat dowiedź się, jakie dokładne kwoty możesz odzyskać od banku!

  Odfrankowienie kredytu Bank Handlowy

  Kredyt frankowy w Bank Handlowy ma również szansę na odfrankowienie kredytu Bank Handlowy. Polega to na odwalutowaniu Twojego kredytu, wskutek czego Twój kredyt zamieni się na kredyt złotówkowy. Oznacza to pozbycie się toksycznego i niepewnego ryzyka kursowego, jakim są obarczone wszelkie kredyty frankowe w Bank Handlowy. Dzięki odfrankowaniu oprocentowanie kredytu maleje, a co za tym idzie – raty stają się mniejsze i bardziej przystępne. Przez pozbycie się indeksacji kursem franka szwajcarskiego, raty Twojego odfrankowionego kredytu nie mogą być wyższe niż te, które uiszczałeś na początku kredytowania. Czy to wszystkie korzyści? Oczywiście nie, bowiem odfrankowienie kredytu Bank Handlowy gwarantuje również zwrot wszelkich rat, które zostały przez Ciebie nadpłacone! Odfrankowienie podobnie jak unieważnienie kredyt we frankach Bank Handlowy przynosi frankowiczom nieocenione korzyści.

  Czy opłaca się iść na ugodę z bankiem?

  Jak wielu frankowiczów mogło się spodziewać, ugody frankowe Bank Handlowy nie przynoszą kredytobiorcy zbyt wielu korzyści. Należy pamiętać, iż banki konstruują propozycje ugodowe w taki sposób, aby móc w dalszym ciągu zarabiać na odsetkach. Nie da się ukryć, że najlepszym sposobem jest pozwanie swojego banku i dochodzenie rozwiązania takiego jak odfrankowienie lub unieważnienie kredyt we frankach Bank Handlowy.

  Bank Handlowy – aktualizacja 2024

  Bank Handlowy w 2024 r. powinien spodziewać się dalszych powództw o unieważnienie umowy kredytu frankowego. Mimo że nie jest to bank z największą ilością udzielonych kredytów, sądy nadal orzekają, że klauzule stosowane przez ten bank były niedozwolone. W 2024 r. możliwe jest, że Bank Handlowy zmodyfikuje program ugód, gdyż obecnie nie cieszy się on dużym zainteresowaniem.

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  Kalkulator frankowy

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kancelaria Frejowski

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  BLOG EKSPERCKI

  Sprawdź wiedzę naszych ekspertów na temat prawa bankowego, oraz prowadzenia spraw frankowych.