SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Wałbrzych

Kancelaria frankowa Wałbrzych

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w mieście Wałbrzych z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Zespół naszej kancelarii składa się z radców prawnych i adwokatów w mieście Wałbrzych z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym w sprawach frankowych. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.

  Pomoc frankowiczom Wałbrzych

  Kredyty frankowe Wałbrzych są utrapieniem ogromnej ilości Polaków. Szczęśliwie dla nich są sposoby, aby pozbyć się takiego zmartwienia ze swojego życia. Sposoby te to: unieważnienie umowy kredytowej lub odfrankowienie kredytu. Wystarczy sprawdzić, czy umowa Twojego kredytu zawiera niedozwolone klauzule. Znaczna większość umów frankowych jest wadliwa, co otwiera możliwość pozwania banku.  Nasza kancelaria frankowa Wałbrzych jest doświadczoną kancelarią prowadzącą sprawy frankowe na terenie całej Polski, z uwzględnieniem miasta Wałbrzych. Oferujemy profesjonalną pomoc frankowiczom z Wałbrzycha i z powodzeniem usuwamy kredyty frankowe z życia naszych klientów. Możemy zagwarantować, że nasza pomoc dla frankowiczów Wałbrzych podszyta jest doświadczeniem, zaangażowaniem oraz ogromną wiedzą dotyczącą prawa bankowego.

  Odfrankowanie kredytu kancelaria Wałbrzych

  Frankowicze Wałbrzych, którzy zdecydują się na walkę z bankiem mogą uzyskać niezaprzeczalne korzyści. Jednak co dokładnie może wynikać z wygranej z bankiem?

  • unieważnienie umowy kredytowej we franku szwajcarskim
  • odfrankowanie kredytu
  • otrzymanie zwrotu nadpłaconych rat
  • wykreślenie hipoteki z księgi wieczystej nieruchomości
  • spokojne życie bez kredytu

  Frankowicze Wałbrzych mogą liczyć na różne rozwiązania, które dopasowywane są każdorazowo do indywidualnej sytuacji kredytobiorcy. Co jednak je różnicuje? Już pędzimy z wyjaśnieniami. W przypadku ustalenia nieważności umowy kredytu umowę traktuje się jakby nigdy nie została zawarta. Frankowicz rozlicza się z bankiem, czyli oddaje zaciągnięty kapitał kredytu, zaś bank oddaje wszystkie wpłacane przez lata przez kredytobiorcę środki.  Odfrankowanie kredytu to natomiast nic innego jak zmiana kredytu z kredytu we frankach szwajcarskich na kredyt złotówkowy. Frankowicz pozbywa się ryzyka kursowego, saldo kredytu do spłaty ulega zmniejszeniu (w tym kolejne raty kredytu również spadają), zaś nadpłacone raty zostają zwrócone. Obecnie znacznie częściej sądy ustalają nieważności umów frankowych. W wielu przypadkach kredytobiorcy przez kilkanaście lat spłaty wpłacili już do banku więcej niż otrzymali, zatem w ogólnym rozrachunku to bank będzie zwracał kredytobiorcy pieniądze.

  Kancelarie frankowicze Wałbrzych

  Liczne kancelarie frankowe Wałbrzych kuszą rozmaitymi ofertami swoich usług, a frankowicze Wałbrzych mogą z pewnością pochwalić się wieloma propozycjami, które otrzymują. Jednak nie każda kancelaria frankowa Wałbrzych potrafi skutecznie prowadzić sprawy frankowe. W tym miejscu warto wspomnieć, że pozew frankowy może zostać złożony tylko raz. W przypadku prawomocnie przegranej sprawy frankowej nie będzie można ponownie wystąpić z tym samym roszczeniem do sądu. Z tego powodu ogromnie ważny jest wybór dobrej i rzetelnej kancelarii. Nasza kancelaria frankowa Wałbrzych skupia swoje zainteresowanie wyłącznie na sprawach obejmujących kredyty frankowe Wałbrzych. Skupienie się tylko i wyłącznie na jednej dziedzinie, pozwala nam czerpać garściami nieocenione doświadczenie i być na bieżąco ze wszystkim, co dotyczy kredytów frankowych. Jesteśmy odpowiednim wyborem, dla każdego, kogo interesuje kompleksowa pomoc dla frankowiczów Wałbrzych!

  Sprawy frankowe Wałbrzych

  Nasza kancelaria frankowa Wałbrzych to zespół specjalistów, pomagających unieważnić kredyty frankowe Wałbrzych. Wszyscy frankowicze Wałbrzych mogą u nas liczyć na szeroko pojętą pomoc dla frankowiczów Wałbrzych – wsparcie doświadczonego prawnika na każdym etapie, udzielnie odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania czy też szczegółowe przygotowywanie do przesłuchania w sądzie.

  Stawiamy na to, aby wszystkie prowadzone przez nas sprawy frankowe Wałbrzych przyniosły jak najlepszy rezultat dla naszych klientów.

  Masz wpływ na to jak będzie wyglądało Twoje dalsze życie. Podejmując decyzję o pozwaniu banku zyskujesz szanse na pozbycie się swojego kredytu frankowego!

  Ogrom prowadzonych przez nas spraw kredytów we franku szwajcarskim pozwoliło nam dostrzec wszystkie potrzeby, jakie mają frankowicze Wałbrzych. Dzięki temu wiemy, co zrobić, aby każdy nasz klient był zadowolony ze współpracy! Stawiamy na zaufanie i wzajemne poznanie, dlatego też oferujemy bezpłatną i niezobowiązującą analizę dokumentów kredytowych! Umów się na rozmowę z naszym specjalistą i sam przekonaj się, że warto nam zaufać!

  Wałbrzych – zielone Miasto

  Wałbrzych to miasto na prawach powiatu. Położone jest w południowo-zachodniej części Polski, w województwie dolnośląskim. Jest głównym miastem aglomeracji wałbrzyskiej i otrzymało prawa miejskie około 1400 roku. Obecnie zamieszkuje je 101 082 osób. Wałbrzych podzielony jest na 11 jednostek pomocniczych miasta, takich jak “Biały Kamień, Konradów”, “Lubiechów”, “Piaskowa Góra” czy “Stary Zdrój”.

  Wałbrzych informacje administracyjne

  W Wałbrzychu zlokalizowany jest Sąd Rejonowy. Miasto jest ośrodkiem przemysłowym, gdzie rozwinięty jest przemysł budowlany, motoryzacyjny, szklarski, chemiczny, włókienniczy, odzieżowy, spożywczy i ceramiczny. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich

  , w Wałbrzychu zarejestrowanych jest 64 adwokatów.

  Położenie miasta

  Wałbrzych leży na Pogórzu Zachodniosudeckim i Sudetach Środkowych, w paśmie Gór Wałbrzyskich, nad rzeką Pełcznicą. Jest ośrodkiem przemysłowym, akademickim i naukowym. W okolicy Wałbrzycha znajdują się miasta takie jak Jelenia Góra, Świdnica, Szczawno-Zdrój i Jawor. Przez miasto przebiegają trasy takie jak droga krajowa nr 35 oraz drogi wojewódzkie nr 367, nr 375, nr 376, nr 379 i nr 381. Wałbrzych posiada komunikację miejską oraz transport kolejowy.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Wałbrzychu?


  Sprawy frankowe mogą trwać od 6 miesięcy do lat 3. Obecnie często są rozpatrywane w terminie poniżej 3 lat.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Wałbrzychu?


  Na długość postępowania frankowego ma wpływ m.in. ilość złożonych pozwów i stawianie się wezwanych świadków na rozprawy. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Wałbrzychu?


  Na całkowity koszt prowadzenia sprawy frankowej składają się m.in. wynagrodzenie prawnika oraz opłata za złożenie pozwu.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Wałbrzychu?


  Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wynagrodzenie prawnika wynosi najczęściej kilka tysięcy złotych, zależne jest od doświadczenia adwokata.

  Ile trwa apelacja frankowa w Wałbrzychu?


  Sprawy frankowe w Sądzie Apelacyjnym rozpatrywane są w ciągu dwóch lat.

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kancelaria kredyty frankowe Wałbrzych

  Pomoc dla kredytobiorców w mieście Wałbrzych oferują liczne kancelarie frankowe. Naszą kancelarię charakteryzuje nie tylko indywidualne podejście do klienta, ale także olbrzymie doświadczenie poparte setkami godzin spędzonych na salach sądowych. Możemy pochwalić się licznymi wygranymi kredytobiorców frankowych z naszą pomocą. Jeśli Ciebie również interesuje pomoc frankowiczom Wałbrzych – zapraszamy do lektury, z której poznasz od podszewki temat obejmujący sprawy frankowe Wałbrzych oraz dowiesz się czym jest unieważnienie i odfrankowanie kredytu.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów