SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Konin

Kancelaria frankowa Konin

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w mieście Konin z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Frankowicze Konin — nasza pomoc frankowiczom Konin

  Nasza kancelaria frankowa Konin to odpowiedź na coraz większy odsetek frankowiczów, którzy decydują się na pozwanie banku. Pełniona przez nas pomoc dla frankowiczów ma na celu skuteczne przeprowadzenie sprawy sądowej, której konsekwencją będzie pozytywny wyrok dla Naszych Klientów.

  Pomoc dla frankowiczów Konin

  Działania, które uskutecznia nasza kancelaria frankowa Konin prowadzą do rozwiązań, takich jak: unieważnienie kredytu frankowego lub odfrankowienie kredytu. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak problematyczne i toksyczne są kredyty frankowe, dlatego też z zacięciem prowadzimy sprawy frankowe naszych klientów. Nasza kancelaria frankowa Konin przed podjęciem walki z bankiem rekomenduje przekazanie swojej umowy kredytu do analizy, aby oszacować szanse na wygraną oraz korzyści, jakie przyniesie wygrana z bankiem. Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie związane z kredytami we franku szwajcarskim, dzięki czemu jesteśmy w stanie już od samego początku współpracy, podejść do Twojej sprawy z ogromnym profesjonalizmem! Rzetelne podejście do każdego powierzonego nam zadanie to coś, co z pewnością znajdziesz w naszej kancelarii.

  Specjaliści naszej kancelarii frankowej:

 • szczegółowo przeanalizują Twoją umowę kredytu,
 • określą szansę na wygranie sprawy z bankiem,
 • wyjaśnią w zrozumiały sposób wszelkie wątpliwości,
 • złożą reklamacje do banku w Twoim imieniu,
 • jeżeli zdecydujesz się na skierowanie sprawy do sądu, pomogą w uzyskaniu z banku wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do sporządzenia pozwu oraz przygotują go,
 • poprowadzą postępowanie sądowe, informując na bieżąco o jego postępach.
 • Kancelaria kredyty frankowe Konin

  Przeglądając kancelarie frankowicze często pragną zaznajomić się ze specyfiką działań konkretnej kancelarii, która zwalcza kredyty frankowe. To bardzo ważne, aby poznać sposób działania kancelarii i dowiedzieć się, czy jest on skuteczny, ponieważ nie każdy reprezentant poradzi sobie ze procesem przeciwko bankowi w sprawie frankowej. Z pełną odpowiedzialnością możemy w tym miejscu zostać zarekomendowana nasza kancelarię frankową Konin, ponieważ:

 • jak nikt rozumiemy wszelkie zawiłości spraw, które obejmują kredyty frankowe,
 • jesteśmy prawdziwymi fachowcami, którzy potrafią rozgryźć mechanizm działania banków,
 • zawsze doradzamy naszym klientom najbardziej korzystne dla nich rozwiązania,
 • na pierwszym miejscu stawiamy interes naszego Klienta.
 • Jeżeli posiadasz kredyt we frankach szwajcarskich i jesteś zdecydowany na zakwestionowanie swojej umowy kredytu frankowego w postępowaniu sądowym lub jeszcze masz wątpliwości i szukasz profesjonalnej pomocy prawnika frankowiczów w Koninie, skorzystaj z usług naszej kancelarii.

  Wielkopolska. Wielka historia, wielka przygoda.

  Konin to miasto na prawach powiatu, które zlokalizowane jest w środkowej części Polski. Miasto położone jest w województwie wielkopolski,. W Koninie znajduje się siedziba powiatu konińskiego. Miasto prawa miejskie otrzymało przed 1293 rokiem. Obecnie, Konin zamieszkuje 68 483 mieszkańców. Oficjalnie, Konin podzielony jest na 19 obrębów. Są to m.in. Nowy Dwór, Wilków, Grójec, Górka, Łężyn czy Pątnów.

  Konin Informacje administracyjne

  W Koninie zlokalizowane są siedziby Sądu Okręgowego i Sądu Rejonowego. W mieście swoje siedziby mają Akademia Nauk Stosowanych w Koninie, a także Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich w Koninie. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich w Koninie zarejestrowanych jest 61 adwokatów.

  Położenie miasta

  Konin to miasto położone na Pojezierzu Wielkopolskim i Nizinie Południowowielkopolskiej. Miasto położone jest nad Wartą, u ujścia Kanału Ślesińskiego. W niedalekiej odległości od miasta położony jest Kalisz i Poznań. Niedaleko granicy miasta, położona jest autostrada A2. Przez Konin przechodzi droga krajowa nr 92, nr 25 i nr 72. Przez miasto przechodzą również drogi wojewódzkie nr 264 i 266. W obrębie miasta znajdują się 4 mosty na rzece Warta.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Koninie?

  Sprawy frankowe mogą trwać od 6 miesięcy do lat 3. W ostatnim czasie zauważyć można, że sprawy frankowe rozpatrywane są coraz szybciej.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Koninie?

  Należy pamiętać, że sprawy frankowe rozpatrywane są indywidualnie. Na długość trwania sprawy frankowej ma m.in. ilość złożonych pozwów, a także stawianie się świadków na rozprawach.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Koninie?

  Warto podkreślić, że na koszt prowadzenia sprawy frankowej wlicza się honorarium prawnika, ale i dodatkowe koszty, takie jak opłata za złożenie pozwu oraz przekazanie pełnomocnictwa.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Koninie?

  Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Na wynagrodzenie prawnika wpływa m.in. stopień skomplikowania sprawy oraz doświadczenie prawnika.

  Ile trwa apelacja frankowa w Koninie?

  Sprawy frankowe w Sądzie II instancji mogą trwać do dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Pomoc frankowiczom Konin

  Jeżeli posiadasz kredyt we frankach szwajcarskich i jesteś zdecydowany na zakwestionowanie swojej umowy kredytu frankowego w postępowaniu sądowym lub jeszcze masz wątpliwości i szukasz profesjonalnej pomocy prawnika frankowiczów w Koninie, skorzystaj z usług naszej kancelarii.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów