SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content

Kancelaria frankowa Pabianice

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Pabianicach z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Najskuteczniejsza kancelaria frankowa składa się zawsze z prawników, którzy doskonale orientują się w prawie bankowym i są zawsze o krok przed bankiem. Odpowiednia kancelaria frankowa dzięki swojemu doświadczeniu powinna być w stanie zapewnić wygraną swojemu klientowi nawet w sytuacji, gdy jego sprawa nie należy do spraw standardowych. Obowiązkiem rzetelnego pełnomocnika jest też niepozostawienie frankowicza samemu sobie i przygotowanie go w odpowiedni sposób do procesu, a także wsparcie go, gdy ten po czasem niemal trwającej lata walce z bankiem jest już wyczerpany czy też zniechęcony. 

  Kancelaria kredyty frankowe Pabianice – pomoc frankowiczom Pabianice

  Nasza kancelaria frankowa Pabianice zwalcza kredyty frankowe podejmując się licznych spraw frankowych na terenie Pabianic, a tym samym pełniąc kompleksową pomoc frankowiczom. Dowiedź się, jak pomagamy i ile z nami możesz zyskać!

  Działania, które podejmuje kancelaria w celu pomocy frankowiczom:

  ·   szczegółowo przeanalizujemy Twoją umowę kredytu,

  ·   określimy szansę na wygranie sprawy z bankiem,

  ·   wyjaśnimy w zrozumiały sposób wszelkie wątpliwości,

  ·   złożymy reklamacje do banku w Twoim imieniu,

  ·   jeżeli zdecydujesz się na skierowanie sprawy do sądu, pomożemy w uzyskaniu z banku wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do sporządzenia pozwu,

  ·   sporządzimy pozew,

  ·   poprowadzimy postępowanie sądowe, informując na bieżąco o jego postępach.

  Kancelarie frankowicze Pabianice

  Frankowicze z miasta Pabianic stanowią znaczne grono osób, które zostały oszukane przez bank, dlatego też liczne kancelarie frankowe oferują swoją pomoc kredytobiorcom. Nasza kancelaria frankowa Pabianice jest jedną z nich – jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, którym nie straszne jest unieważnienie umowy, czy też odfrankowanie kredytu. Nasza kancelaria frankowa jest jedną z najlepszych w Polsce.

  Jak odpowiednio wybrać kancelarię oferującą pomoc dla frankowiczów Pabianice?

  Jeżeli zależy Ci na pozytywnym rozstrzygnięciu jakim jest unieważnienie umowy czy też odfrankowienie kredytu powinieneś odpowiedzialnie wybierać pełnomocnika, który poprowadzi Twoją sprawę frankową. Winien on posiadać odpowiednie doświadczenie, zaś sprawy frankowe powinny towarzyszyć mu na co dzień. Każdą sprawę obejmującą kredyt frankowy można złożyć do sądu tylko raz. Ta jedyna szansa powinna być dobrze wykorzystana i nie powinna zostać zaprzepaszczona przez niekompetencje reprezentującej Cię kancelarii.

  Pamiętaj, że unieważnienie umowy lub odfrankowanie kredytu może skutkować dla Ciebie zwrotem nadpłat, a także zaprzestaniem spłacania kredytu w obcej walucie, co jest dla Ciebie korzystne. Unieważnienie umowy daje możliwość zyskania zwrotu wszystkich dotychczasowych spłat, oraz przeliczenie ich na polską walutę, co jest także korzystne dla klientów.

  Podsumowanie

  Wybierając kancelarię frankową, konieczne jest sprawdzenie ich dotychczasowych sukcesów oraz specjalizacji w dziedzinie kredytów frankowych. Przemyśl swoją decyzję, skontaktuj się z nami i daj szansę na sprawiedliwość w Twojej sprawie!

  Łódzkie nabiera prędkości

  Pabianice to miasto położone w województwie łódzkim. To drugie co do wielkości miasto położone w aglomeracji łódzkiej. Pabianice prawa miejskie otrzymały w 1297 roku. Obecnie miasto zamieszkiwane jest przez 61 353 mieszkańców. Miasto podzielone jest na dzielnice i osiedla takie jak Stare Miasto, Centrum, Bugaj, Piaski, Karnieszewice, Klimkowizna, Jutrzkowice czy Dąbrowa.

  Pabianice informacje administracyjne

  W Pabianicach zlokalizowany jest gmach Sądu Rejonowego. W mieście znajdują się Kościoły i związki wyznaniowe takie jak Kościół rzymskokatolicki, Kościół Starokatolicki Mariawitów, Kościół Ewangelicko-Augsburski, Kościół Ewangelisko-Metodystyczny, Kościół Zielonoświątkowy, Polski Autokefaliczny Kościół Prawosławny, Kościół Chrystusowy i Świadkowie Jehowy. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich w Pabianicach zarejestrowanych jest 34 adwokatów.

  Położenie miasta

  Miasto położone jest nad rzeką Dobrzynką. Pabianice położone są w centralnej części Polski w województwie łódzkim. W niedalekiej odległości od Pabianic zlokalizowane są miasta takie jak Dobroń, Ksawerów, Pabianice, Rzgów, Łódź czy Warszawa. Przez miasto przebiegają drogi krajowe i drogi wojewódzkie. Są to droga ekspresowa S8 i S14, droga krajowa nr 71 i drogi wojewódzkie nr 485 i nr 482.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Pabianicach?

  Proces w sprawie frankowej może trwać od roku do trzech lat. W ostatnim czasie zauważyć można, że prawomocny wyrok sądu wydawany jest po upływie dwóch lat.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Pabianicach?

  Należy pamiętać, że sprawy frankowe rozpatrywane są indywidualnie. Ich długość zależy m.in. od ilości złożonych pozwów.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Pabianicach?

  Na całkowity koszt prowadzenia sprawy frankowej składa się m.in. honorarium adwokata oraz opłata od pozwu, która maksymalnie wynosi 1000 zł.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Pabianicach?

  Honorarium adwokata zależne jest m.in. od doświadczenia adwokata.

  Ile trwa apelacja frankowa w Pabianicach?

  Postępowanie w Sądzie II instancji trwa około dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Możliwe korzyści – odfrankowanie kredytu kancelaria Pabianice

  Nasi specjaliści znają specyfikę obejmującą kredyty frankowe, a także mechanizmy działania banków, które oferowały rzeczone kredyty swoim klientom. Z łatwością znajdziemy niedozwolone zapisy w Twojej umowie, które dają możliwość podważenia umowy i dochodzenia swoich roszczeń w sprawie przeliczeń walutowych. Odfrankowanie kredytu jest jednym z naszych głównych celów w walce o sprawiedliwość dla frankowiczów.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów