SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Leszno

Kancelaria frankowa Leszno

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Leszno z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Zespół specjalistów z kancelarii Frejowski CHF świadczy pomoc prawną dla kredytobiorców frankowych z Leszna. Nasi prawnicy z przyjemnością pomogą frankowiczom z Leszna  w sporach z bankami, tak na etapie przedsądowym, jak i w postępowaniu sądowym.

  Kancelarie frankowicze Leszno – nasza pomoc dla frankowiczów Leszno

  Nasza kancelaria to zespół doświadczonych w sporach z bankami adwokatów i radców prawnych. Prawnicy współpracujący z naszą kancelarią wspomogą franowiczów z Leszna w sporach sądowych z bankami. W efekcie naszej pracy kredytobiorcy z Leszna będą mieli realną szansę na wygranie sprawy z bankiem i poprawę swojej sytuacji ekonomicznej.

  Sprawy frankowe Leszno

  Frankowicze z Leszna, przed skierowaniem sprawy do sądu powinni zaczerpnąć wsparcia profesjonalnej kancelarii prawnej. Ułatwi to procedowanie ich sprawy i znacząco zwiększy szansę na końcowy sukces. W samym Lesznie i okolicach działa wiele kancelarii prawnych, wybór nie jest więc łatwy i oczywisty.

  Kredytobiorcy z Leszna powinni przy tym pamiętać, że nieodpowiedni pełnomocnik może zaprzepaścić szansę na wygraną z bankiem. W związku z tym warto poświęcić odpowiednio dużo uwagi, aby wybrana kancelaria posiadała należyte doświadczenie w sprawach frankowych.

  Kancelaria Frejowski CHF oferuje pomoc frankowiczom z Leszna, a sprawy frankowe prowadzi od początku aż po finalną wypłatę środków na konto przez bank. Cechuje nas wysoka skuteczność, rzetelność i indywidualne podejście do sprawy. W naszej kancelarii kredytobiorcy z Leszna mogą być pewni, że ich postępowanie prowadzić będą wyłącznie doświadczeni prawnicy z wieloletnią praktyką w sprawach bankowych.

  Kancelaria kredyty frankowe Leszno

  Nasza kancelaria świadczy pomoc prawną zarówno dla tych kredytobiorców z Leszna, którzy wciąż związani są umową kredytu, jak również dla osób, które swój kredyt zdążyły już spłacić. Przy pomocy naszych prawników kredytobiorcy z Leszna mogą:

  unieważnienie kredytu frankowego – wskutek anulowania umowy bank zwraca frankowiczowi wszystkie wpłacone raty wraz ze wszelkimi prowizjam, zaś frankowicz jest zobligowany do zwrócenia do banku nominalnej sumy swojego zobowiązania.;

  odfrankowienie kredytu – w wyniku odfrankowania umowy kredytu frankowego wartość zobowiązania kredytobiorcy zostaje przeliczona na złotówki. Po odfrankowieniu kredytu bank zobligowany jest do zwrócenia kredytobiorcy wszelkich nadpłaconych rat.

  Frankowicze Leszno – kredyty frankowe Leszno

  Podstawowy problem dla kredytobiorców frankowych, w tym frankowiczów z Leszna, związany jest z tym, że postanowienia umów kredytowych zawierają klauzule abuzywne. Na etapie podpisywania umów nikt nie wytłumaczył kredytobiorcom jak działać będą w praktyce mechanizmy, od których zależy wysokość raty kredytu. Frankowicze z Leszna mogą liczyć na pełne wsparcie prawników kancelarii Frejowski CHF, którzy w sposób kompleksowy przeprowadzą ich przez spór z bankiem.

  Kancelaria Frankowicze Leszno i okolice – województwo wielkopolskie

  Nasza kancelaria frankowa obsługuje klientów na terenie całego województwa wielkopolskiego. Klienci z innych miast mogą skorzystać z oferty:

  Kancelaria frankowa Poznań;

  Kancelaria frankowa Piła;

  Kancelaria frankowa Konin;

  Kancelaria frankowa Ostrów Wielkopolski;

  Kancelaria frankowa Gniezno.

  Nasza kancelaria frankowa świadczy pomoc prawną dla kredytobiorców frankowych z Leszna. Nasi prawnicy z przyjemnością pomogą frankowiczom z Leszna  w sporach z bankami, tak na etapie przedsądowym, jak i w postępowaniu sądowym.

  Leszno – Rozwiń Skrzydła

  Leszno to miasto na prawach powiatu, położone w województwie wielkopolskim, w zachodniej części Polski. Miasto znajduje się pomiędzy Poznaniem a Włocławkiem, będąc istotnym punktem na mapie gospodarczej. Leszno uzyskało prawa miejskie w 1547 roku i obecnie zamieszkuje je 59 232 mieszkańców. Nie posiada ono podziału administracyjnego na dzielnice i osiedla, a używane nazwy to nazwy zwyczajowe, takie jak Podwale, Zatorze, Grzybowo, Śródmieście, Przylesie czy Osiedle Grunwald.

  Leszno – Informacje Administracyjne

  W Lesznie swoją siedzibę ma Sąd Rejonowy. Od 1990 roku miasto miało trzech Prezydentów: Edward Szczucki (1990-1998), Tomasz Malepszy (1998-2014) oraz Łukasz Borowiak od 2014 roku. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich

  w Lesznie zarejestrowanych jest 51 adwokatów.

  Położenie Miasta

  Leszno leży w województwie wielkopolskim, w zachodniej Polsce. W jego pobliżu znajdują się miasta takie jak Gostyń, Głogów, Grodzisk Wielkopolski, Poznań i Włocławek. Dostępny jest transport drogowy, kolejowy i lotniczy (lądowisko sanitarne). W niedalekiej odległości od miasta położony jest węzeł, łączący drogę ekspresową S5 z drogą krajową nr 12.

  Pytania i Odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Lesznie?

  Sprawy frankowe zazwyczaj trwają od 6 do 36 miesięcy, a ostatnio zauważa się skrócenie tego okresu do dwóch lat.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Lesznie?

  Czas trwania sprawy frankowej zależy od wielu czynników, takich jak ilość złożonych pozwów, dlatego rozpatrywane są indywidualnie.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Lesznie?

  Koszt prowadzenia sprawy frankowej składa się z honorarium adwokata i innych opłat, takich jak opłata za złożenie pozwu.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Lesznie?

  Honorarium adwokata zależy od różnych czynników, m.in. doświadczenia prawnika i stopnia skomplikowania sprawy.

  Ile trwa apelacja frankowa w Lesznie?

  Postępowanie w Sądzie II instancji zazwyczaj trwa około dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Pomoc frankowiczom Leszno

  Kancelaria Frejowski CHF swoje usługi kieruje m.in. do osób mających kredyty frankowe i zamieszkujących Leszno. Zespół prawników kancelarii posiada bogate doświadczenie w sporach z bankami. Nasi adwokaci i radcy prawni zapewnią kredytobiorcom z Leszna kompleksową pomoc prawną, od wstępnej analizy sprawy do jej prawomocnego zakończenia.

  Kancelaria Frejowski CHF oferuje bezpłatną analizę dokumentacji kredytowej. Dzięki temu kredytobiorca będzie mógł dowiedzieć się jakiego rodzaju klauzule niedozwolone zostały zawarte w jego umowie oraz zorientować się jakiej wysokości roszczenie od banku mu przysługuje.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów