SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Warszawa

Kancelaria frankowa Warszawa

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Warszawie z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelaria kredyty frankowe Warszawa

  Nasza kancelaria frankowa Warszawa zajmuje się kompleksowym prowadzeniem spraw frankowych na terenie całej Polski, z uwzględnieniem Warszawy. Sprawy są prowadzone tylko przez specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w sprawach frankowych, a pomoc frankowiczom jest ich codziennością. Kancelaria frankowa Warszawa występuje z roszczeniami zarówno o unieważnienie umowy, jak i odfrankowienie umowy, w zależności od specyfiki umowy kredytowej.

  Kancelaria dla frankowiczów Warszawa – ile mamy wygranych spraw frankowych?

  Kancelaria Frejowski CHF zajmuje się kompleksowym prowadzeniem spraw frankowych na terenie całej Polski, z uwzględnieniem Warszawy. Sprawy są prowadzone tylko przez specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w sprawach frankowych, a pomoc frankowiczom jest ich codziennością. Kancelaria kredyty frankowe Warszawa występuje z roszczeniami zarówno o unieważnienie umowy, jak i odfrankowienie umowy, w zależności od specyfiki umowy kredytowej. Wygrane sprawy frankowiczów w Warszawie osiągają prawie 100 %.

  Dla naszych klientów oferujemy możliwość spotkania się w naszej kancelarii frankowej na terenie Warszawy przy Placu Trzech Krzyży 3, w samym centrum Warszawy. Podczas spotkania będziecie Państwo mieli możliwość zadania nurtujących Was pytań, a dr Sebastian Frejowski opowie Państwu o szansach na wygraną z bankiem, a także proponowanych korzyściach czy unieważnienie kredytu frankowego jest szansą na wygraną z bankiem i doprowadzenia do korzystnego dla frankowicza rozstrzygnięcia.

  Dla bardziej zajętych klientów świadczymy również możliwość przeprowadzenia analizy umowy zdalnie, a dokładnie – sporządzenia analizy umowy kredytowej, a następnie omówienia jej przez telefon ze specjalistą, który podczas rozmowy dochowa wszelkiej staranności by nie odbiegała ona jakością od bezpośredniego spotkania. W tym celu wystarczy tylko przesłać umowę kredytową na adres: biuro@kancelariafrejowskichf.pl

  Pomoc frankowiczom Warszawa – co można zrobić z kredytem we frankach?

  Kredyt we frankach – co robić? Rozwiązań problemu kredytu frankowego jest kilka:

 • podpisanie ugody z bankiem – pomimo szybkości zakończenia, jest to najmniej korzystne rozwiązanie dla kredytobiorcy,
 • odfrankowienie kredytu., czyli częściowe unieważnienie umowy kredytu frankowego. Umowa kredytu nadal obowiązuje strony, ale kredyt zostaje przeliczony od nowa, tak jak gdyby był on kredytem złotówkowym z oprocentowaniem o stawkę WIBOR lub LIBOR,
 • unieważnienie umowy kredytu – umowa kredytowa jest wówczas traktowana tak, jakby nigdy nie została zawarta. W sytuacji wydania przez sąd wyroku unieważniającego umowę kredytu frankowego strony postępowania zobowiązane są dokonać wzajemnych rozliczeń, tj. bank zobligowany jest do oddania kredytobiorcy wszystkich wpłaconych przez niego środków, natomiast kredytobiorca zwraca do banku kwotę wypłaconego kredytu.
 • Kredyt we frankach kancelaria – pozew sądowy

  Jeśli umowa o kredyt frankowy jest wadliwa, a Klient zapoznany jest z szansą na wygraną oraz określonymi korzyściami po wygranej sprawie, schemat postępowania wygląda następująco:

 • pierwszym krokiem jest zawarcie umowy na świadczenie usług prawnych z zakresu prowadzenia sprawy frankowej oraz podpisanie pełnomocnictwa do prowadzenia sprawy,
 • następnie konieczne jest złożenie wniosku do banku o wydanie niezbędnych zaświadczeń,
 • po uzyskaniu dokumentacji z banku szczegółowo wyliczamy wysokość roszczenia,
 • wysyłamy do banku pismo reklamacyjne,
 • sporządzamy pozew do sądu
 • Warto wskazać, że już w pozwie można złożyć wniosek o zabezpieczenie roszczenia poprzez wstrzymanie na czas sprawy sądowej płatności rat kredytu. Z naszego doświadczenia wynika, że sądy coraz częściej pozytywnie rozpatrują takie wnioski. Kancelaria frankowicze Warszawa – prowadzi sprawę w imieniu klienta w sposób kompleksowy.

  Kancelaria kredyty we frankach Warszawa – korzyści ze współpracy

  Umów się na niezobowiązującą konsultację. Dla naszych klientów oferujemy możliwość spotkania się w naszej kancelarii frankowej na terenie Warszawy przy Placu Trzech Krzyży 3, w samym centrum Warszawy. Podczas spotkania będzie możliwość zadania nurtujących pytań, a dr Sebastian Frejowski opowie o szansach na wygranie z bankiem, a także proponowanych korzyściach czy unieważnienie kredytu frankowego jest szansą na wygraną z bankiem i doprowadzenia do korzystnego dla frankowicza rozstrzygnięcia. Dla bardziej zajętych klientów świadczymy również możliwość przeprowadzenia analizy umowy zdalnie, a dokładnie – sporządzenia analizy umowy kredytowej, a następnie omówienia jej przez telefon ze specjalistą, który podczas rozmowy dochowa wszelkiej staranności by nie odbiegała ona jakością od bezpośredniego spotkania. W tym celu wystarczy tylko przesłać umowę kredytową na adres: biuro@kancelariafrejowskichf.pl

  Frankowe kredyty Warszawa – Jak wygląda prowadzenie sprawy przeciwko bankowi?

  Prowadzenie sprawy przeciwko bankowi zaczyna się od szczegółowej analizy umowy kredytowej oraz określeniu szans na wygranie sprawy z bankiem. Następnie kancelaria inicjuje próbę porozumienia się z bankiem celem załatwienia sprawy na etapie przedsądowym. Dodatkowo kancelaria podejmuje następujące działania:

 • składa reklamację do banku, która przerywa bieg przedawnienia oraz zawiera roszczenie dotyczące zwrotu nadpłaconych rat na etapie przedsądowym,
 • pomaga w uzyskaniu wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do sporządzenia pozwu,
 • sporządza pozew w oparciu o pozyskane dokumenty z banku,
 • prowadzi postępowanie sądowe,
 • wspiera frankowiczów w pozwach za korzystanie z kapitału wnoszonych przez banki
 • Kancelaria kredyty we frankach Warszawa

  Na rynku kredytów hipotecznych niegdyś najpopularniejszymi kredytami były kredyty frankowe, to znaczy takie, które były indeksowane lub denominowane do kursu franka szwajcarskiego. Dzięki swoim dobrym warunkom oraz większej zdolności kredytowej, zaciągnęło je mnóstwo kredytobiorców. W tamtym czasie niewiele osób zdawało sobie sprawę z tego, że frankowicze kilka lat po podpisaniu umowy będą potrzebować pomocy. Mimo regularnej spłaty rat kredytu zadłużenie wcale nie spadało a było jeszcze większe. W umowach frankowych występują tak zwane klauzule abuzywne (niedozwolone), dzięki którym banki mogą w sposób dowolny wpływać na wysokość zadłużenia frankowicza. Frankowicze Warszawa Centrum mogą liczyć na kompleksową pomoc specjalistów z zakresu prowadzenia spraw kredytów frankowych. Obecność klauzul abuzywnych w umowie otwiera drogę do pozwania banku, a następnie unieważnienia lub odfrankowienia kredytu.

  Warszawa informacje administracyjne

  W Warszawie zlokalizowane są siedziby Sądu Okręgowego, Sądu Rejonowego i Sądu Apelacyjnego. Warszawa jest największym ośrodkiem akademickim w Polsce – zlokalizowanych jest tam 66 uczelni. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich

  , w Warszawie zarejestrowanych jest 5 976 adwokatów.

  Kancelaria Warszawa – Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Warszawie?

  Sprawy frankowe w Warszawie są rozpatrywane na przestrzeni od 6 miesięcy do 3 lat. W ostatnim okresie zauważyć można, że sprawy te rozpatrywane są coraz szybciej.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Warszawie?

  W Sądzie Okręgowym w Warszawie w kwietniu 2021 roku powstał Wydział Frankowy, który zajmuje się jedynie sprawami frankowiczów.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Warszawie?

  Należy pamiętać, że na całkowity koszt prowadzenia sprawy frankowej składa się m.in. honorarium adwokata oraz opłaty dodatkowe takie jak opłata od pozwu.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Warszawie?

  Należy pamiętać, że honorarium prawnika zależy m.in. od doświadczenia adwokata oraz stopnia skomplikowania sprawy. Z reguły, kwoty te zaczynają się od kilku tysięcy.

  Ile trwa apelacja frankowa w Warszawie?

  Proces sądowy w Sądzie Apelacyjnym trwa od roku do trzech lat. Średni czas trwania procesu wynosi 2 lata.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Pomoc frankowiczom Warszawa

  Oferta pomocy dla frankowiczów w Warszawie jest bardzo bogata, ale warto wybrać kancelarię frankową, która zaangażuje się w pełni w powierzoną do prowadzenia sprawę. O frankach wiemy praktycznie wszystko. Tą wiedzą zamierzamy się z Tobą podzielić! Kancelaria posiada bogate doświadczenie zdobyte poprzez kilkunastoletnią praktykę w sprawach z zakresu prawa bankowego. W sposób kompleksowy pomagamy frankowiczom w walce z bankami.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów

   Kancelaria frankowa Płock