SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Tarnowskie Góry Herb

Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w mieście Tarnowskie Góry z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelarie frankowicze Tarnowskie Góry – wiemy, jak wygląda pomoc dla frankowiczów Tarnowskie Góry

  Jeśli posiadasz kredyt we frankach szwajcarskich, a nadchodzące podwyżki rat kredytu znacząco nadszarpną Twój domowy budżet, to pomoc dla frankowiczów Tarnowskie Góry jest Ci niezbędna! Nasza kancelaria frankowa Tarnowskie Góry oferuje dla kredytobiorców, jakimi są frankowicze Tarnowskie Góry pomoc, która w rezultacie może przynieść unieważnienie umowy, odfrankowienie kredytu oraz wstrzymanie płatności rat na czas postępowania! Nie zwlekaj – skorzystaj z pomoc dla frankowiczów Tarnowskie Góry!

  Odfrankowanie kredytu kancelaria Tarnowskie Góry

  Decydując się na podjęcie pierwszego kroku w stronę życia bez kredytu, musisz przede wszystkim poddać szczegółowej analizie swoją umowę kredytową. Gdy ta zostanie zakwalifikowana do posiadania niedozwolonych klauzul abuzywnych możesz liczyć na następującą pomoc frankowiczom Tarnowskie Góry:

 • Reklamacja kredytu
 • Wydobycie niezbędnej dokumentacji bankowej, na której oparte są sprawy frankowe Tarnowskie Góry
 • Wstrzymanie płatności rat bez możliwości wpisania do BIK oraz KRD
 • Unieważnienie umowy kredytu frankowego
 • Zwrot nadpłaconych niesłusznie rat
 • Odfrankowanie kredytu kancelarie Tarnowskie Góry
 • Życie bez toksycznego kredytu

  Warto wiedzieć, na jaki proces muszą się przygotować frankowicze Tarnowskie Góry, aby pozbyć się swojego kredytu frankowego! Na pomoc frankowiczom Tarnowskie Góry w tej materii przychodzą nasi specjaliści, którzy w dowolnie wybrany sposób (spotkanie w kancelarii, rozmowa telefoniczna, rozmowa on-line, spotkanie u klienta) wyjaśni wszelkie zawiłości związane z tematem spraw frankowych. Nasza kancelaria frankowa Tarnowskie Góry jest nastawiona na komfort frankowiczów oraz zapewnienie im maksymalnego poziomu bezpieczeństwa w kontraście do konsekwencji, jakie musieli oni ponieść w związku z naruszającymi prawa umowami bankowymi.

  Pomoc frankowiczom Tarnowskie Góry

  Sprawy frankowe Tarnowskie Góry stanowią bardzo duży odsetek postępowań prowadzonych w polskich sądach. Pierwszy kwartał 2022 roku był rekordowy pod kątem ilości pozwów, które złożyli frankowicze Tarnowskie Góry do sądu, bo aż 16 tysięcy! Kredyty frankowe Tarnowskie Góry można unieważnić dzięki występowaniu w umowach sporządzanych przez bank klauzul abuzywnych, które rażąco naruszały interesy konsumentów, przez co teraz duża część kredytobiorców szuka kancelarii świadczącej pomoc dla frankowiczów Tarnowskie Góry. W naszej frankowej kancelarii zatrudnieni są radcy prawni oraz adwokaci, których główną i jedyną specjalizacją są sprawy frankowe Tarnowskie Góry, co pozwala nam na osiąganie sukcesów i swoimi działaniami są w stanie wywalczyć dla frankowiczów unieważnienia umów oraz odfrankowanie kredytu kancelaria Tarnowskie Góry. Naszą pomoc dla frankowiczów Tarnowskie Góry opieramy na zaufaniu i sprawy prowadzimy aż do samego końca! Wspieramy frankowiczów także po procesie, gdy bank postanowi zwrócić się o jakiekolwiek roszczenia!

  Pomoc dla frankowiczów Tarnowskie Góry

  Wiemy, jak ważne dla frankowiczów jest rzetelne poprowadzenie sprawy frankowej, dlatego przedstawiamy poniżej nasze zasady:

 • Pomimo tego, iż Tarnowskie Góry nie są tak znane pod kątem prowadzenia spraw frankowych – posiadamy doświadczenie w tutejszych sądach i wyjaśniamy dokładnie, w jaki sposób można uzyskać pomoc dla frankowiczów Tarnowskie Góry
 • Sprawy frankowe Tarnowskie Góry prowadzimy od początku do końca, uznajemy, iż sprawa jest zakończona, gdy formalnie kredytobiorca przestaje być związany umową z bankiem oraz, gdy otrzyma pieniądze na konto
 • Analiza prawna umowy frankowej jest bezpłatna oraz niezobowiązująca
  ·

 • Przedstawiamy wszystkie korzyści oraz zagrożenia jeszcze przed zawarciem umowy o współpracę
 • Frankowicze Tarnowskie Góry mają realny wpływ na sąd, do którego skierujemy pozew
 • Konsultujemy każde działanie z naszymi klientami

  Nasi frankowi specjaliści unieważniają umowy na co dzień! Wiemy, jak doprowadzić do tego, aby frankowicze Tarnowskie Góry uzyskali wyrok unieważniający umowę oraz zwrot nadpłaconych rat!

  Zachęcamy do kontaktu z naszą frankową kancelarią – stawiamy na jakość, nie ilość!

  Śląskie. Pozytywna Energia

  Tarnowskie Góry to miasto położone w południowej części Polski. Tarnowskie Góry zlokalizowane są w województwie śląskim. Jest to siedziba powiatu tarnogórskiego. Obecnie Tarnowskie Góry zamieszkuje 61 842 mieszkańców. Miasto, prawa miejskie otrzymało w 1526, 1528 lub 1562 roku. Tarnowskie Góry zostały podzielone na 11 dzielnic, które są jednostkami pomocniczymi gminy. Wydrębniono m.in Lasowice, Opatowice, Rybna, Stare Tarnowice i Śródmieście-Centrum.

  Tarnowskie Góry informacje administracyjne

  W Tarnowskich Górach zlokalizowana jest siedziba Sądu Rejonowego. Sąd ten obsługuje wydziały takie jak Wydział Cywilny, Wydział Karny, Wydział Rodzinny i Nieletnich, Wydział Pracy i Wydział Ksiąg Wieczystych. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich w Tarnowskich Górach zarejestrowanych jest 34 adwokatów.

  Położenie miasta

  Tarnowskie Góry to miasto położone w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Rzeką płynąca przez miasto jest m.in Stoła i Drama. Tarnowskie Góry położone są na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Miasta położone w pobliżu to: Bytom, Gliwice, Zabrzem Chorzów i Katowice. Miasto to położone jest na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 11 i nr 78. W mieście skorzystać można z komunikacji miejskiej oraz transportu kolejowego. Przez miasto przebiegają linie kolejowe nr 127, 129, 130, 131, 144, 182, 950, 951, 954 i 979.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Tarnowskich Górach?

  Postępowanie frankowe może trwać od roku do lat trzech. W ostatnim czasie zauważyć można, że prawomocny wyrok wydawany jest w coraz szybszym terminie.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Tarnowskich Górach?

  Długość trwania procesu frankowego zależy m.in. od ilości złożonych pozwów.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Tarnowskich Górach?

  Należy pamiętać, że na całkowity koszt prowadzenia sprawy frankowej wlicza się m.in. opłata od złożenia pozwu, która nie może przekroczyć 1000 zł

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Tarnowskich Górach?

  Należy pamiętać, że wynagrodzenie adwokata zależy m.in. od doświadczenia prawnika.

  Ile trwa apelacja frankowa w Tarnowskich Górach?

  Postępowanie apelacyjne w Sądzie apelacyjnym średnio trwa około dwóch lat.

 • WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kancelaria kredyty frankowe Tarnowskie Góry

  Nasza kancelaria frankowa dokonuje bardzo szczegółowej analizy sprawy frankowe Tarnowskie Góry już na samym początku, ponieważ każde małe niedopatrzenie może mieć negatywne konsekwencje dla rozstrzygnięcia sprawy w sądzie. Kredyty frankowe Tarnowskie Góry, to sprawy, które frankowicze mogą poprowadzić tylko raz, dlatego tak ważne jest to, aby wybrać odpowiednią oraz profesjonalną kancelarię.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów