SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content

Kancelaria frankowa Raiffeisen Polbank Frankowicze – ugody frankowe i kredyty frankowe

Renomowani specjaliści od prawa bankowego. Pomoc w unieważnieniu Twojej umowy kredytu frankowego Raiffeisen Bank. Pomagamy Frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie

  Kredyty frankowe w Raiffeisen Polbank- umowy zawierające klauzule niedozwolone

  • Raiffeisen Bank Polska - Umowa kredytu Mieszkaniowego nr MG z 2008 r.
  • EFG Eurobank Ergasias (Polbank) - Umowa o kredyt hipoteczny z 2007 r.
  • EFG Eurobank Ergasias (Polbank) - Umowa o kredyt hipoteczny z 2008 r.
  • EFG Eurobank Ergasias (Polbank) - Umowa o kredyt hipoteczny z 2009 r.

  Jak odzyskać pieniądze z kredytu frankowego Raiffeisen Bank/Bank Polbank?

  Jeśli posiadasz kredyt frankowy w Raiffeisen Bank i zastanawiasz się w jaki sposób możesz dochodzić swoich roszczeń - nie mogłeś trafić lepiej. Nasza kancelaria frankowa oferuje pomoc obejmującą odfrankowienie kredytu Raiffeisen Bank oraz unieważnienie umowy kredytowej! Jeśli myśląc o sprawie przeciwko Raiffeisen Bank, interesuje Cię zagadnienie ugody z frankowiczami Raiffeisen Bank czy też korzyści płynące z pozwu zbiorowego - zostań z nami i sprawdź „z czym to się je”!

  Raiffeisen bank ugody frankowe 2023/2024

  Raiffeisen Bank nie prowadzi żadnej działalności operacyjnej w Polsce, zaś jego działalność opiera się jedynie na obsłudze, która obejmuje kredyty frankowe w Raiffeisen Bank. Taka sytuacja sprawia, iż próżno liczyć na jakiekolwiek ugody z frankowiczami Raiffeisen Bank. Warto jednak zaznaczyć, iż kredyty frankowe w Raiffeisen Bank były udzielane na zaskakująco słabych wzorach umowy, dzięki czemu są jednymi z łatwiejszych umów, które można unieważnić na drodze sądowej.

  Wyżej opisana sytuacja nie powinna się zmienić w roku 2024. W wyszukiwarkach internetowych w dalszym ciągu wiele osób szuka hasła raiffeisen ugody frankowe forum, niestety bezskutecznie. W 2024 r. raiffeisen ugody frankowe wciąż będzie tematem w zasadzie nieobecnym z uwagi na wycofanie się banku z rynku polskiego. Raiffeisen frankowicze posiadający kredyt frankowy mogą liczyć w 2024 r. na podtrzymanie korzystnej linii orzeczniczej sądów i dalsze wyroki unieważniające umowy frankowe.

  Frankowicze przeciwko raiffeisen polbank - jak unieważnić kredyt frankowy?

  Kredyty frankowe w Raiffeisen Bank zawierały niezgodne z prawem zapisy, które pozwalają na wytoczenie sprawy przeciwko Raiffeisen Bank, która skutkować może unieważnienie kredytu frankowego. Frankowicze, posiadający denominowane kredyty frankowe w Raiffeisen mają największe szanse na anulowanie swojej umowy, które skutkuje ustaniem zobowiązania finansowego. Rezultatem unieważnienie umowy jest ustanie zobowiązania, a co za tym idzie - rozliczenie się z bankiem, które skutkuje odzyskaniem wszelkich wpłaconych rat oraz prowizji z tytułu ubezpieczeń.

  Odfrankowienie kredytu Raiffeisen Bank

  Raiffeisen kredyty frankowe - frankowicze, którzy mają indeksowany kredyt frankowy w Raiffeisen Bank mogą liczyć na odfrankowienie kredytu Raiffeisen Bank, które polega na zamianie kredytu we frankach szwajcarskich na kredyt złotówkowy, który nie jest obarczony ryzykiem kursowym. Odfrankowanie kredytu Raiffeisen Bank skutkuje obniżeniem oprocentowania, a więc i obniżeniem rat kredytu, które nie mogą być wyższe niż te, które obowiązywały na samym początku kredytowania, kiedy to kurs franka był zdecydowanie niższy. Co więcej, frankowicze, których kredyty frankowe w Raiffeisen Bank uległy odfrankowieniu mogą również spodziewać się od banku zwrotu wszystkich nadpłaconych rat. Już dziś przekaż nam swoją umowę kredytową do darmowej oraz niezobowiązującej analizy i dowiedź się, jakie masz szanse na wygraną z bankiem i ile możesz na tym zyskać!

  Pozew zbiorowy frankowiczów przeciwko Raiffeisen Bank/Polbank

  Można posunąć się o stwierdzenie, że większość osób, które posiadają kredyt frankowy w Raiffeisen Bank zastanawiało się nad złożeniem pozwu zbiorowego. Jest to niestety wątpliwe rozwiązanie, które może nie przynieść oczekiwanego rezultatu. Wnikliwy czytelnik zadał pewnie sobie właśnie pytanie „dlaczego?”. Wynika to z faktu, iż pozew zbiorowy łączy się z szeregiem wymagań, które muszą zostać spełnione, aby sprawa trafiła do sądu.

  Według tych wymagań pozew grupowy powinien obejmować nie mniej niż 10 osób, których roszczenie jest tego samego rodzaju oraz których sprawa opiera się na tej samej faktycznej podstawie. Są to warunki niełatwe do spełnienia, bowiem grupa osób, która decyduje się na pozew zbiorowy, może mieć kredyty w różnych bankach oraz zaciągnięte w różnych latach, przez co wzory ich umów mogą znacząco się od siebie różnić. Sąd, który rozpatruje pozew grupowy potrzebuje więcej czasu, niż w momencie rozpatrywania sprawy indywidualnej, a dodatkowo nie bierze pod uwagę okoliczności, jakie towarzyszyły frankowiczom, podczas podpisywania ich umów.

  Kancelaria dla frankowiczów Raiffeisen Bank/Polbank

  Nasza kancelaria CHF Frejowski jest niekwestionowanym liderem, który z powodzeniem i niebywałą skutecznością zwalcza wszelkie kredyty frankowe w Raiffeisen Bank. /z naszej oferty mogą skorzystać m.in. raiffesien frankowicze i polbank frankowicze. Oferujemy bezpłatną i niezobowiązującą analizę umów kredytowych zwartych z Raiffeisen Bank, a dla przyszłych klientów możemy zagwarantować indywidualnie dopasowane warunki umowy współpracy!

  Reprezentujemy swoich klientów (w tym kredytobiorców raiffeisen, polbank), aż do momentu fizycznego wpłynięcia środków z wygranej sprawy na ich konto! Ty również możesz dołączyć do grona zadowolonych frankowiczów posiadających kredyt frankowy w Raiffeisen Bank, którzy skorzystali z usług naszej kancelarii frankowej. Już dziś skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, który dostępny jest na naszej stronie i poznaj nasze możliwości. Pamiętaj - dobry radca prawny i adwokat może zagwarantować Ci wygraną! Razem z nami pozbądź się kredytu ze swojego życia!

  Raiffeisen Bank – aktualizacja 2024

  Od lipca 2023 r. Raiffeisen Bank wprowadził pilotażowy program ugód według zaleceń KNF. W roku 2024 Raiffeisen Bank będzie najprawdopodobniej kontynuował ten proces. Niezależnie, jesienią 2023 r. SN uwzględnił skargę kasacyjną Raiffeisen Bank, w roku 2024 możliwe jest, że poznamy rozstrzygnięcie sprawy po skardze kasacyjnej.

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  Kalkulator frankowy

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!
  Kancelaria Frejowski

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  BLOG EKSPERCKI

  Sprawdź wiedzę naszych ekspertów na temat prawa bankowego, oraz prowadzenia spraw frankowych.