SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Gniezno

Kancelaria frankowa Gniezno

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w mieście Gnieźnie z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Pozbądź się utrapienia, jakim są dla frankowiczów kredyty frankowe i skorzystaj z oferowanej przez nas pomocy dla frankowiczów zamieszkałych w Gnieźnie! Nasza kancelaria frankowa z powodzeniem prowadzi nawet najbardziej zawiłe sprawy frankowe (również w mieście Gniezno) do zwycięstwa! Nieważne, czy spłaciłeś już kredyt frankowy, czy dalej płacisz raty, możesz odzyskać pieniądze od banku. Pomoc Frankowiczom stawiamy na pierwszym miejscu.

  Pomoc frankowiczom Gniezno

  Umowy kredytów frankowych mogą zostać unieważnione, gdyż w swojej treści posiadają postanowienia niedozwolone. Innym rozwiązaniem jest odfrankowienie kredytu, które również jest korzystniejsze aniżeli dalsze spłacanie kredytu. Aby zakwestionować swoją umowę kredytu, niezbędna jest jednak profesjonalna pomoc prawna. Sprawy frankowe są bowiem sprawami skomplikowanymi. Dlatego też również przy wyborze kancelarii prawnej należy być ostrożnym i dokonać wyboru takiej kancelarii, która specjalizuje się w sprawach frankowych. Warto zaznaczyć, że każda profesjonalna kancelaria, przed podjęciem sprawy, powinna dokonać szczegółowej analizy umowy kredytowej, aby stwierdzić, czy zawarte są w niej klauzule abuzywne, które stanowią podstawę do wytoczenia pozwu przeciwko bankowi. Nasza kancelaria frankowa działająca w mieście Gniezno oferuje szczegółowe i bezpłatne przeanalizowanie Twoich dokumentów. Jesteśmy renomowanym specjalistą z zakresu prawa bankowego, dlatego też możemy zagwarantować, że wszyscy frankowicze z Gniezna znajdą u nas kompleksową pomoc doświadczonych fachowców i ekspertów.

  Unieważnienie umowy a odfrankowanie kredytu kancelaria Gniezno

  Frankowicze Gniezno decydując się na wejście na drogę sądową z bankiem mogą liczyć na unieważnienie swojej umowy bądź odfrankowanie kredytu. Zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie jest korzystne, jednakże istnieją między nimi zauważalne różnice.

  Odfrankowanie kredytu kancelaria Gniezno

  • kredyt zmienia swój charakter z kredytu powiązanego z walutą obcą na kredyt złotowy;
  • kredytobiorca staje się niezależny od wahań franka szwajcarskiego;
  • wskutek odfrankowania kredytu kolejne raty stają się zdecydowanie niższe;
  • dzięki odfrankowaniu bank zwróci kredytobiorcy wszystkie nadpłacone raty;

  Kancelaria kredyty frankowe Gniezno – unieważnienie umowy Gniezno

  • umowa zostaje uznana za nieważną i przestaje istnieć;
  • kredytobiorca musi zwrócić bankowi kapitał kredytu, jaki ten mu udostępnił;
  • bank zwraca kredytobiorcy wszystkie wpłacone przez lata środki;
  • hipoteka (jako wpisana na podstawie nieważnej umowy) powinna zostać wykreślona z księgi wieczystej;

  Pomoc dla frankowiczów Gniezno

  Najistotniejszym działaniem, jakie powinni podjąć frankowicze z miasta Gniezno, których interesuje walka z bankiem o swoje pieniądze, jest przekazanie swojej dokumentacji kredytowej do analizy. Analizę taką nieodpłatnie oferuje nasza kancelaria frankowa, która złożona jest z samych specjalistów z zakresu prawa bankowego. Nasza ogromna wiedza i doświadczenie pozwala nam nie tylko skutecznie prowadzić wszelkie sprawy frankowe, ale też w mgnieniu oka analizować umowy kredytowe, odnajdując w nich niedozwolone zapisy, stanowiące podstawę do otwarcia sporu z bankiem. Nasi specjaliści podczas prawnego opiniowania dokumentacji, sporządzają również szczegółowe wyliczenie przewidywanych korzyści, jakie może przynieść wygrana. Wybierając naszą kancelarię, frankowicze z Gniezna mogą liczyć na rzetelne poprowadzenie sprawy i zaangażowanie! Jeśli poszukujecie Państwo kancelarii frankowej, która wygrała już wiele spraw frankowych w różnych sądach, to już znaleźliście.

  Sprawy frankowe Gniezno – sprawdź, jak wygląda nasza pomoc dla frankowiczów Gniezno

  • sporządzimy wyczerpującą reklamację Twojego kredytu oraz złożymy ją do Twojego banku w Twoim imieniu
  • nasza pomoc frankowiczom obejmuje również wydobycie z banku wszelkich dokumentów dotyczących Twojej historii kredytowania
  • napiszemy profesjonalny pozew, który będzie wskazywał na zasadność roszczeń kredytobiorcy
  • będziemy reprezentować Cię na każdej rozprawie sądowej
  • poprowadzimy Twoją sprawę aż do fizycznego wpłynięcia gotówki na Twoje konto bankowe, niezależnie od tego, jak długo to potrwa

  Gniezno – miasto otwarte

  Gniezno to miasto położone w województwie wielkopolskim. Gniezno było pierwszą stolicą Polski. Gniezno jest siedzibą powiatu gnieźnieńskiego i gminy Gniezno. Miasto prawa miejskie otrzymało przed 1239 rokiem. Obecnie Gniezno zamieszkuje 67 570 mieszkańców.

  Gniezno podzielone jest na 12 jednostek pomocniczych zwanych osiedlami. Mieszkańcy wyłaniają rady osiedla, które wyłaniają zarządy rad osiedlowych. Osiedla Gniezna to m.in. Stare Miasto, Ustronie, Winiary, Dalki, Róża czy Piekary.

  Gniezno informacje administracyjne

  W Gnieźnie swoją siedzibę ma Sąd Rejonowy. Gniezno to gmina o statusie miasta. W Radzie Miasta zasiada 23 radnych. Organem wykonawczym w Gnieźnie jest prezydent miasta. Od 1990 roku urząd prezydenta miasta obejmował Bogdan Trepiński, Jaromir Dziel, Jacek Kowalski i Tomasz Jakub Budasz. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackichw Gnieźnie zarejestrowanych jest 35 adwokatów.

  Położenie miasta

  Miasto położone jest we wschodniej części województwa wielkopolskiego. Gniezno położone jest na Nizinie Wielkopolskiej. W niedalekiej odległości od Gniezna położone są miasta takie jak Września, Poznań, Wągrowiec i Bydgoszcz. Przez miasto przebiega trasa europejska E261, drogi ekspresowe i krajowe S5, nr 5 i nr 15 oraz drogi wojewódzkie nr 190, nr 194, nr 197 i nr 260.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Gnieźnie?

  Sprawy frankowe mogą trwać od roku do trzech lat. W ostatnim czasie zaobserwować można, że prawomocne wyroki wydawane są w coraz szybszym terminie.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Gnieźnie?

  Na długość procesu sądowego ma m.in. wpływ ilość złożonych pozwów czy stawianie się świadków na rozprawach.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Gnieźnie?

  Na cały koszt prowadzenia sprawy frankowej składają się opłaty takie jak: opłata za wydanie zaświadczenia o wysokości dokonanych spłat, opłata od pozwu czy też opłata skarbowa od pełnomocnictwa.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Gnieźnie?

  Na to pytanie niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wynagrodzenie prawnika zależeć może m.in. od doświadczenia prawnika lub stopnia skomplikowania sprawy.

  Ile trwa apelacja frankowa w Gnieźnie?

  Postępowanie w Sądzie Apelacyjnym trwa około dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kredyty frankowe Gniezno

  Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jakie potrzeby mają Frankowicze z Gniezna, których interesuje profesjonalna pomoc prawna! Nasza kancelaria frankowa działająca na terenie Gniezna ułatwi Ci drogę do życia bez kredytu, a także pomoże Ci odzyskać Twoje pieniądze! Skontaktuj się z nami, używając formularza kontaktowego, który dostępny jest na naszej stronie. Zawalcz o sprawiedliwość!

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów