SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content

Kancelaria frankowa Łomża

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Łomży z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Nasza kancelaria frankowa świadczy pomoc prawną dla kredytobiorców frankowych z Łomży. Nasi prawnicy z przyjemnością pomogą frankowiczom z Łomży w sporach z bankami, tak na etapie przedsądowym, jak i w postępowaniu sądowym.

  Kancelarie frankowicze Łomża – nasza pomoc dla frankowiczów Łomża

  Nasza kancelaria to zespół doświadczonych w sporach z bankami adwokatów i radców prawnych. Prawnicy współpracujący z naszą kancelarią wspomogą franowiczów z Łomży w sporach sądowych z bankami. W efekcie naszej pracy kredytobiorcy z Łomży będą mieli realną szansę na wygranie sprawy z bankiem i poprawę swojej sytuacji ekonomicznej.

  Sprawy frankowe Łomża – dlaczego my?

  Dobór odpowiedniej kancelarii prawnej do prowadzenia sprawy frankowej jest niezwykle istotny. Sprawy dotyczące kredytów frankowych charakteryzują się znacznym stopniem skomplikowania i złożoności, stąd też warto, przy ich prowadzeniu, posilić się wiedzą specjalistów.

  Dlaczego więc kredytobiorcom z Łomży proponujemy skorzystanie z usług naszej Kancelarii?

 • Nasza kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie w sprawach o odfrankowienie i unieważnienie umowy kredytu;
 • Nasi specjaliści znają dokładnie mechanizmy działania banków oraz potencjalne trudności na jakie w toku sprawy mogą natknąć się kredytobiorcy z Łomży;
 • Nasza pomoc frankowiczom z Łomży obejmuje dokonanie bezpłatnej analizy prawnej umowy kredytowej;
 • Stawiamy zawsze na interes klienta, jednocześnie działając zgodnie z literą prawa.
 • Pomoc prawna frankowiczom z Łomży – jakie są możliwe rozwiązania?

  Nasza kancelaria świadczy pomoc prawną zarówno dla tych kredytobiorców z Łomży, którzy wciąż związani są umową kredytu, jak również dla osób, które swój kredyt zdążyły już spłacić. Przy pomocy naszych prawników kredytobiorcy z Łomży mogą:

  unieważnienie kredytu frankowego – wskutek anulowania umowy bank zwraca frankowiczowi wszystkie wpłacone raty wraz ze wszelkimi prowizjami, zaś frankowicz jest zobligowany do zwrócenia do banku nominalnej sumy swojego zobowiązania.

  odfrankowienie kredytu – w wyniku odfrankowania umowy kredytu frankowego wartość zobowiązania kredytobiorcy zostaje przeliczona na złotówki. Po odfrankowieniu kredytu bank zobligowany jest do zwrócenia kredytobiorcy wszelkich nadpłaconych rat.

  Kancelaria kredyty frankowe Łomża

  Podstawowy problem dla kredytobiorców frankowych, w tym frankowiczów z Łomży, związany jest z tym, że postanowienia umów kredytowych zawierają klauzule abuzywne. Na etapie podpisywania umów nikt nie wytłumaczył kredytobiorcom jak działać będą w praktyce mechanizmy, od których zależy wysokość raty kredytu. Frankowicze z Łomży mogą liczyć na pełne wsparcie prawników kancelarii Frejowski CHF, którzy w sposób kompleksowy przeprowadzą ich przez spór z bankiem.

  Kancelaria Frankowicze Łomża i okolice – województwo podlaskie

  Nasza kancelaria frankowa obsługuje klientów na terenie całego województwa podlaskiego. Klienci z innych miast mogą skorzystać z oferty:

  · Kancelaria frankowa Suwałki

  · Kancelaria frankowa Białystok

  Podlaskie bogactwo różnorodności

  Łomża to miasto na prawach powiatu, które położone jest w południowo-wschodniej części Polski. Miasto położone jest w województwie podlaskim. Łomża prawa miejskie otrzymała 15 czerwca 1418 roku. Obecnie miasto zamieszkuje 60 128 mieszkańców. Łomża podzielona jest na 4 zwyczajowe dzielnice, które dzielą się na 15 osiedli. Są to dzielnice Stare Miasto, Południe, Kraska i Łomżyca.

  Łomża informacje administracyjne

  W Łomży zlokalizowane są Sąd Okręgowy i Sąd Rejonowy. Mieszkańcy miasta wybierają 23 radnych do Rady Miasta. Organem wykonawczym jest Prezydent Miasta. W mieście zlokalizowana jest siedziba powiatu łomżyńskiego. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich zarejestrowanych jest 43 adwokatów.

  Położenie miasta

  Miasto położone jest w środkowym biegu Narwi na Nizinie Mazowieckiej. Łomża położona w województwie podlaskim, znajduje się na historycznym Mazowszu. Jest to główny ośrodek gospodarczy, edukacyjny i kulturowy ziemi łomżyńskiej. W pobliżu Łomży zlokalizowane są miasta takie jak Zambrów, Ostrołęka, Pisz Grajewo. Przez miasto przebiegają drogi takie jak drogi krajowe nr 61, nr 63 i nr 64 oraz drogi wojewódzkie nr 645, nr 677 i nr 679.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Łomży?

  Sprawy frankowe mogą trwać od roku do lat trzech. W ostatnim czasie zauważyć można, że prawomocne wyroki wydawane są po upływie dwóch lat.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Łomży?

  Długość procesu frankowego zależy m.in. od ilości złożonych pozwów.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Łomży?

  Na całkowity koszt prowadzenia sprawy sądowej wpływ mają m.in. opłaty takie jak opłata od złożenia pozwu, która wynosi 1000 zł.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Łomży?

  Wysokość wynagrodzenia w sprawie frankowej zależna jest m.in. od doświadczenia prawnika.

  Ile trwa apelacja frankowa w Łomży?

  Postępowanie w Sądzie II instancji może trwać do dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Pomoc frankowiczom Łomża

  Kancelaria Frejowski CHF swoje usługi kieruje m.in. do osób mających kredyty frankowe i zamieszkujących Łomże. Zespół prawników kancelarii posiada bogate doświadczenie w sporach z bankami. Nasi adwokaci i radcy prawni zapewnią kredytobiorcom z Łomży kompleksową pomoc prawną, od wstępnej analizy sprawy do jej prawomocnego zakończenia.

  Kancelaria Frejowski CHF oferuje bezpłatną analizę dokumentacji kredytowej. Dzięki temu kredytobiorca będzie mógł dowiedzieć się jakiego rodzaju klauzule niedozwolone zostały zawarte w jego umowie oraz zorientować się jakiej wysokości roszczenie od banku mu przysługuje.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów

   Kancelaria frankowa Płock