SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Głogów Herb

Kancelaria frankowa Głogów

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Głogowie z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelaria Frejowski CHF pomaga frankowiczom na każdym etapie walki z bankami. Nasi specjaliści to między innymi radcy prawni i adwokaci z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Kancelaria Frejowski CHF odnosi duże sukcesy w sprawach frankowych, a swoje usługi kieruje m.in. do osób zamieszkujących Głogów i jego okolice.

  Pomoc frankowiczom Głogów

  Zdajemy sobie sprawę z faktu, że kredyty frankowe Głogów to problem, z którym boryka się ogromna ilość Polaków, dlatego też chcemy być odpowiedzią na wszelkie trudności związane z toksycznym kredytem. Sposobem na wygraną walkę z bankiem jest unieważnienie kredytu frankowego i odfrankowienie kredytu Głogów, dzięki czemu problemy z kredytem zakończą się dzięki sprawie sądowej! Ty również możesz dołączyć do społeczności, jaką tworzą odważni frankowicze Głogów, którzy zdecydowali się pozwać bank. Pierwszym krokiem w tym kierunku powinno być jednak przekazanie swojej umowy kredytowej do specjalistycznej analizy, dzięki której będzie możliwe oszacowanie prawdziwych szans na wygraną oraz realnych kwot, jakich można spodziewać się, odzyskać od banku. W tym celu wyślij nam swoją umowę do bezpłatnej analizy. Pomoc frankowiczom Głogów w naszym biurze jest udzielana w sposób jasny i skuteczny. Frankowicz od początku wie, z jakimi kosztami musi się liczyć, nie ukrywamy żadnych kosztów. Wszelkie opłaty są z góry znane kredytobiorcy. Dbamy o interes kredytobiorcy i zależy nam na jego satysfakcji.

  Sprawy frankowe Głogów

  Frankowicze Głogów, chcący powierzyć swoje sprawy frankowe Głogów specjalistom, powinni mieć świadomość, iż nie każdy reprezentant z oczekiwanym pozytywnym skutkiem poprowadzi sprawę do zwycięstwa. Klienci kancelarii frankowicze Głogów są zadowoleni z naszych usług. Nasza kancelaria frankowa Głogów stoi przed wszystkimi zainteresowanymi otworem, oferujemy kompleksową pomoc dla frankowiczów Głogów, która poparta jest ogromnym doświadczeniem i licznymi wygranymi. To tylko jeden z licznych atutów, jakimi może pochwalić się nasza kancelaria. Nasza kancelaria frankowa jest jedną z najlepszych w Polsce. Kolejne pozytywy wyboru naszej kancelarii prezentujemy niżej:

 • jak żadna inna kancelaria rozumiemy wszelkie zawiłości, które otaczają kredyty frankowe Głogów
 • możemy pochwalić się zespołem, posiadającym ogromną wiedzę z zakresu mechanizmów działania banków
 • frankowicze Głogów mogą liczyć na najlepsze doradztwo, jakie oferuje nasza kancelaria frankowa Głogów
 • stawiamy na wygraną oraz interes naszego klienta
 • Pomoc dla frankowiczów Głogów

  Jeżeli jesteś zainteresowany pozbyciem się toksycznego kredytu frankowego:

 • wyślij nam umowę do bezpłatnej analizy
 • porozmawiaj z naszym specjalistą frankowym
 • nawiąż współpracę
 • my złożymy pozew do sądu
 • wygraj z bankiem sprawę frankową Głogów
 • Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygrać z bankiem i rozpocząć swoją drogę do wolności, zachęcamy do obserwowania naszych działań i kontaktu z naszą kancelarią frankową działającą na terenie miasta Głogów. Wyjaśniamy od A do Z, jak zacząć cały proces i jak skończyć z pozytywnym wyrokiem!

  Warto wskazać, że już w pozwie można złożyć wniosek o zabezpieczenie roszczenia poprzez wstrzymanie na czas sprawy sądowej płatności rat kredytu. Z naszego doświadczenia wynika, że sądy coraz częściej pozytywnie rozpatrują takie wnioski. Kancelaria frankowa Głogów prowadzi sprawę w imieniu klienta w sposób kompleksowy aż do całkowitego zakończenia. Z naszym udziałem wielu kredytobiorców uzyskało wstrzymanie płatności rat kredytu już w kilka miesięcy od złożenia pozwu.

  Dolny Śląsk. Nie do opowiedzenia. Do zobaczenia.

  Głogów to miasto zlokalizowane w zachodniej Polsce. Położone jest w województwie dolnośląskim. Głogów leży na Dolnym Śląsku i jest siedziba powiatu głogowskiego, a także gminy wiejskiej Głogów. Głogów prawa miejskie otrzymał w 1253 roku. Obecnie zamieszkuje go 62 886 mieszkańców. Głogów podzielony został na osiedla takie jak Brzostów, Chrobry, Hutnik, Kościuszki, Kopernik, Krzepów, Nosocice, Paulinów, Piastów Śląskich, Słoneczne, Śródmieście i Widziszów oraz dzielnice/wsie w obrębie miasta jakimi są Biechów, Wróblin Głogowski i Żukowice.

  Głogów informacje administracyjne

  W Głogowie swoją siedzibę ma Sąd Rejonowy. Flagą miasta jest szachownica w kolorach białym i czerwonym w prostokątnym kształcie. Liczba pól to 8×5. Głogów jest jednym z centralnych miast w Legnicko-Głogowskim Okręgu Miedziowym. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich w Głogowie zarejestrowanych jest 35 adwokatów.

  Położenie miasta

  Głogów położony jest nad rzeką Odrą. Miasto to zlokalizowane jest w województwie dolnośląskim. Głogów położony jest na pograniczu Pradoliny Barucko-Głogowskiej i Wzgórz Dalkowskich. W niedalekiej odległości od Głogowa zlokalizowane są miasta takie jak Polkowice, Nowa Sól, Lubin i Legnica. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 12. W mieście krzyżują się drogi wojewódzkie nr 292, nr 319 i nr 329. W mieście funkcjonuje również transport kolejowy, transport rzeczny, transport osobowy i komunikacja miejska.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Głogowie?

  Proces frankowy może trwać od 6 miesięcy do lat 3. Na jego długość ma wpływ m.in. ilość złożonych w sądzie pozwów.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Głogowie?

  Należy pamiętać, że sprawy frankowe rozpatrywane są indywidualnie.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Głogowie?

  Na całkowity koszt prowadzenia sprawy frankowej składa się m.in. honorarium prawnika, opłata za złożenie pozwu oraz opłata za przekazanie pełnomocnictwa.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Głogowie?

  Koszt adwokata zależny jest m.in. od doświadczenia prawnika oraz stopnia skomplikowania sprawy frankowej.

  Ile trwa apelacja frankowa w Głogowie?

  Postępowanie frankowe w Sądzie II instancji średnio trwa około dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kancelaria frankowa Głogów – nasza pomoc dla frankowiczów Głogów

  Oferowana przez nas pomoc frankowiczom Głogów to wszechstronna i rzetelna oferta dla wszystkich kredytobiorców, którzy posiadają kredyt w walucie CHF. Kredyt we frankach to temat, do którego należy podejść ze szczególną starannością. Nasza kancelaria frankowa Głogów jako swój cel obrała skuteczną działalność obejmującą sprawy frankowe Głogów i dążenie do zakończenia ich sukcesem. Od wielu lat z sukcesami pomagamy frankowiczom w sporach z bankami.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów