SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Kędzierzyn Koźle

Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w mieście Kędzierzyn-Koźle z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle – niesiemy pomoc dla frankowiczów unieważniając umowy oraz usuwając klauzule niedozwolone z umów frankowych. Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu prawa bankowego oraz prowadzimy sprawy frankowe na terenie miasta Kędzierzyn-Koźle, które w rezultacie dają realne korzyści i niosą pomoc dla frankowiczów. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz stale prowadzonym działaniom z zakresu tematu, jakim są kredyty frankowe wielu kredytobiorców pożegnało się ze swoim toksycznym kredytem.

  Problem wokół sytuacji, jaką są kredyty frankowe polega na tym, że trudności konsumentów narastały z miesiąca na miesiąc, a niektórzy w efekcie nieuczciwej umowy stracili swoją płynność finansową, czy nawet nieruchomości, na które zostały zaciągnięte kredyty frankowe. Wiele sytuacji już pokazało, że frankowicze zostali pozostawieni sami sobie, ponieważ rząd nie przewiduje właściwie żadnego konkretnego pakietu wsparcia dla osób dotkniętych niesprawiedliwością związaną z kredytami frankowymi.

  Co mogą zrobić frankowicze Kędzierzyn-Koźle ze swoim kredytem?

  Frankowicze, którzy posiadają kredyty frankowe mogą zgłosić się do kancelarii, która oferuje prowadzenie sprawy frankowej w postępowaniu reklamacyjnym oraz sądowym, które doprowadzić może w zależności od indywidualnej sytuacji danego kredytobiorcy do unieważnienia lub odfrankowienie kredytu.

  Unieważnienie umowy oraz odfrankowanie kredytu kancelaria Kędzierzyn-Koźle

  Banki oferowały frankowiczom dwa rodzaje umów kredytowych, które umożliwiały zaciągnięcie kredytu waloryzowanego do franka szwajcarskiego. Umowy dzielą się na dwa rodzaje, tj. kredyt indeksowany oraz denominowany.

  Na kanwie spraw sądowych dotyczących procesów obejmujących kredyty frankowe, istnieje możliwość unieważnienia wybranych klauzul niedozwolonych w umowie, co możliwe jest także w przypadku kredytów spłaconych. Kredyty denominowane możliwe są do unieważnienia w całości, co oznacza, że po rozliczeniu się banku wraz z kredytobiorcą mamy sytuację, w której umowa nigdy nie istniała.

  Warto poszukać kancelarii frankowej na terenie Kędzierzyn-Koźle, która jest znana z pomocy frankowiczom. Kancelaria frankowa zdecydowanie ułatwi prowadzenie procesu sądowego z bankiem.

  Co możesz zyskać korzystając z pomocy kancelarii frankowej Kędzierzyn-Koźle oraz kierując sprawę frankową przeciwko bankowi do sądu?


  • odfrankowanie kredytu – powoduje, iż umowa w dalszym ciągu obowiązuje, z tą różnicą, iż frankowicze mają prawo domagać się zwrotu nadpłaconych niesłusznie rat kredytu, a także zmniejszenia pozostałych rat do spłaty,
  • unieważnienie umowy kredytu – polega na anulowaniu umowy kredytu, wzajemnym rozliczeniu się pomiędzy stronami, a także zakończeniu jakichkolwiek roszczeń, czy zobowiązań.

  Wybór odpowiedniej kancelarii frankowej to gwarancja sukcesu. Jeśli chcecie się zapoznać z historiami pomocy frankowiczom to zachęcamy do lektury forum Frankowiczów Banku Millenium. Strona internetowa z forum frankowiczów Banku Millenium może zaciekawić kredytobiorców, którzy przygotowują się do skorzystania z kancelarii frankowej Kędzierzyn-Koźle.

  Kędzierzyn Koźle – miasto możliwości

  Kędzierzyn-Koźle to miasto położone w województwie opolskim. W mieście znajduje się siedziba powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Kędzierzyn-Koźle prawa miejskie otrzymało w 1975 roku. Obecnie zamieszkuje je 52 723 mieszkańców. W mieście wyróżnić możemy osiedla takie jak Azoty, Cisowa, Kłodnica, Południe, Rogi, Stare Miasto, Zachód czy Śródmieście.

  Kędzierzyn-Koźle informacje administracyjne

  W mieście zlokalizowany jest Sąd Rejonowy. Obsługuje on wydziały takie jak Wydział Cywilny, Wydział Karny, Wydział Rodzinny i Nieletnich i Wydział Ksiąg Wieczystych.
  Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich w mieście zarejestrowanych jest 25 adwokatów.

  Położenie miasta

  Kędzierzyn-Koźle to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa opolskiego. Miasto położone jest nad Odrą przy wylocie Kanału Gliwickiego i ujściu Kłodnicy. Miasto zlokalizowane jest w Kotlinie Raciborskiej na Górnym Śląsku. W pobliżu miasta zlokalizowane są miasta takie jak Racibórz, Opole, Tarnów Opolski czy Gliwice.
  Kędzierzyn-Koźle położony jest na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych Górnego i Dolnego Śląska. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 40 oraz drogi wojewódzkie nr 408, nr 410, nr 418, nr 423 i nr 426.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Kędzierzynie-Koźlu?

  Sprawy frankowe mogą trwać od roku do lat trzech. Długość procesu zależna jest m.in. od ilości złożonych pozwów.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Kędzierzynie-Koźlu?

  W ostatnim czasie zauważyć można, że sprawy frankowe uzyskują prawomocny wyrok już po upływie dwóch lat.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Kędzierzynie-Koźlu?

  Należy pamiętać, że koszt prowadzenia sprawy frankowej to m.in. honorarium prawnika oraz opłaty dodatkowe takie jak opłata za złożenie pozwu.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Kędzierzynie-Koźlu?

  Na wynagrodzenie prawnika może mieć wpływ m.in. doświadczenie adwokata czy stopień skomplikowania sprawy frankowej.

  Ile trwa apelacja frankowa w Kędzierzynie-Koźlu?

  Postępowanie w Sądzie II instancji może trwać około dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kancelarie frankowicze Kędzierzyn-Koźle

  Banki stosując w swoich umowach niedozwolone klauzule abuzywne naraziły swoim działaniem kredytobiorców na odczuwanie każdego wzrostu kursu franka szwajcarskiego. Frankowicze nie byli świadomi faktu, że postanowienia niedozwolone znalazły się w ich dokumentach. Frankowicze nie zostali dostatecznie poinformowani o tym, co dokładnie zawiera ich umowa kredytowa oraz jakie to będzie miało dla nich konsekwencje w przyszłości.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów