SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content

Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski

Posiadasz kredyt frankowy? Mieszkasz lub zawarłeś kredyt w Gorzowie Wielkopolskim i interesuje Cię profesjonalna pomoc dla frankowiczów ? Jeśli tak, to nasza kancelaria frankowa działająca między innymi na terenie miasta Gorzów Wielkopolski jest dla Ciebie! Nasz zespół to profesjonaliści, którzy posiadają ogromne doświadczenie w sprawach frankowych! Nie straszne jest dla nas unieważnienie kredytu frankowego lub odfrankowienie kredytu. Z kredytami frankowymi radzimy sobie od lat.

Pomoc frankowiczom Gorzów Wielkopolski

Umowy obejmujące kredyty frankowe, również te zawarte w Gorzowie Wielkopolskim, nie zostały sporządzone zgodnie z literą prawa i zawierają zapisy niedozwolone. Jest to podstawa do dochodzenia swoich roszczeń przeciwko bankowi i na pozbycie się zmartwienia w postaci toksycznego kredytu frankowego. Nasza kancelaria frankowa, działająca na terenie miasta Gorzów Wielkopolski, specjalizuje się w sprawach bankowych, a naszą codziennością są sprawy frankowe. Nasza kadra to prawdziwi specjaliści, którzy z dumą niosą pomoc frankowiczom, zamieszkałym także w Gorzowie Wielkopolskim, i z zacięciem walczą w ich imieniu o sprawiedliwość, reprezentując ich przed sądami. Z naszą pomocą frankowicze z Gorzowa Wielkopolskiego mogą liczyć na dołączenie do grona osób, które pokonały bank!

Unieważnienie oraz odfrankowanie kredytu kancelaria Gorzów Wielkopolski

Zasadniczą sprawą jest poznanie różnic między unieważnieniem umowy (zwane potocznie przez niektórych anulowaniem umowy) oraz odfrankowaniem kredytu. Oba rozwiązania różnią się od siebie, jednakże w dalszym ciągu oba są korzystne dla frankowiczów.

Odfrankowanie kredytu kancelaria Gorzów Wielkopolski

Odfrankowanie kredytu polega na wykreśleniu z umowy postanowień niedozwolonych. Odfrankowanie kredytu skutkuje zmniejszeniem rat kredytu oraz zwrotem przez bank nadpłacanych rat. Przy tym rozwiązaniu kredytobiorca spłaca nadal kredyt, jednak kredyt ten traktowany jest jako złotówkowy.

Kancelaria kredyty frankowe Gorzów Wielkopolski – unieważnienie umowy

Unieważnienie umowy kredytu frankowego polega na jej całkowitym anulowaniu, tak jakby nigdy nie była zawierana między kredytobiorcą a bankiem. Należy jednak rozliczyć się z bankiem. Przy unieważnieniu umowy kredytu frankowicza oddaje bankowi udostępniony kapitał kredytu, zaś bank oddaje kredytobiorcy wszelkie wpłacone do banku przez lata środki. Duża część kredytobiorców spłaciła już kapitał kredytu, jaki otrzymała od banku, dlatego też w ogólnym rozrachunku bank zwróci im pieniądze wpłacone ponad kwotę kapitału.

Kredyty frankowe Gorzów Wielkopolski

Najważniejszym i najbardziej podstawowym krokiem, jaki powinni podjąć frankowicze z miasta Gorzów Wielkopolski, jest dokładna analiza umowy kredytowej, która wskaże, jakie są prawdziwe szanse na wygraną z bankiem. Nasza kancelaria oferuje bezpłatnę i niezobowiązującą analizę umowy kredytu. Dlatego też już dzisiaj warto podjąć ten pierwszy krok do pozbycia się kredytu frankowego. Na ten moment przeróżne kancelarie frankowe, również na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, oferują frankowiczom swoje usługi, jednakże nie wszystkie z nich mają niezbędne doświadczenie, które jest obligatoryjne w przypadku spraw obejmujących kredyty frankowe. Pomoc dla frankowiczów z Gorzowa Wielkopolskiego, jaką oferuje nasza kancelaria, jest gwarancją należytego prowadzenia sprawy bez narażenia klientów na ukryte koszty.

Sprawy frankowe Gorzów Wielkopolski – sprawdź, jak wygląda nasza pomoc dla frankowiczów Gorzów Wielkopolski!

Kompleksowo prowadzimy sprawy frankowe, działając zarówno na etapie przedsądowym, jak i sądowym.

  • sporządzimy reklamację Twojego kredytu i jako Twoi pełnomocnicy złożymy ją do banku;
  • zwrócimy się do banku w celu wydobycia niezbędnych dokumentów dotyczących historii Twojego kredytu;
  • sporządzimy wyczerpujący pozew, który przemawia za zasadnością Twoich roszczeń wobec banku;
  • dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych prawników znamy sztuczki banków i opracowujemy niepowtarzalne strategie procesowe;
  • będziemy do samego końca reprezentować Cię przed sądem;
  • poprowadzimy Twoją sprawę do samego końca;

Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

Wszyscy frankowicze z terenu Gorzowa Wielkopolskiego mogą czuć się serdecznie zaproszeni do kontaktu z naszą kancelarią frankową! Poznaj korzyści, jakie daje oferowana przez nas pomoc frankowiczom z miasta Gorzów Wielkopolski! Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie zadane pytania oraz dokładnie wytłumaczą zawiłość Twojej sprawy. Zaufaj naszemu doświadczeniu!


Sebastian Frejowski

Doktor nauk prawnych

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

Oceń artykuł:

Średnia ocen użytkowników: 5.0

(Na podstawie 198 opinii)

Inne wpisy z tej kategorii

Waloryzacja kapitału – w oczekiwaniu na rozstrzygnięcia sądów

Waloryzacja kapitału – w oczekiwaniu na rozstrzygnięcia sądów
Zdecydowana większość spraw frankowych kończy się obecnie uwzględnieniem powództw frankowiczów i unieważnieniem umowy kredytu frankowego. W wyniku uprawomocnienia się takiego...

Jak wyrok TSUE wpłynął na zabezpieczenie roszczeń kredytobiorców w toku postępowania?

Jak wyrok TSUE wpłynął na zabezpieczenie roszczeń kredytobiorców w toku postępowania?
Wyrok TSUE z dnia 15 czerwca 2023 r. wydany w sprawie o sygn. C-287/22 dotyczył kwestii zabezpieczeń roszczeń kredytobiorców w...

mBank problemy finansowe

mBank problemy finansowe
Agencje ratingowe, takie jak na przykład Moody’s oceniają stabilność finansową różnych instytucji, w tym banków. Ich oceny i raporty mogą...