Frankowicze o dwa kroki przed bankiem. Coraz większa ilość prawomocnych wyroków na rzecz kredytobiorców

BEZPŁATNA ANALIZA / 100% WYGRANYCH SPRAW / NAJLEPSI SPECJALIŚCI NIOSĄCY POMOC FRANKOWICZOM
frankowicze w sądach

Spis treści:

Frankowicze nadal wygrywają z bankami. Ostatni miesiąc okazał się rekordowym pod kątem ilości wygranych prawomocnie spraw przeciwko bankom.

  • dane z ponad 40 sądów okręgowych podają, że tylko od stycznia do lutego tego roku wpłynęło ponad 10 tysięcy spraw
  • luty bieżącego roku stał się rekordowym miesiącem wygranych frankowiczów z bankami
  • orzekanie sądów powszechnych w sprawach frankowych staje się jednolite

Z uwagi na coraz większą ilość pozytywnych wyroków i przegranych banków – TSUE rozstrzygnie, jak będzie wyglądało rozliczenie z bankiem, gdy umowa będzie nieważna na mocy orzeczenia sądu.

Frankowicze wygrywają z bankami?

Kolejne miesiące przynoszą nam coraz więcej wieści z sądowych wokand świadczące o tym, że wielkie korporacje bankowe mają problem, ponieważ frankowi pogromcy będący w natarciu – wygrywają. Luty był miesiącem, który przyniósł rekordową ilość wygranych spraw, mimo że bankowi specjaliści w swoich wypowiedziach twierdzą i straszą przegranymi zdeterminowanych frankowiczów. Liczba 97 procent wygranych przez frankowiczów spraw tylko w zeszłym miesiącu mówi sama za siebie. Jednakże warto również zwrócić uwagę na to, że orzeczenia te oscylują wokół unieważnienia umów głównie, co oznacza, że masz szansę na to, aby faktycznie pozbyć się swojego kredytu. Nie ma lepszego potwierdzenia na słuszność złożenia pozwu przeciwko bankowi, niż decyzje sądu o nieważności umów. Na unieważnieniu umowy frankowej się nie kończy, ponieważ odfrankowianie umów, to również często spotykane rozstrzygnięcie w sporach sądowych. Wszystko zależy od tego, na czym najbardziej zależy frankowiczowi w perspektywie wytoczenia sprawy przeciwko bankowi. Jedno jest pewne – frankowicze wygrywają z bankami.

Wygrana z bankiem – jakie są szanse?

Znajdą się również takie sprawy, które nie zyskają korzystnego rozstrzygnięcia, ale są to sytuacje bardzo rzadkie i zazwyczaj w tych sprawach, gdzie frankowicz prowadził działalność gospodarczą, czy wynajmował nieruchomość, tym samym wzbogacając się. To jednak nie zmienia faktu, że umowy frankowe są wadliwe. Nie każda sprawa kwalifikuje się do dochodzenia sprawiedliwości przed sądem, ale tę kwestię warto omówić z doświadczoną kancelarią frankową, która szczegółowo określi i oceni szansę na wygraną – to pozwoli Ci podjąć decyzję o tym, czy do grona walczących frankowiczów warto dołączyć.

Frankowiczu, zaufaj doświadczonej kancelarii frankowej

Stale rośnie liczba prawomocnych wyroków i zainteresowanie różnych środowisk sytuacją posiadaczy kredytów frankowych. O pochyleniu się nad losami frankowiczów ze strony Prokuratora  Generalnego pisaliśmy tutaj. Warunki do podjęcia walki z bankiem zatem są idealne, niczym śnieg na stoku w połowie lutego i wydaje się, że to już z górki. Jednakże warto zauważyć, że samo wytoczenie powództwa nie daje gwarancji wygranej.

Jesteśmy tu po to, aby przedstawić Ci wszelkie korzyści i zagrożenia, jednocześnie analizując Twoją sprawę z dochowaniem szczególnej staranności i w Twoim interesie. Wyślij nam umowę do analizy i skończ z toksycznym kredytem! Zapytaj nas, jak zacząć!

Oceń ten artykuł

0/5

Średnia ocen użytkowników: 5.0
na podstawie 198 opinii

BEZPŁATNA ANALIZA / 100% WYGRANYCH SPRAW / NAJLEPSI SPECJALIŚCI NIOSĄCY POMOC FRANKOWICZOM
Data publikacji: 29 marca 2022
Ostatnia aktualizacja: 10 października 2022

KONTAKT

BEZPŁATNA ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ CHF