SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Jaworzno

Kancelaria frankowa Jaworzno

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Jaworznie z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Pomoc frankowiczom Jaworzno

  Nasza kancelaria frankowa z powodzeniem prowadzi sprawy frankowe na terenie całej Polski w tym miasta Jaworzno. Nasze działania doprowadzają do pozytywnego rozwiązania sprawy, takiego jak unieważnienie kredytu bądź lub odfrankowienie kredytu. Ty również możesz podjąć się skutecznej walki z bankiem! Jednak, zanim podejmiesz decyzję dotyczącą wejścia na drogę sądową, warto przekazać swoją umowę kredytową do szczegółowej analizy. Takie przeanalizowanie dokumentacji bankowej pozwala na oszacowanie możliwych do uzyskania korzyści oraz określenie realnych szans na wygraną. Nasza kancelaria frankowa stawia na zaufanie i dlatego też oferuje wykonanie takiej niezobowiązującej analizy nieodpłatnie!

  Sprawy frankowe Jaworzno

  Kancelarie frankowe, również na terenie Jaworzna, przebijają się w swoich ofertach. Sprawy frankowe to jednak sprawy dość zawiłe. Nie każdy pełnomocnik w odpowiedni sposób poprowadzi taki skomplikowany proces, jakim są sprawy frankowe. Dlatego też wybierając najlepszą ofertę frankowicze z Jaworzna powinni mieć na uwadze, że ważne jest zwrócenie uwagi na doświadczenie kancelarii. Wszystkim, posiadającym kredyty frankowe zamieszkałym na terenie Jaworzna, rekomendujemy pomoc dla frankowiczów Jaworzno, jaką oferuje nasza kancelaria frankowa, ponieważ:

  • nasz zespół doskonale zna wszelkie zawiłości spraw frankowych;
  • posiadamy niezastąpioną wiedzę dotyczącą mechanizmów działania banków zdobytą dzięki setkom prowadzonych spraw sądowych;
  • wszyscy frankowicze z Jaworzna mogą liczyć na to, że zaproponujemy im tylko i wyłącznie najlepsze oraz najbardziej korzystne dla nich rozwiązanie ich sprawy;
  • najważniejszym dla nas jest dbanie o interes naszego klienta oraz postępowanie zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.

  Kredyty frankowe Jaworzno

  Nasza kancelaria frankowa prowadzi sprawy frankowe dla kredytobiorców z Jaworzna, którzy spłacili już swoje zobowiązanie oraz dla tych, którzy wciąż walczą ze spłatą toksycznego kredytu. Nasze działania doprowadzają do realnych korzyści, jakimi są:

  • Unieważnienie umowy kredytowej - między klientem a bankiem dochodzi do rozliczenia, stwierdzane jest zakończenie stosunku prawnego, zaś wszystkie środki wpłacane przez lata do banku podlegają zwrotowi;
  • Odfrankowanie kredytu - kredyt ulega przewalutowaniu z CHF na PLN, stając się kredytem złotówkowym, a wszystkie nadpłacone raty zostają zwrócone przez bank frankowiczowi.

  Zawsze działamy tak, aby w sposób jak najpełniejszy zabezpieczyć interes klienta. Co do zasady wnosimy o unieważnienie umowy kredytowej, lecz na wypadek, gdyby sąd nie był przychylny takiemu rozwiązaniu - walczymy również o odfrankowanie kredytu.

  Kancelaria Frejowski CHF swoje działania opiera na zaangażowaniu oraz zaufaniu. Dzięki szerokiej praktyce i wieloletniemu doświadczeniu wygraliśmy już wiele spraw frankowych dla naszych klientów.

  Jaworzno - źródło energii

  Jaworzno to miasto na prawach powiatu położone w południowej części Polski. Miasto to pod względem kulturowym, etnograficznym i historycznym, wraz z regionem stanowi część ziemi krakowskiej Małopolski. Miasto otrzymało prawa miejskie w 1901 roku. Obecnie, Jaworzno zamieszkuje 88 267 mieszkańców. Jaworzno podzielone jest na dzielnice. Są to m.in. Bory, Doba, Koźmin, Jeleń, Dąbrowa Narodowa, Jeziorki, Stara Huta czy Śródmieście.

  Jaworzno informacje administracyjne

  W mieście zlokalizowany jest Sąd Rejonowy. Swoje placówki - oddziały zamiejscowe, mają tutaj uczelnie takie jak Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach, Akademia Górniczo-Hutnicza i Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich, w Jaworznie zarejestrowanych jest 51 adwokatów.

  Położenie miasta

  Jaworzno to miasto położone na zachodnim krańcu aglomeracji krakowskiej. Jaworzno położone jest na Pagórach Jaworznickich. Jaworzno graniczy m.in. z Sosnowcem, Trzebinią i Chełmkiem. W pobliżu miasta znajdują się Katowice, Tychy i Dąbrowa Górnicza. Przez miasto przebiegają drogi takie jak: autostrada A4, droga ekspresowa S1, droga krajowa nr 79 i droga wojewódzka nr 903. W mieście funkcjonuje również transport kolejowy oraz komunikacja miejska.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Jaworznie?

  Sprawy frankowe mogą trwać od roku do lat 3. Na ich długość wpływ mają m.in. ilość złożonych pozwów.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Jaworznie?

  W ostatnim czasie zauważyć można, że sprawy frankowe rozpatrywane są w coraz krótszym terminie.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Jaworznie?

  Jedną z opłat, którą należy uiścić jest opłata od złożenia pozwu, która w sprawach frankowych nie może przekroczyć 1000 zł.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Jaworznie?

  Na wysokość wynagrodzenia adwokata ma wpływ m.in. doświadczenie prawnika.

  Ile trwa apelacja frankowa w Jaworznie?

  Postępowanie w Sądzie Apelacyjnym może trwać około dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Pomagamy frankowiczom Jaworzno

  Kredytobiorcy z miasta Jaworzno, posiadający kredyty frankowe, mogą liczyć na pozbycie się kredytu ze swojego życia. Nasza kancelaria frankowa, działająca między innymi na terenie miasta Jaworzno, oferuje kompleksową pomoc frankowiczom, która w efekcie może przynieść unieważnienie umowy bądź odfrankowanie kredytu!

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów