SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Inowrocław Herb

Kancelaria frankowa Inowrocław

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Inowrocławiu z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Poszukujesz kancelarii świadczącej usługi obejmujące sprawy frankowe w mieście Inowrocław? Jeśli Twoja odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, to świetnie trafiłeś! Nasza kancelaria frankowa świadczy pomoc prawną dla mieszkańców Inowrocławia i okolic. Pomoc frankowiczom to temat, na którym znamy się najlepiej. Z ogromną skutecznością prowadzimy sprawy frankowe na terenie całej Polski, w tym w mieście Inowrocław. Nasza kancelaria frankowej jest doświadczona i rzetelna.

  Unieważnienie i odfrankowanie kredytu kancelaria Inowrocław

  Sposobem na wygraną walkę z bankiem jest unieważnienie kredytu frankowego lub odfrankowienie kredytu. Warto jednak w tym miejscu zaznaczyć, iż oba rozwiązania przynoszą kredytobiorcy ogromne korzyści.

  Odfrankowanie kredytu kancelaria Inowrocław

 • z umowy usuwane są postanowienia niedozwolone
 • usuwane są odniesienia do franka szwajcarskiego, a kredyt staje się kredytem złotowym
 • sama umowa kredytu trwa nadal
 • kredytobiorcy zwracane są nadpłacone raty kredytu
 • kredytobiorca w przyszłości spłaca raty nawet o połowę mniejsze
 • Kancelaria kredyty frankowe Inowrocław – unieważnienie umowy

 • umowa traktowana jest jako nigdy nie zawarta
 • frankowicz oddaje do banku zaciągnięty kapitał kredytu
 • bank zwraca kredytobiorcy wszelkie wpłacone raty wraz z wszelkimi prowizjami oraz należnościami uiszczonymi z tytułu ubezpieczeń
 • umowa uznana jest za nieważną, a kredyt przestaje istnieć
 • hipoteka zostaje wykreślona z księgi wieczystej nieruchomości
 • Kredyty frankowe Inowrocław

  Pierwszym krokiem, jaki powinni podjąć frankowicze z miasta Inowrocław, decydując się na walkę z bankiem, jest przekazanie swojej umowy kredytu CHF do dokładnej, bezpłatnej analizy, dzięki której można się dowiedzieć, jakie są szanse na wygraną oraz o jakie kwoty można walczyć z bankiem. Mimo iż liczne kancelarie frankowe oferują swoją pomoc frankowiczom z Inowrocławia, to nie każda z nich będzie odpowiednim wyborem. Zawiłości, jakimi cechują się sprawy frankowe, mogą przeszkodzić niedoświadczonym pełnomocnikom w drodze do wygranej. Nasza kancelaria frankowa zatrudnia jedynie specjalistów, którzy mają realne doświadczenie i wiedzę w sprawach frankowych. Działamy na rynku od wielu lat i dzięki naszej pomocy wielu kredytobiorców uwolniło się od toksycznego kredytu. Tym samym nasza kancelaria to świetny wybór dla każdego frankowicza z Inowrocławia.

  Sprawy frankowe Inowrocław – dowiedz się, jak przebiega nasza pomoc dla frankowiczów Inowrocław

  Nasza obsługa prawna zawiera kompleksowe prowadzenie sprawy, tak aby kredytobiorca nie musiał się niczym martwić. Nasze działania obejmują szereg czynności, które w rezultacie mają doprowadzić do wygrania sprawy przez frankowicza.

 • sporządzimy wnikliwą i wyczerpującą reklamację Twojego kredytu, a następnie złożymy ją do banku w Twoim imieniu;
 • skutecznie wydobędziemy z banku historię Twojego kredytowania;
 • napiszemy szczegółowy pozew, który będzie wskazywał na zasadność Twoich roszczeń;
 • będziemy z zacięciem reprezentować Cię przed sądem;
 • będziemy prowadzić Twoją sprawę, aż do fizycznego oddania przez bank Twoich pieniędzy;
 • Kancelaria frankowa Inowrocław

  Wiemy, że wszyscy frankowicze z Inowrocławia chcą pozbyć się ze swojego życia toksycznego kredytu, dlatego tak ważne jest dla nas, aby oferowana przez nas pomoc dla frankowiczów była zarówno rzetelna, jak i skuteczna. Skontaktuj się z nami i już dziś zacznij walczyć o swoje prawa i o swoje pieniądze!

  Kujawsko-Pomorskie. Lubię tu być

  Inowrocław to miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim. W mieście funkcjonuje siedziba powiatu inowrocławskiego i gminy wiejskiej Inowrocław. Miasto prawa miejskie otrzymało na przestrzeni 1237 – 1238 roku. Obecnie, Inowrocław zamieszkuje 75 316 mieszkańców. W mieście funkcjonuje podział oficjalny i podział nieoficjalny. Według podziału oficjalnego, miasto podzielone jest na Osiedle Mątwy, Osiedle Piastowskie, Osiedle Solno, Osiedle Stare Miasto, Osiedle Szymborze i Osiedle Uzdrowiskowe.

  Inowrocław informacje administracyjne

  W mieście zlokalizowana jest siedziba Sądu Rejonowego. Obsługuje on wydziały takie jak Wydział Cywilny, Wydział Karny, Wydział Rodzinny i Nieletnich, Wydział Pracy i Wydział Ksiąg Wieczystych. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich, w mieście zarejestrowanych jest 46 adwokatów.

  Położenie miasta

  Inowrocław położony jest na Równinie Inowrocławskiej nad Kanałem Noteckim. Miasto jest ważnym węzłem kolejowym i drogowym, a także wielobranżowym ośrodkiem przemysłowym, usługowym i uzdrowiskowym. W niedalekiej odległości od Inowrocławia położone są miasta takie jak Janikowo, Pakość, Złotniki Kujawskie i Konin. W mieście krzyżują się drogi takie jak droga krajowa nr 15 i nr 25 oraz drogi wojewódzkie nr 251 i nr 252. W mieście funkcjonuje transport kolejowy oraz komunikacja miejska.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Inowrocławiu?

  Postępowanie frankowe może trwać od pół roku do lat trzech.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Inowrocławiu?

  Na długość postępowania frankowego ma wpływ m.in. ilość złożonych pozwów. Warto jednak zauważyć, że w ostatnim czasie, prawomocne wyroki zapadają po upływie około dwóch lat.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Inowrocławiu?

  Na całkowity koszt sprawy frankowej składają się m.in. opłaty takie jak wynagrodzenie prawnika i opłata od złożenia pozwu.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Inowrocławiu?

  Wynagrodzenie prawnika zależne jest m.in. od doświadczenia prawnika.

  Ile trwa apelacja frankowa w Inowrocławiu?

  Średni czas trwania postępowania frankowego w sądzie II instancji wynosi około dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Pomoc frankowiczom Inowrocław

  Nie od dziś wiele osób wie, że umowy frankowe zostały sporządzone niezgodnie z prawem ze względu na klauzule abuzywne, które zawierają. Występowanie w umowie klauzul niedozwolonych (abuzywnych) stanowi podstawę do wytoczenia pozwu przeciwko bankowi! Jednak nie wszyscy frankowicze wiedzą, czy ich umowa posiada takie niedozwolone zapisy. Z pomocą przychodzi nasza kancelaria frankowa działająca na terenie Inowrocławia, która oferuje bezpłatną analizę dokumentacji kredytowej.

  Nasza kadra składająca się z samych specjalistów z dumą niesie pomoc dla frankowiczów z miasta Inowrocław, zaś opiniowanie dokumentów dotyczących kredytów frankowych to dla nas tak zwana „bułka z masłem”! Z naszej analizy dowiesz się nie tylko czy Twoja umowa zawiera zapisy niedozwolone, ale także, jaka kwota jest możliwa do uzyskania przy zakwestionowaniu umowy kredytu.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów

   Kancelaria frankowa Płock