Pomoc frankowiczom

BEZPŁATNA ANALIZA / 100% WYGRANYCH SPRAW / NAJLEPSI SPECJALIŚCI NIOSĄCY POMOC FRANKOWICZOM

Spis treści:

Pomoc frankowiczom

Dziś już wiadomo, że rządowa pomoc dla frankowiczów w Polsce nie istnieje, a kurs franka nieubłaganie przebija coraz to kolejne granice absurdu, a gdyby tego było mało, Frankowicze borykają się teraz z podwyższonymi stopami procentowymi, co oznacza, że raty kredytów frankowych jeszcze bardziej szybują w górę. Frankowicze jednak nie są pozostawieni samymi sobie, bowiem istnieje sprawdzony sposób na rozwiązanie tych problemów i jest w zasięgu ręki.

sprawy frankowe

Kredyt we frankach pomoc

Frankowicze zastanawiający się nad tym, w jaki sposób mogą uzyskać pomoc, odpowiedź znaleźć mogą właśnie tutaj, bowiem jedyna pomoc w sprawie kredytu we frankach to powzięcie decyzji o pozwaniu swojego banku o unieważnienie lub odfrankowienie umowy kredytowej. Jeśli posiadasz kredyt we frankach pomoc jest wręcz niezbędna, aby relacja z bankiem nie doprowadziła w swoich skutkach do wypowiedzenia umowy, bowiem niedozwolone zapisy tychże umów nie dają możliwości negocjowania warunków umowy. Pomoc dla frankowiczów 2022 wygląda aktualnie w taki sposób, że frankowicze mają możliwość nawiązania współpracy z kancelaria kredyty frankowe Warszawa, umocowując swoje pełnomocnictwo dla radcy prawnego oddają prowadzenie całej swojej sprawy wykwalifikowanym mecenasom. Orzecznictwo w sprawach frankowych pozwala na realną pomoc dla frankowiczów 2022, bowiem wszelkie wyroki zapadające w sprawach są korzystne dla kredytobiorców, a nieuczciwe banki płacą bardzo wysoką cenę za oszustwo, jakiego się dopuścili przed laty. 

kancelaria frankowa
Data Ilość zmian
10.10.2008 8
14.10.2008 6
22.10.2008 7
29.10.2008 7

Jak pozbyć się kredytu we frankach?

Frankowicze, którzy przez lata spłacają swoje coraz wyższe kredyty nie widzą światełka w tunelu, a kwestia jak pozbyć się kredytu we frankach spędza im sen z powiek. Kredyt we frankach wystarczy podważyć przed sądem i wnieść o unieważnienie umowy w całości oraz zwrot niesłusznie pobranych rat lub dokonać odfrankowienia umowy kredytowej. Frankowicze składając taki pozew za pośrednictwem pomocy jaką oferuje kancelaria frankowa są w stanie uzyskać w dość szybkim tempie wyrok unieważniający lub odfrankowienie kredytu, dzięki czemu nie muszą już zastanawiać się nad tym, jak pozbyć się kredytu we frankach. Bank przed sądem nie jest w stanie udowodnić, iż Frankowicze nie mają zasadności w swoich roszczeniach, dlatego też Frankowicze tak często i ochoczo składają swoje pozwy przeciwko bankom.

(przykładowy kredyt 300 000 zł udzielony przez Mbank z 07.01.2008 r.)

W PRZYPADKU UNIEWAŻNIENIA SAMYCH KLAUZUL ABUZYWNYCH – efektem jest powstanie zupełnie nowej umowy kredytowej, przez co kredyt staje się w praktyce kredytem złotówkowym oraz oprocentowany zmienna stawką SARON, dzięki czemu Kredytobiorca przestaje być uzależniony od wysokości kursu franka szwajcarskiego i spłaca kredyt w oparciu o korzystne oprocentowanie.

  • Spadek salda kredytu o: około 201 700 ZŁ (do spłaty pozostanie jeszcze 177 338 ZŁ)
  • Zwrot z banku nadpłaconych rat: około 133 483 ZŁ
  • Spadek wysokości rat kredytu w przyszłości: około 54 %
SZACOWANA ŁĄCZNA KORZYŚĆ W PRZYPADKU WYGRANEJ: około 335 183 ZŁ
Dodatkowe korzyści w postaci odsetek ustawowych: około 54 970 ZŁ
obniżenie salda w przypadku unieważnienia klauzul abuzywnych

Czy ktoś odzyskał pieniądze z kredytu Frankowicze?

Praktycznie każdy pozew złożony przed sądem w sprawie frankowej doprowadził do tego, że ktoś odzyskał pieniądze z kredytu Frankowicze. Wyroki zapadające przed sądem właściwie w 95 proc. są korzystne dla Frankowiczów, a jedynie kilka procent z tych spraw to sprawy przegrane w I instancji, jednakże już w II są podtrzymywane przez sąd.

Wielu Frankowiczów cieszy się dzisiaj życiem bez kredytu oraz pieniędzmi, które udało im się odzyskać od banku, bowiem to właśnie te środki należały do nich, a pobierane były skrupulatnie przez banki w comiesięcznych ratach. Wystarczy odwiedzić forum frankowiczów banku pko bp, gdzie widać gołym okiem, jak często banki przegrywają sprawy frankowe i zmuszone są do oddania pieniędzy, które nadpłacili Frankowicze.

Frankowicze nie zdają sobie sprawy z tego, ile mogą odzyskać pieniędzy od banku oraz ile zdążyli przez czas trwania umowy nadpłacić kapitału. Kredyt frankowy kalkulator, to technologiczne narzędzie, które pozwala na dokładne wyliczenie roszczenia, jakie Frankowicze mogą odzyskać od swojego banku, jeśli tylko zdecydują się na pozwanie swojego banku. Pomoc frankowiczom kalkulator jest w stanie pokazać dokładną kwotę, jaką bank jest winien kredytobiorcy, a do tego wystarczy jedynie wprowadzić kilka podstawowych danych kredytowych, które każdy kredytobiorca zna.

Wygrane I instancji
Kwartał I KWARTAŁ II KWARTAŁ III KWARTAŁ IV KWARTAŁ
2019 497356123
2020 16496290589
2021 4107849061801
2022 21382500
(wartość prog.)
2500
(wartość prog.)
2500
(wartość prog.)
wykres
Wygrane II instancji (prawomocne)
Rok I kwartał II kwartał III kwartał IV kwartał
2019 261353
2020 46217173
2021 395456394
2022 500500
(wartość prog.)
500
(wartość prog.)
500
(wartość prog.)
wykres

Co w przypadku unieważnienia umowy kredytowej?

kredyt we frankach

Tak jak w przypadku odfrankowienia, którego korzyści pomaga wyliczyć kredyt frankowy kalkulator, tak w sytuacji, gdy umowa zostanie unieważniona – Frankowicz ma nieopisaną korzyść w postaci usunięcia kredytu frankowego i traktowania go w taki sposób, jak gdyby nigdy nie istniał. Sąd dokonuje wówczas rozliczenia pomiędzy bankiem a kredytobiorcą, umowa przestaje istnieć, a Frankowicze nie muszą się już martwić kolejnymi spłatami kredytu. Nawet na kredyt frankowy forum można przeczytać, jak wiele osób w przypadku unieważnienia umowy frankowej w sposób komfortowy rozstaje się z umowa kredytową oraz jaką korzyść to za sobą niesie.

Co z frankowiczami 2022?

adwokaci

Frankowicze nieustannie otrzymują negatywne wiadomości, które stale wpływają na wysokość ich rat kredytowych. Ciągle rosnące raty oraz podwyżka stóp procentowych za chwilę wywinduje ceny jeszcze wyżej, choć te aktualne są już rekordowo wysokie. Kancelaria kredyty frankowe Warszawa przypomina, że 2022 rok raczej nie przyniesie dobrych wieści ze strony banków, a raty nadal będą rosły, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest pozwanie banku, ponieważ, o ile raty ciągle rosną, a banki nie odpuszczają, to prawo i sądy krajowe, Sąd Najwyższy oraz TSUE stoją po stronie Frankowiczów. Pomoc dla frankowiczów 2022 jest na wyciągnięcie ręki, skorzystaj z kredyt frankowy kalkulator i dowiedz się, ile możesz odzyskać od banku!

Oceń ten artykuł

0/5

Średnia ocen użytkowników: 5.0
na podstawie 198 opinii

BEZPŁATNA ANALIZA / 100% WYGRANYCH SPRAW / NAJLEPSI SPECJALIŚCI NIOSĄCY POMOC FRANKOWICZOM
Data publikacji: 8 października 2022
Ostatnia aktualizacja: 25 lutego 2023

KONTAKT

BEZPŁATNA ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ CHF