SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Poznań

Kancelaria frankowa Poznań

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Poznaniu z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Jeśli jesteś frankowiczem i interesuje Cię pomoc frankowiczom Poznań - jesteśmy odpowiedzią na potrzeby frankowiczów z Poznania, którzy chcą walczyć z bankiem i pozbyć się toksycznego kredytu. Jesteśmy kancelarią frankową, która prowadzi sprawy w całej Polsce, w tym również w Poznaniu, gdzie prężnie działamy i doskonale znamy poznańskie sądy.

  Kredyt frankowy - prawnik Poznań

  Zaufaj kancelarii frankowej Poznań, która kładzie nacisk na:
  • rzetelną opinię prawną,
  • szczegółowe sprawdzenie wszelkich zagrożeń,
  • dogłębną ocenę sytuacji,
  • doświadczenie w sprawach frankowych.
  Wyślij swoją umowę kredytową, specjaliści od spraw frankowych w kancelarii frankowej Poznań, dokładnie przeanalizują Twoją umowę frankową, a następnie otrzymasz wynik analizy oraz dowolną formę omówienia złożoności Twojej sytuacji oraz szans na wygraną z bankiem. Możesz skorzystać z bezpłatnej analizy umowy kredytowej i omówić ją na terenie Poznania, przez rozmowę telefoniczną lub wideokonferencję. Pomoc frankowiczom Poznań - czeka na Ciebie!

  Kancelaria kredyty frankowe Poznań - co jest ważne przy wyborze pełnomocnika?

  Wybierając kancelarię frankową, warto skupić się na tym, aby jej przedstawiciele w jasny i klarowny sposób informowali o zasadach oraz warunkach współpracy z klientem. Frankowicze już raz zostali oszukani, warto więc wybrać rzetelną kancelarię frankową, która przyniesie pomoc frankowiczowi, a nie pogłębi jego problemy. Warto również zwracać uwagę na to, aby wizerunek adwokata lub radcy prawnego był nieskalany, a jego działalność nie ograniczała się jedynie do cichych spraw sądowych, ale również, aby zabierał głos w ważnych sprawach i wypowiadał się na tematy aktualne w sprawach frankowych.Obowiązkowe ubezpieczenie OC jest nieoczywistym faktem i mała ilość osób zdaje sobie sprawę z ważności jego posiadania przez kancelarie frankowe Poznań. Posiadanie ubezpieczenia OC jest ważne z perspektywy interesu frankowicza w razie rażących naruszeń ze strony kancelarii. Przed wyborem kancelarii frankowej należy zweryfikować posiadanie przez prawników ubezpieczenia OC oraz mieć pewność, że okoliczność ta została zawarta w  umowie na świadczenie usług prawnych. Kancelaria frankowa Frejowski CHF Poznań posiada takie postanowienie w umowie oferowanej klientom.Sprawy frankowe zyskały na popularności, wzrosło zainteresowanie nie tylko kancelarii, ale też instytucji państwowych, które stają w obronie frankowiczów. Pokonanie banku, odzyskanie swoich pieniędzy oraz unieważnienie umowy jest teraz łatwiej osiągalne niż kiedykolwiek wcześniej. Mówiąc o walce z bankiem, musimy wspomnieć również o kryteriach, jakie spełnić należy, aby móc się ubiegać o odfrankowienie kredytu oraz unieważnienie kredytu frankowego które prowadzić będzie do pozbycia się kredytu.

  Pomoc dla frankowiczów Poznań - określ szanse na wygraną

  Zanim dojdzie do poznania oferty kancelarii frankowej, która będzie mogła poprowadzić sprawę przed sądem trzeba wykonać pierwszy oraz podstawowy krok, który przeważy o szansie na wygraną. Mowa o szczegółowej analizie umowy kredytowej oraz oceny sytuacji przez prawnika, który dzięki doświadczeniu, procentowo, opierając na konkretnych liczbach, wyceni ewentualną korzyść w przypadku wygranej sprawy frankowej przeciwko bankowi. Kancelarie frankowe Poznań potrafią sporządzać opinie prawne tylko po to, aby pozyskać klienta, choć nie mają doświadczenia w sprawach frankowych.Jeśli jesteś frankowiczem i interesuje Cię pomoc frankowiczom Poznań - jesteśmy odpowiedzią na potrzeby frankowiczów z Poznania, którzy chcą walczyć z bankiem i pozbyć się toksycznego kredytu. Jesteśmy kancelarią frankową, która prowadzi sprawy w całej Polsce, w tym również w Poznaniu, gdzie prężnie działamy i doskonale znamy poznańskie sądy.

  POZnan* Miasto know-how

  Poznań to miasto, które zamieszkiwane jest przez 546 859 mieszkańców. To piąte miasto pod względem liczby ludności w naszym kraju. Poznań prawa miejskie otrzymał 23 kwietnia 1253 roku. Miasto to położone jest w województwie Wielkopolskim.

  Poznań to miasto na prawach powiatu. W mieście urzędują władze województwa oraz władze powiatu poznańskiego. Co ciekawe, od 2011 roku w Poznaniu obowiązuje podział na 42 jednostki pomocnicze miasta, zwane osiedlami. Organem wykonawczym osiedla jest zarząd osiedla.

  Poznań informacje administracyjne

  Miasto zostało podzielone pomiędzy 3 różne sądy rejonowe. W Poznaniu znajduje się również sąd rejonowy, sąd apelacyjny (obszar apelacji obejmuje sądy okręgowe w Poznaniu, Koninie i Zielonej Górze) oraz sąd administracyjny. Warto zauważyć, że w Poznaniu, według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich, zarejestrowanych jest 1036 adwokatów. Poznań wraz z powiatem poznańskim oraz gminami Oborniki, Skoki, Szamotuły i Śrem tworzą aglomerację poznańską.

  Położenie miasta

  Poznań to miasto, które znajduje się w środkowo-zachodniej Polsce. Zlokalizowane jest ono w środkowej części województwa wielkopolskiego. Miasto położone jest w dolinie rzeki Warty oraz mniejszych cieków Bogdanki, Cybiny i Głównej.

  W Poznaniu funkcjonuje transport drogowy, kolejowy, lotniczy, rowerowy oraz publiczny transport zbiorowy. W mieście zbiega się 5 dróg krajowych (droga ekspresowa S5, S11, autostrada A2, droga krajowa 92 i droga krajowa 32) oraz 7 dróg wojewódzkich. Pobliskie miasta to m.in. Środa Wielkopolska, Gniezno czy Grodzisk Wielkopolski.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Poznaniu?

  W Poznaniu sprawa Frankowa może trwać od pół roku do trzech lat. Warto podkreślić, że sprawy Frankowe rozpatrywane są coraz szybciej.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Poznaniu?

  Najwięcej spraw frankowych trafia do Sądu Okręgowego w Poznaniu. Na długość postępowania sądowego ma wpływ m.in. ilość złożonych pozwów, doświadczenie sędziego czy status kredytobiorcy w relacji z bankiem.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Poznaniu?

  Należy pamiętać, że opłata za prowadzenie sprawy frankowej może różnić się w zależności od wybranej kancelarii. Warto zauważyć, że opłata od pozwu to koszt 1000 zł.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Poznaniu?

  Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Adwokaci mogą pobierać różne kwoty za swoje usługi - zależy to m.in. od ich doświadczenia.

  Ile trwa apelacja frankowa w Poznaniu?

  Sprawa frankowa w Sądzie Apelacyjnym trwa około dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kredyty frankowe Poznań - zaufaj najlepszym

  Nasi prawnicy specjalizują się przede wszystkim w sprawach frankowych. Wybierając naszą kancelarię frankową masz pewność, iż Twoja sprawa frankowa trafi do prawnika, który posiada odpowiednie doświadczenie. To bardzo ważne, z uwagi na fakt, iż sytuacja frankowiczów zachęca różnych prawników do zajmowania się sprawami frankowymi, pomimo nieposiadania przez nich wystarczającej wiedzy i doświadczenia.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów