SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Legnica Herb

Kancelaria frankowa Legnica

Prawnicy kancelarii Frejowski CHF to zespół doświadczonych adwokatów i radców prawnych, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w sporach sądowych w zakresie kredytów frankowych. Usługi kancelarii kierowane są przede wszystkim do kredytobiorców kredytów frankowych zamieszkujących Legnicę i jej najbliższe okolice.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelaria kredyty frankowe Legnica

  Od kilku lat obserwujemy utrwalającą się, niezwykle korzystną linię orzeczniczą sądów w sprawach frankowych. Zdecydowana większość spraw frankowych kończy się obecnie uwzględnieniem roszczeń kredytobiorców. Z tego powodu nasza kancelaria frankowa stara się wyjść na przeciw oczekiwaniom i potrzebom kredytobiorców frankowych z Legnicy, oferując im kompleksową obsługę prawną ich spraw frankowych.

  Kancelarie frankowicze Legnica

  Sukces sprawy sądowej wytoczonej przez kredytobiorców zamieszkujących Legnicę w dużej mierze zależy od rzetelnej analizy dokumentacji kredytowej oraz opracowania odpowiedniej strategii procesowej. Umowy kredytów hipotecznych we frankach szwajcarskich posiadają niezgodne z prawem zapisy (tzw. klauzule abuzywne). Często zdarzało się w praktyce, że podczas podpisywania umów kredytowych pracownicy banku nie wyjaśnili dokładnych mechanizmów spłat i przeliczania franków na złotówki. Okoliczności te stanowią bardzo silne podstawy do rozpoczęcia sporu z bankiem zmierzającego do unieważnienia umowy kredytu.

  Odfrankowanie kredytu kancelaria Legnica

  • Odfrankowienie kredytu jest rozwiązaniem, na które frankowicze z Legnicy mogą liczyć, jeżeli posiadają kredyt indeksowany.
  • W momencie uznania przez sąd postanowień umowy za niezgodne z prawem, kredyt frankowy ulega przewalutowaniu na kredyt złotówkowy.
  • Kredyt jest przeliczany na nowo po kursie NBP, co powinno doprowadzić do obniżenia wysokości comiesięcznych rat oraz większej przejrzystości ich wyliczania na przyszłość. Warto wskazać, że w wypadku odfrankowienia wszystkie nadpłacone raty zostaną zwrócone przez bank na rzecz kredytobiorcy.

  Unieważnienie umowy kredytu – kancelaria frankowa Legnica

  • Unieważnienie kredytu jest możliwe, kiedy zaciągnięty kredyt jest kredytem denominowanym.
  • Unieważnioną umowę traktuje się jak nigdy nie zawartą.
  • W efekcie uprawomocnienia się orzeczenia stwierdzającego nieważność umowy dochodzi do rozliczenia się z banku z kredytobiorcą. Bank zwraca kredytobiorcy wszystkie wpłacone przez niego raty wraz z wszelkimi opłaconymi prowizjami, a kredytobiorca docelowo powinien zwrócić kapitał otrzymanego kredytu.

  Pomoc frankowiczom Legnica

  Dobór odpowiedniej kancelarii prawnej do prowadzenia sprawy frankowej jest niezwykle istotny. Sprawy dotyczące kredytów frankowych charakteryzują się znacznym stopniem skomplikowania i złożoności, stąd też warto, przy ich prowadzeniu, posilić się wiedzą specjalistów.

  Nasza kancelaria frankowa z przyjemnością pomoże kredytobiorcom z Legnicy rozwiązać ich problemy z kredytami frankowymi. Z powodzeniem prowadzimy sprawy frankowe w imieniu osób zamieszkujących miasto Legnica, tak aby w efekcie osiągnąć unieważnienie kredytu frankowego bądź odfrankowanie kredytu dla naszych klientów. Zespół naszych specjalistów z należytym zaangażowaniem podejmuje wszelkie niezbędne czynności tak, aby wszystkie prowadzone przez nas sprawy frankowe zakończyły się sukcesem.

  Sprawy frankowe Legnica – jak działamy?

  • Dokonujemy bezpłatnej analizy i oceny dokumentów kredytowych.
  • Przeliczamy dokładne kwoty, jakich dochodzić mogą frankowicze z Legnicy, rozpoczynając proces z bankiem.
  • Określamy jasne warunki umowy współpracy, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.
  • Składamy do banku pismo z reklamacją umowy kredytowej.
  • Pozyskujemy z banku niezbędne dokumenty kredytowe poświadczające historię kredytowania.
  • Przygotowujemy indywidualną strategię walki z bankiem oraz sporządzamy pozew.
  • Walczymy w sądzie o sprawiedliwość dla naszych klientów.

  Już dziś skontaktuj się z naszymi specjalistami i umów się na nieodpłatną analizę prawną swojej umowy kredytowej. Razem z nami pokonasz swój bank, a Twoja umowa kredytowa odejdzie w niepamięć!

  Dolny Śląsk. Nie do opowiedzenia. Do zobaczenia.

  Legnica to miasto na prawach powiatu, które położone jest w środkowej części województwa dolnośląskiego. Obecnie miasto zamieszkuje 92 568 mieszkańców. Legnica prawa miejskie otrzymała prze 1252 rokiem. Należy pamiętać, że formalnie Legnica nie jest podzielona na osiedla ani dzielnice. W celach ewidencyjnych i rejonizacji szkół, miasto zostało podzielone na 41 obrębów. Są to m.in. Dwór, Górka, Ludwikowo, Nowa Wieś czy Piekary Wielkie.

  Legnica informacje administracyjne

  W Legnicy swoje siedziby mają Sąd Okręgowy i Sąd Rejonowy. W Legnicy funkcjonują wspólnoty wyznaniowe takie jak Judaizm, Katolicyzm, Prawosławie i Świadkowie Jehowy. Według danych zawartych w Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich w Legnicy zarejestrowanych jest 68 adwokatów.

  Położenie miasta

  Legnica położona jest w środkowej części województwa dolnośląskiego. Miasto w większości leży na Równinie Legnickiej. Legnica położona jest nad rzekami Kaczawą (która jest lewym dopływem Odry) i wpadającą do niej Czarną Wodą. W pobliżu położone są miasta takie jak Chojnów, Złotoryja, Lubin czy Środa Śląska. Niedaleko miasta znajduje się skrzyżowanie autostrady A4 i drogi ekspresowej S3. Dodatkowo, w granicach miasta przebiegają drogi krajowe nr 94 i drogi wojewódzkie nr 323 i nr 364.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Legnicy?

  Obecnie, na wydanie prawomocnego wyroku można czekać nawet do 3 lat. Coraz częściej zauważyć jednak można, że sądy wydają wyroki po upływie lat 2.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Legnicy?

  Sprawy frankowe w Legnicy toczą się przed Sądem Okręgowym w Legnicy. Sprawy w Sądzie II instancji toczą się w Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Legnicy?

  Należy pamiętać, że na całkowity koszt prowadzenia sprawy frankowej składa się nie tylko honorarium prawnika, ale i koszty dodatkowe takie jak opłaty za złożenie pozwu czy opłata za przekazanie pełnomocnictwa.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Legnicy?

  Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Honorarium adwokata może być zależna m.in. od stopnia skomplikowania sprawy oraz doświadczenia prawnika.

  Ile trwa apelacja frankowa w Legnicy?

  Postępowanie apelacyjne toczy się w Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu. Postępowanie to może trwać około dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Pomoc dla frankowiczów Legnica

  Kancelaria Frejowski CHF swoje usługi kieruje m.in. do osób mających kredyty frankowe i zamieszkujących Legnicę. Zespół prawników kancelarii posiada bogate doświadczenie w sporach z bankami. Nasi adwokaci i radcy prawni zapewnią kredytobiorcom z Legnicy kompleksową pomoc prawną, od wstępnej analizy sprawy do jej prawomocnego zakończenia. Kancelaria Frejowski CHF oferuje bezpłatną analizę dokumentacji kredytowej. Dzięki temu kredytobiorca będzie mógł dowiedzieć się, jakiego rodzaju klauzule niedozwolone zostały zawarte w jego umowie oraz zorientować się, jakiej wysokości roszczenie od banku mu przysługuje.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów