SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Ełk

Kancelaria frankowa Ełk

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w mieście Ełk z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelaria frankowa CHF Frejowski świadczy pomoc prawną dla kredytobiorców frankowych z Ełku. Nasi prawnicy z przyjemnością pomogą frankowiczom z Ełku  w sporach z bankami, tak na etapie przedsądowym, jak i w postępowaniu sądowym.

  Kancelarie frankowicze Ełk – świadczymy szeroko pojętą pomoc dla frankowiczów Ełk

  W kancelarii Frejowski CHF pracują specjaliści z zakresu prawa bankowego. Współpracujący z nami adwokaci i radcy prawni świadczą pomoc w sprawach frankowych m.in. kredytobiorcom z Ełku. Współpraca z kancelarią Frejowski CHF daje kredytobiorcom z Ełku realną szansę na wygranie sprawy z bankiem i poprawę swojej sytuacji ekonomicznej.

  Pomoc frankowiczom Ełk

  Wielu mieszkańców Ełku finansowało swoje nieruchomości poprzez zaciągnięcie kredytu frankowego. Początkowo frankowicze z Ełku, podobnie jak kredytobiorcy z innych rejonów kraju, nie byli świadomi konsekwencji zawarcia takiej umowy. Klauzule abuzywne znajdujące się w umowach kredytowych, skomplikowany i mało przejrzysty mechanizm przeliczania kursu franka, doprowadziły do tego, że raty kredytobiorców z Ełku poszybowały w górę.

  Świadomość przysługujących im praw, wśród frankowiczów z Ełku jest coraz większa. Kredytobiorcy z Ełku zdają sobie sprawę, że konstrukcja kredytów we franku szwajcarskim uprzywilejowały banki poprzez wpisanie w treść umów wielu postanowień niedozwolonych. Tym bardziej warto zainteresować się wniesieniem do sądu pozwu przeciwko bankowi w związku z zawartą przez kredytobiorcę z Ełku umowę kredytową.

  Unieważnienie oraz odfrankowanie kredytu kancelaria Ełk

  Kredytobiorcy z Ełku, którzy zdecydują się na skorzystanie z usług kancelarii Frejowski CHF w sporach sądowych z bankami mogą liczyć na kompleksowe wsparcie. W szczególności frankowicze z Ełku mogą przy pomocy prawników naszej kancelarii uzyskać:

  Unieważnienie umowy kredytu frankowego – wskutek anulowania umowy bank zwraca frankowiczowi wszystkie wpłacone raty wraz ze wszelkimi prowizjami, zaś frankowicz jest zobligowany do zwrotu do banku nominalnej sumy swojego zobowiązania.

  Odfrankowienie umowy kredytu frankowego – w wyniku odfrankowania umowy kredytu frankowego wartość zobowiązania kredytobiorcy zostaje przeliczona na złotówki. Po odfrankowieniu kredytu bank zobligowany jest do zwrócenia kredytobiorcy wszelkich nadpłaconych rat;

  •     Zwrot nadpłaconych przez czas trwania kredytu rat;

  •    zwrot ubezpieczenia niskiego wkładu własnego – UNWW.

  Kancelaria frankowicze – Ełk

  Frankowicze z Ełku, przed skierowaniem sprawy do sądu powinni zaczerpnąć wsparcia profesjonalnej kancelarii prawnej. Ułatwi to procedowanie ich sprawy i znacząco zwiększy szansę na końcowy sukces. W samym Ełku i okolicach działa wiele kancelarii prawnych, wybór nie jest więc łatwy i oczywisty.

  Kredytobiorcy z Ełku powinni przy tym pamiętać, że nieodpowiedni pełnomocnik może zaprzepaścić szansę na wygraną z bankiem. W związku z tym warto poświęcić odpowiednio dużo uwagi, aby wybrana kancelaria posiadała należyte doświadczenie w sprawach frankowych.


  Kancelarie kredyty frankowe Ełk

  Kancelaria Frejowski CHF oferuje pomoc frankowiczom z Ełku, a sprawy frankowe prowadzi od początku aż po finalną wypłatę środków na konto przez bank. Cechuje nas wysoka skuteczność, rzetelność i indywidualne podejście do sprawy. W naszej kancelarii kredytobiorcy z Ełku mogą być pewni, że ich postępowanie prowadzić będą wyłącznie doświadczeni prawnicy z wieloletnią praktyką w sprawach bankowych.

  Odfrankowanie kredytu kancelaria Ełk

  Nasza kancelaria frankowa Ełk zajmuje się kompleksowym prowadzeniem spraw, których dotyczą kredyty frankowe Ełk. Naszą główną specjalizacją jest prawo bankowe, kredyty frankowe oraz prawo konsumenckie, a korzyści jakie frankowicze Ełk mogą odnieść dzięki naszej pomocy są niepodważalne:

  • Unieważnienie kredytu frankowego w całości – w tym przypadku umowa przestaje być obowiązująca i traktowana jest tak, jak gdyby nigdy nie została zawarta, bank zobowiązany jest o zwrotu nadpłaconych rat, które frankowicze Ełk zmuszeni byli przez lata uiszczać, a konsument zobowiązany jest jedynie do zwrotu pozostałej części kapitału;
  • Odfrankowanie kredytu kancelaria Ełk – z umowy kredytowej zostają usunięte klauzule niedozwolone, które dawały bankom możliwość do jednostronnego ustalania kursu franka szwajcarskiego, powodujące, iż frankowicze Ełk nie wiedzieli ile będzie wynosić ich rata oraz jaka jest dokładna wysokość ich zadłużenia.

  Kancelarie frankowicze Ełk

  Sprawy frankowe Ełk zyskały bardzo duży rozgłos, w związku z czym – duża ilość kancelarii postanowiła prowadzić sprawy frankowe Ełk nie zawsze posiadając adekwatne doświadczenie oraz przygotowanie procesowe do tego typu spraw. Warto zauważyć, iż kancelarie frankowicze Ełk przedstawiają swoje osiągnięcia, ale nieduża część z nich ma jasne i klarowne zasady współpracy z frankowiczami. Bardzo ważnym aspektem współpracy z kancelaria kredyty frankowe Ełk jest przejrzystość umowy o świadczenie usług prawnych, ponieważ frankowicze Ełk już raz zostali oszukani przez bank, a duża część podmiotów tylko czeka by wykorzystać tych liczących na pomoc dla frankowiczów Ełk. Nasi specjaliści podczas omówienia opinii prawnej przedstawią dokładnie i szczegółowo przebieg procesu frankowego, a także dochowa szczególnej staranności w przedstawieniu warunków współpracy z naszą kancelarią frankową Ełk.

  Ełk tu wracam

  Ełk to miasto położone w północno-wschodniej części Polski. Miasto to zlokalizowane jest w województwie warmińsko-mazurskim. Ełk otrzymał prawa miejskie w 1445 roku. Obecnie miasto to zamieszkuje 60 174 mieszkańców. Należy podkreślić, że podział na osiedla, który funkcjonuje w Ełku nie jest ustanowiony prawnie i większości odzwierciedla podziały zwyczajowe. Wyróżnić można m.in. osiedla Baranki, Centrum, Pod Lasem, Szyba i Zatorze.

  Ełk informacje administracyjne

  W Ełku znajduje się Sąd Rejonowy. Obsługuje on wydziały takie jak Wydział Cywilny, Wydział Karny, Wydział Rodzinny i Nieletnich, Wydział Pracy i Wydział Ksiąg Wieczystych. W Ełku swoją siedzibę mają m.in. Centrum Studiów Bałtyckich, Wyższe Seminarium Duchowne w Ełku oraz Mazurska Szkoła Wyższa w Ełku. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich w Ełku zarejestrowanych jest 30 adwokatów.

  Położenie miasta

  Ełk to miasto położone na Pojezierzu Ełckim. Miasto położone jest nad Jeziorem Ełckim, Jeziorem Sunowo i rzeką Ełk, która jest dopływem Biebrzy. Miasto leży w województwie warmińsko-mazurskim. W niedalekiej odległości od Ełku położone są miasta takie jak Suwałki, Łomża, Giżycko, Białystok czy Pisz. Ełk zlokalizowany jest na przecięciu dróg krajowych nr 65 i nr 16. Najdłuższą ulicą miasta jest ulica Przemysłowa, która liczy 3705 m.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Ełku?

  Procesy frankowe mogą trwać od 6 miesięcy do 3 lat. Długość postępowania zależy m.in. od ilości złożonych pozwów oraz stawiania się świadków na rozprawy sądowe.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Ełku?

  Należy pamiętać, że każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie. W ostatnim czasie zaobserwować można, że sprawy frankowe rozpatrywane są w coraz krótszym terminie.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Ełku?

  Na całkowity koszt sprawy frankowej składają się koszty takie jak wynagrodzenie prawnika oraz opłaty dodatkowe takie jak opłata od złożenia pozwu.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Ełku?

  Na to pytanie nie ma niestety jednoznacznej odpowiedzi. Koszt adwokata zależy jest m.in. od doświadczenia prawnika oraz stopnia skomplikowania sprawy frankowej.

  Ile trwa apelacja frankowa w Ełku?

  Postępowanie apelacyjne w Sądzie II instancji może trwać około dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kancelarie kredyty frankowe Ełk

  Jesteśmy kancelarią frankową, która swoje sukcesy opiera na zaangażowaniu oraz zaufaniu. Dzięki temu, wielu frankowiczów już pożegnało się ze swoim kredytem. Nasze działania przynoszą efekty już od pierwszych miesięcy od podjęcia współpracy. Wiemy, jak wstrzymać płatność rat kredytu, w przypadku, gdy raty stają się zbyt obciążające. Sprawy frankowe Ełk, to nasz chleb powszedni!
  Skontaktuj się z nami i już dziś dowiedz się, czy Twoja umowa frankowa może być unieważniona i ile możesz odzyskać pieniędzy dzięki naszej pomocy!

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów