SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content

Bezpłatna pomoc frankowiczom

Data ostatniej aktualizacji:

Bezpłatna pomoc frankowiczom

Pomoc frankowiczom bezpłatnie – gdzie szukać?

Aby zwyciężyć walkę z bankiem, Frankowicze powinni szukać pomocy u sprawdzonych i rzetelnych kancelarii, których specjalnością są sprawy frankowe i które zajmą się prowadzeniem sprawy od początku do końca. Doświadczone kancelarie frankowe oferują darmowe wykonanie opinii prawnej w kwestii dokumentacji kredytowej, a także bezpłatne przedstawienie korzyści, jakie może przynieść sądowa walka z bankiem. Ponadto Kancelaria Frejowski CHF oferuje atrakcyjne warunki finansowe, które są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nasza oferta zawiera możliwość rozłożenia honorarium wstępnego na nieoprocentowane raty, ponieważ w naszej Kancelarii to frankowicze wybierają najbardziej dogodny dla nich sposób finansowania.

Czy nadejdzie rządowa pomoc dla frankowiczów?

Dnia 29 lipca 2022 roku weszła w życie ustawa dotycząca wakacji kredytowych. Polegają one na możliwości wstrzymania w sumie nawet ośmiu rat kredytu w roku 2022 oraz 2023. Według ustawy kredytobiorcy mogą zawiesić cztery płatności w 2022 roku oraz kolejne cztery w roku następnym, tj. 2023. Niestety ten projekt ustawy frankowiczów nie obejmuje, co to oznacza, że osoby, które posiadają kredyt frankowy zaciągnięty na własne cele mieszkaniowe, nie skorzystają z ustawowej przerwy w opłacaniu rat kredytu. Ten brak uwzględnienia będących w potrzebie frankowiczów przekonał wielu z nich, że rządowa pomoc dla frankowiczów nie nadejdzie w najbliższym czasie i jedynym rozwiązaniem, aby uporać się z toksycznym kredytem, jest samodzielna walka o swoje pieniądze. 

Pomoc frankowiczom – Jak wygląda nasza pomoc frankowiczom bezpłatnie?

Zespół naszej Kancelarii Frejowski CHF oferuje pomoc frankowiczom bezpłatnie, która obejmuje przeprowadzenie szczegółowej i wyczerpującej analizy dokumentów kredytowych, która jednoznacznie wykaże, czy dana umowa frankowa kwalifikuje się do dochodzenia roszczeń od banku na drodze sądowej. Wraz z analizą zapisów w umowie, nasi specjaliści bezpłatnie przygotowują specjalistyczne wyliczenia, które wskażą dokładne kwoty, które kredytobiorca może odzyskać po wygranej z bankiem. Wszyscy zainteresowani frankowicze, mogą również skorzystać ze stworzonego przez naszych specjalistów kalkulatora frankowego, dzięki któremu w prosty sposób wyliczą sobie szacunkowe kwoty roszczenia. 

Pomoc frankowiczom – Jakie banki obejmuje nasza pomoc frankowiczom? 

Odfrankowienie lub unieważnienie umowy kredytu to bez wątpienia rozwiązanie, które pomogłoby wielu frankowiczom pozbyć się wielu problemów ze swojego życia. Nasza kancelaria pełni kompleksową pomoc frankowiczom na ternie całej Polski. Zajmujemy się prowadzeniem spraw umów kredytowych waloryzowanych do franka szwajcarskiego zawartych z bankami takimi jak: 

Kancelaria Frejowski CHF to zespół najlepszych prawników, których celem jest wygrana z bankiem. Gwarantujemy wszystkim frankowiczom, że u nas będą mieli kontrolę nad swoimi sprawami, bowiem konsultujemy z naszymi klientami wszelkie działania na każdym etapie sprawy. Skontaktuj się z nami poprzez zakładkę „kontakt” na naszej stronie. Pomoc frankowiczom? U nas znajdziesz najlepszą! 


Sebastian Frejowski

Doktor nauk prawnych

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

Oceń artykuł:

Średnia ocen użytkowników: 5.0

(Na podstawie 198 opinii)
Kalkulator frankowy

Inne wpisy z tej kategorii

Prawnik od franków – kredyty CHF

Prawnik od franków – kredyty CHF
Każdy z frankowiczów myśląc o powierzenie sprawy swojego kredytu prawnikowi zastanawia się czy kancelaria którą wybrał jest odpowiednia oraz jakie...

Jaka kancelaria dla frankowiczów?

Jaka kancelaria dla frankowiczów?
Mając umowę frankową i chcąc rozpocząć spór z bankiem stajemy przed wyborem kancelarii prawnej, która zajmie się naszą sprawą. Niezaprzeczalnie...

Czy Frankowicze wygrywają sprawy frankowe z bankiem?

Czy Frankowicze wygrywają sprawy frankowe z bankiem?
Z miesiąca na miesiąc coraz większa liczba kredytobiorców decyduje się wytoczyć pozwy przeciwko bankom, z którymi zawarli umowę kredytu frankowego....