SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Słupsk

Kancelaria frankowa Słupsk

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w mieście Słupsk z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelaria kredyty frankowe Słupsk - pomoc dla frankowiczów Słupsk

  Wszyscy frankowicze Słupsk mogą liczyć na rozległą i kompleksową pomoc frankowiczom Słupsk, którą zapewnia nasza kancelaria frankowa Słupsk. Jesteśmy zespołem specjalistów prowadzącym sprawy frankowe Słupsk na terenie całej Polski. Z nami uzyskasz odfrankowanie kredytu kancelaria Słupsk bądź unieważnisz swoją umowę!

  Kancelarie frankowicze Słupsk

  Nie wszystkie kancelarie frankowicze Słupsk mają na tyle duże doświadczenie w sprawach obejmujących kredyty frankowe Słupsk, aby zagwarantować kompletną oraz skuteczną pomoc dla frankowiczów Słupsk. Nasza kancelaria frankowa Słupsk posiada odpowiednią wiedzę, a sprawy frankowe Słupsk, których się podejmujemy, prowadzimy zawsze z największą starannością i w zgodzie z literą prawa. Nasza kancelaria frankowa Słupsk może być polecana wszystkim frankowiczom z powodu wielu atutów:

  • sprawy frankowe Słupsk i ich zawiłość są nam dobrze znane
  • wykonując swoją pracę, stawiamy na osiąganie jedynie pozytywnych rezultatów dla naszych klientów
  • wszyscy frankowicze Słupsk są przez nas obdarzeni fachowym doradztwem oraz ogromnym zaangażowaniem
  • frankowicze Słupsk, którzy zdecydują się powierzyć nam swoją sprawę, mają wpływ na to, gdzie zostanie złożony ich pozew
  • analiza dokumentów kredytowych, jaką oferujemy, jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

  Sprawy frankowe Słupsk - unieważnienie i odfrankownaie kredytu kancelaria Słupsk

  Wszyscy frankowicze Słupsk powinni wiedzieć, że nasza kancelaria frankowa Słupsk podejmuje się różnorodnych spraw kredytów CHF. Dla nas nie ma znaczenia, czy kredyt jest jeszcze spłacany, czy jednak został już spłacony! Bez względu na to, będziemy walczyć o wygraną dla naszych klientów, aby Ci mogli liczyć na jak największe korzyści:

  • Odfrankowanie kredytu kancelaria Słupsk - polega na przewalutowaniu. Kredyt we frankach zostaje zmieniony na kredyt w złotówkach, zaś oprocentowanie kredytu ulega zmniejszeniu. Odfrankowanie kredytu Słupsk łączy się również ze zwrotem kredytobiorcy nadpłaconych rat.
  • Anulowanie kredytu Słupsk - kredytobiorca zwraca do banku nominalną kwotę swojego kredytu, zaś bank zwraca mu wszelkie wpłacone raty wraz z prowizjami, czy też kwotami, jakie zostały wpłacone na poczet ubezpieczeń
  • Unieważnienie kredytu frankowego Słupsk oraz odfrankowienie kredytu Słupsk - na wypadek, gdyby bank nie chciał unieważnić umowy naszego klienta, walczymy również o uzyskanie odfrankowania kredytu.

  Słupsk - więcej niż myślisz

  Słupsk to miasto na prawach powiatu położone w północnej części Polski. Miasto zlokalizowane jest w województwie pomorskim. Jest to siedziba władz powiatu słupskiego i gminy Słupsk. Słupsk prawa miejskie otrzymał w 1265 roku i 1310 kiedy nastąpiła relokacja miasta. Obecnie, miasto zamieszkuje 86 737 mieszkańców. W Słupsku nie zostały wydzielone jednostki pomocnicze. Miasto podzielone jest na osiem stref polityki przestrzennej, które grupują osiedla na podstawie danych ewidencyjnych i historycznych.

  Słupsk informacje administracyjne

  W Słupsku swoje siedziby mają Sąd Rejonowy i Sąd Okręgowy. Słupsk to ośrodek usługowo-przemysłowy, który ma ponadregionalne znaczenie. Mieszkańcy tego miasta wybierają 23 radnych. Organem wykonawczym jest Prezydent Miasta. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich w Słupsku jest zarejestrowanych 42 adwokatów.

  Położenie miasta

  Słupsk to miasto położone nad rzeką Słupią. Miasto położone jest na Równinie Słupskiej w województwie pomorskim. Miasto oddalone jest od Morza Bałtyckiego o 18 km. W niedalekiej odległości od miasta położone są miejscowości takie jak Ustka, Jarosławiec, Bytów czy Koszalin. W mieście funkcjonuje transport drogowy, transport kolejowy, transport zbiorowy i transport lotniczy. Co ciekawe, w mieście znajdują się 33 ronda. Miasto położone jest na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 6 i nr 21 oraz dróg wojewódzkich nr 210 i nr 213.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Słupsku?

  Sprawy frankowe trwają średnio od 6 miesięcy do lat 3. Zależy to między innymi od ilości złożonych w sądzie pozwów.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Słupsku?

  W ostatnim okresie zauważyć można, że sprawy frankowe kończą się prawomocnym wyrokiem sądu już po upływie dwóch lat.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Słupsku?

  Należy pamiętać, że na ostateczny koszt prowadzenia sprawy frankowej ma wpływ m.in honorarium adwokata oraz opłaty za złożenie pozwu czy powierzenie pełnomocnictwa.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Słupsku?

  Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wysokość wynagrodzenia adwokata zależy m.in. od doświadczenia prawnika oraz stopnia skomplikowania sprawy.

  Ile trwa apelacja frankowa w Słupsku?

  Postępowanie w Sądzie Apelacyjnym trwa średnio dwa lata.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Pomoc frankowiczom Słupsk

  To, na co mogą liczyć frankowicze Słupsk podejmując się walki z bankiem to anulowanie lub odfrankowienie kredytu. Kancelaria frankowa Słupsk z powodzeniem unieważnia kredyty frankowe Słupsk, a tym samym zapewnia swoim klientom życie bez toksycznej umowy kredytowej. Zanim jednak zdecydujesz się na pozew przeciwko bankowi, warto najpierw przekazać swoją umowę kredytu do szczegółowej analizy. Dzięki temu dowiesz się, jakie są realne szanse na wygraną z bankiem, oraz jakie korzyści możesz uzyskać. Nasza kancelaria frankowa Słupsk posiada zespół specjalistów z zakresu prawa bankowego, którzy nieodpłatnie i rzetelnie przeanalizują Twoje dokumenty kredytowe!

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów