SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Siedlce Herb

Kancelaria frankowa Siedlce

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Siedlcach z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Pomoc frankowiczom Siedlce

  Wiele osób posiada lub ma znajomych posiadających kredyty frankowe Siedlce. Nie od dziś wiadomo, że frankowicze Siedlce za sprawą kredytów CHF, borykają się z ogromnymi problemami. Rozwiązaniem takich problemów jest unieważnienie lub odfrankowienie kredytu kancelaria Siedlce. Aby jednak wytoczyć sprawę przeciwko bankowi, należy sprawdzić, czy są ku temu podstawy. Takimi podstawami są niedozwolone zapisy, znajdujące się w umowach, które podpisywali niczego nieświadomi frankowicze Siedlce. Jako zespół specjalistów z zakresu prawa bankowego jesteśmy w mgnieniu oka wyszukać takie klauzule abuzywne, a nawet podczas takiej analizy, przeliczyć ewentualne korzyści jakich mogą dochodzić kredytobiorcy w starciu z bankiem.

  Unieważnienie umowy i odfrankowanie kredytu kancelaria Siedlce

  Pomoc dla frankowiczów Siedlce, którą oferujemy, ma na celu doprowadzić do wygranej naszych klientów. Na co jednak mogą liczyć osoby kierujące swoje sprawy frankowe Siedlce na drogę sądową?

 • anulowanie kredytu we franku szwajcarskim
 • odfrankowanie kredytu kancelaria Siedlce
 • otrzymanie zwrotu wszystkich nadpłaconych rat kredytu
 • spokojne życie, w którym nie będzie miejsca na kredyt CHF
 • Zostało już wspomniane, że nasza kancelaria frankowa Siedlce unieważnia, bądź stara się zagwarantować naszym klientom odfrankowanie kredytu kancelaria Siedlce. Kiedy można liczyć na jedno, a kiedy na drugie?

  Unieważnienie kredytu frankowego jest możliwe w przypadku kredytu denominowanego, zaś odfrankowanie w przypadku, kiedy kredyt był indeksowany. Jakie jednak płyną korzyści z tych obu rozwiązań?

  Odfrankowanie kredytu kancelaria Siedlce – zmiana waluty Twojego kredytu z CHF na złotówki. W wyniku takiego przewalutowania oprocentowanie oraz raty zmniejszają się, zaś bank zobowiązany jest zwrócić frankowiczowi nadpłacone raty
  Unieważnienie umowy kredytowej – kredyt zostaje anulowany, zaś umowa kredytowa przestaje istnieć. Frankowicze Siedlce rozliczają się z bankiem oraz odzyskują wszystkie swoje wpłacone raty.

  Kancelaria kredyty frankowe Siedlce – kredyty frankowe Siedlce

  Zawsze podkreślamy, że nie każda kancelaria kredyty frankowe Siedlce zwalcza w skuteczny sposób, a należy pamiętać, że sprawę kredytu frankowego można złożyć do sądu tylko raz. Dlatego ważne jest, aby oferowana przez różnych pełnomocników pomoc frankowiczom Siedlce była podszyta ogromnym doświadczeniem, które poparte będzie licznymi wygranymi. Nasza kancelaria frankowa Siedlce to zespół specjalistów, który będzie trafnym wyborem dla każdej poszkodowanej przez bank osoby. Jesteśmy gwarancją rzetelnej pomocy dla frankowiczów Siedlce!

  Sprawy frankowe Siedlce

 • Wsparcie podczas całego procesu oraz niebywałe zaangażowanie to coś, na co mogą liczyć wszyscy frankowicze Siedlce, którzy postanowią nam zaufać
 • Sprawy frankowe Siedlce, które prowadzimy mają ogromne szanse na pozytywne rozstrzygnięcie
 • W swojej pracy nasza kancelaria frankowa Siedlce stawia na zwycięstwo i osiągnięcie celu
 • Oferujemy bezpłatną analizę dokumentów kredytowych wraz z wyliczeniem ewentualnych korzyści
 • Nasi klienci mają wpływ na to, gdzie będziemy składać pozew w ich sprawie
 • Wszyscy, posiadający kredyty frankowe Siedlce mogą czuć się zaproszeni do kontaktu, który oferuje nasza kancelaria frankowa Siedlce. Pokażemy Ci korzyści, jakie możesz osiągnąć, korzystając z naszej pomocy! Odpowiemy Ci na każde pytanie i wyjaśnimy, jak działają sprawy frankowe Siedlce. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego już dziś! Zawalcz o swoje pieniądze!

  Siedlce – miasto przyjazne

  Siedlce to miasto na prawach powiatu, które zlokalizowane jest we wschodniej części Polski. Siedlce położone są w województwie mazowieckim. Obecnie, miasto to zamieszkuje 76 005 mieszkańców. Siedlce prawa miejskie otrzymały w 1547 roku. Miasto podzielone jest na 9 dzielnic. Są to m.in. Nowe Siedlce, Stara Wieś, Roskosz, Sekuła czy Piaski Zamiejskie. W mieście wyodrębniono również osiedla. To m.in. osiedla takie jak Osiedle Błonie, Osiedle Ogrody, Osiedle Panorama czy Osiedle Topolowa.

  Siedlce informacje administracyjne

  W Siedlcach zlokalizowane są siedziby Sądu Okręgowego i Sądu Rejonowego. Na terenie miasta funkcjonują dwa szpitale – szpital miejski i szpital wojewódzki oraz 5 przychodni specjalistycznych. Co ciekawe w mieście funkcjonuje 27 aptek. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich

  , w Siedlcach zarejestrowanych jest 66 adwokatów.

  Położenie miasta

  Siedlce położone są na Wysoczyźnie Siedleckiej. Miasto znajduje się między rzekami Muchawka i Helenka. W niedalekiej odległości od Siedlec położone są miasta takie jak Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Terespol, Biała Podlaska czy Łomża. Siedlce to ważny węzeł komunikacyjny. Krzyżują się tutaj drogi krajowe, drogi wojewódzkie oraz 3 linie kolejowe. Przez miasto przechodzą droga krajowa nr 2 i nr 63 oraz drogi wojewódzkie nr 698 i 803. Linie kolejowe, które przechodzą przez miasto to linia nr 2, nr 31 i nr 55.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Siedlcach?

  Obecnie, sprawy frankowe toczą się od 6 miesięcy do 3 lat. W ostatnim czasie zauważyć jednak można, że coraz więcej prawomocnych wyroków wydawanych jest po upływie dwóch lat.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Siedlcach?

  Należy pamiętać, że sprawy frankowe rozpatrywane są indywidualnie. Na długość trwania sprawy wpływ mają m.in. ilość złożonych pozwów.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Siedlcach?

  Należy pamiętać, że prowadzenie sprawy frankowej to także koszty takie jak opłata od złożenia pozwu czy opłata za przekazanie pełnomocnictwa.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Siedlcach?

  Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Honorarium prawnika zalezż m.in doświadczenia adwokata.

  Ile trwa apelacja frankowa w Siedlcach?

  Postępowanie w Sądzie II instancji może trwać około 2 lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kancelarie frankowicze Siedlce

  Z sukcesem zwalczamy uciążliwe i toksyczne kredyty frankowe Siedlce! Nasza kancelaria to zespół specjalistów prowadzących sprawy frankowe Siedlce. Nasza wiedza i doświadczenie, na które mogą liczyć wszyscy frankowicze Siedlce, pomaga uwolnić się od kredytu i odzyskać nadpłacone raty!

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów