SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Bielsko Biała

Kancelaria frankowa Bielsko Biała

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w mieście Bielsko Biała z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelarie Frankowicze Bielsko-Biała

  Oferujemy pomoc frankowiczom Bielsko-Biała za pośrednictwem prowadzenia spraw frankowych. Od czasu głośnych wyroków i ugruntowanej linii orzeczniczej istnieje duża szansa na odfrankowienie kredytu kancelaria Bielsko-Biała, zwrot nienależnie pobranego ubezpieczenia niskiego wkładu własnego, a także unieważnienie kredytu frankowego.

  Pomoc dla frankowiczów Bielsko-Biała

  Umowy frankowe były bardzo popularne w czasie, gdy kurs franka szwajcarskiego był bardzo niski, a zdolność kredytowa frankowiczów Bielsko-Biała praktycznie niewymagalna. Łatwy dostęp i sugerowanie przez pracowników banków kredyty frankowe Bielsko-Biała spowodowało, że aktualnie potrzebna jest pomoc dla frankowiczów Bielsko-Biała, ponieważ umowy te zawierały niedozwolone postanowienia. Występowanie klauzul abuzywnych powoduje, iż umowy frankowe można unieważnić lub doprowadzić do odfrankowienia kredytu. Większość umów frankowych zawiera te klauzule, niezależnie od tego, w jakim banku frankowicze Bielsko-Biała zaciągnęli kredyt. Decyzję o przeanalizowaniu swojej umowy kredytowej warto podjąć zawsze, aby mieć możliwość dochodzenia swoich roszczeń!

  Unieważnienie oraz odfrankowanie kredytu kancelaria Bielsko-Biała

  Skorzystaj z pomocy dla frankowiczów Bielsko-Biała, która obejmuje kompleksowe prowadzenie sprawy frankowej, począwszy od analizy dokumentów oraz całej sprawy, przez sporządzenie pozwu CHF, aż po walkę w sądzie oraz odzyskanie pieniędzy!

  Co możesz zyskać podejmując współpracę z kancelarią prowadzącą kredyty frankowe Bielsko-Biała?

  • unieważnienie umowy kredytu frankowego, które jest najbardziej opłacalnym dla Frankowiczów rozwiązaniem, bank będzie zobowiązany do rozliczenia się z Frankowiczem po zakończeniu prowadzenia sprawy frankowej Bielsko-Biała, a umowa kredytowa nie będzie ważna, co oznacza pożegnanie się z toksycznym kredytem
  • odfrankowanie kredytu kancelarie Bielsko-Biała, które również jest bardzo korzystnym rozstrzygnięciem, kredyt frankowy zostaje przekształcony na złotówkowy, w którym raty są o wiele mniejsze, a nadpłaty zostają przez bank zwrócone
  • w przypadku unieważnienia umowy - wykreślenie hipoteki
  • życie bez kredytu

  Kancelaria kredyty frankowe Bielsko-Biała

  Chcąc pozwać bank i odzyskać swoje nadpłacone pieniądze, które nienależnie zostały pobrane przez bank, należy wybrać doświadczonego, profesjonalnego pełnomocnika, dla którego sprawy frankowe Bielsko-Biała nie są obce. Nasza kancelaria frankowa Bielsko-Biała świadczy profesjonalną pomoc frankowiczom Bielsko-Biała prowadząc sprawę frankową z dochowaniem szczególnej staranności.


  Jak wygląda nawiązanie współpracy z naszą kancelarią frankową Bielsko-Biała?

  • analiza umowy frankowej celem określenia, czy znajdują się w niej klauzule niedozwolone;
  • wyliczenie kwot, które należne są frankowiczom Bielsko-Biała
  • sporządzenie dokumentów współpracy nastawionych na potrzeby frankowicza, zabezpieczających jego interesy prawne także we współpracy z naszą kancelarią frankową
  • >złożenie reklamacji z wezwaniem do zapłaty
  • sporządzenie merytorycznego pozwu CHF wraz z wnioskami dowodowymi
  • prowadzenie sprawy frankowe Bielsko-Biała w imieniu frankowicza
  • reprezentacja przed sądem oraz stawiennictwo na posiedzeniach
  • sporządzanie pism procesowych oraz bieżąca ocena sytuacji
  • doprowadzenie do fizycznego unieważnienia umowy oraz zwrotu nadpłaconych rat na konto frankowicze Bielsko-Biała

  Bielsko-Biała Przeżyjesz dwa razy więcej

  Bielsko-Biała to miasto na prawach powiatu położone w południowej części Polski. Miasto położone jest w województwie śląskim. Formalnie Bielsko-Biała prawa miejskie otrzymała 1 stycznia 1951 roku po połączeniu Bielska i Białej. Miasto to zamieszkuje 166 765 mieszkańców. Administracyjnie miasto podzielono na 30 osiedli. Są to m.in. Lipnik, Osiedle Grunwaldzkie czy Dolne Przedmieście.

  Bielsko-Biała informacje administracyjne

  W mieście znajdują się siedziby Sądu Okręgowego oraz Sądu Rejonowego. W Bielsku-Białej funkcjonuje jedna szkoła wyższa jaką jest Uniwersytet Bielsko-Bialski (UBB). Krajowy Rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich podaje, że w Bielsko-Białej zarejestrowanych jest 176 adwokatów.

  Położenie miasta

  Bielsko-Biała to miasto położone w województwie śląskim, na Pogórzu Śląskim. Miasto zlokalizowane jest nad rzeką Białą i jej dopływami. Miasta zlokalizowane w pobliżu to Jastrzębie-Zdrój, Cieszyn czy Oświęcim. W mieście funkcjonuje transport kolejowy, transport drogowy, komunikacja publiczna i transport lotniczy. Przez miasto przebiegają drogi ekspresowe S1 i S52, drogi krajowe nr 1 i nr 52, droga wojewódzka nr 940 i nr 942.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Bielsku-Białej?

  Należy pamiętać, że sprawy frankowe rozpatrywane są indywidualnie. Sprawy te mogą trwać od 6 do 36 miesięcy. Zauważyć można, że w ostatnim okresie termin ten jest skracany.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Bielsku-Białej?

  W ostatnim okresie zauważyć można, że Sąd, sprawy frankowe rozstrzyga coraz szybciej. Prawomocny wyrok może być wydany już w ciągu dwóch lat.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Bielsku-Białej?

  Całkowity koszt prowadzenia sprawy frankowej może być zróżnicowany. Należy pamiętać, że honorarium prawnika może różnić się w zależności od wybranej kancelarii.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Bielsku-Białej?

  Honorarium prawnika zależeć może m.in. od doświadczenia prawnika lub stopnia skomplikowania sprawy.

  Ile trwa apelacja frankowa w Bielsku-Białej?

  Proces apelacyjny w Bielsku-Białej może zakończyć się w ciągu kilku miesięcy. Należy pamiętać, że każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Sprawy frankowe Bielsko-Biała

  Prowadzimy sprawy frankowe Bielsko-Biała oraz na terenie całej Polski. Jeśli Klient ma życzenie, aby pozew został złożony do konkretnego sądu - nasi specjaliści oceniają i biorą pod uwagę każde rozwiązanie. Jeśli dostrzegają zasadność i duże szanse na wygraną sprawę - podejmują decyzję o poprowadzeniu sprawy frankowe Bielsko-Biała w mniejszym sądzie powszechnym. Zaufaj doświadczonej kancelarii frankowej Bielsko-Biała, której dewizą jest zadowolenie frankowicza i doprowadzenia do fizycznej wygranej!

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów