SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content

Kancelaria frankowa Gliwice

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Gliwicach z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelaria frankowa Frejowski CHF świadczy pomoc prawną dla kredytobiorców frankowych z Gliwic. Nasi prawnicy z przyjemnością pomogą frankowiczom z Gliwic  w sporach z bankami, tak na etapie przedsądowym, jak i w postępowaniu sądowym.

  Kancelarie frankowicze Gliwice - pomoc dla frankowiczów Gliwice

  Kredytobiorcy z Gliwic mogą zgłosić się do kancelarii Frejowski CHF w sprawach związanych z kredytami frankowymi. Współpracujący z nami adwokaci i radcy prawni, specjaliści z zakresu prawa bankowego, chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i przedstawią możliwe działania. Kancelaria Frejowski CHF świadczy pomoc w sprawach frankowych m.in. kredytobiorcom z Gliwic. Współpraca z kancelarią Frejowski CHF daje kredytobiorcom z Gliwic realną szansę na wygranie sprawy z bankiem i poprawę swojej sytuacji ekonomicznej.

  Kredyty frankowe Gliwice

  Problem kredytów frankowych dotyka mieszkańców praktycznie całego kraju. Również w Gliwicach mieszka wiele osób, które podpisały niekorzystne umowy kredytowe. Wielu mieszkańców Gliwic znajduje się w trudnej sytuacji finansowej w związku z podpisanymi umowami kredytowymi. Klauzule abuzywne znajdujące się w umowach kredytowych, skomplikowany i mało przejrzysty mechanizm przeliczania kursu franka, doprowadziły do tego, że raty kredytobiorców z Gliwic poszybowały w górę.

  Sposób formułowania umów kredytów we franku szwajcarskim doprowadził do korzystnej dla banków formy rozliczania kredytu, poprzez wpisanie w treść umów wielu postanowień niedozwolonych. Tym bardziej warto zainteresować się wniesieniem do sądu pozwu przeciwko bankowi w związku z zawartą przez kredytobiorcę z Gliwic umowę kredytową.

  Kancelaria kredyty frankowe - Gliwice

  W samych Gliwicach działa wiele kancelarii prawnych, o szerokim zakresie usług. To co wyróżnia kancelarię Frejowski CHF to fakt, że cała nasza uwaga poświęcona jest sprawom frankowym. Nasi prawnicy nieustannie zdobywają doświadczenie w sporach z bankami, co znacząco wpływa na szanse osiągnięcia sukcesu.

  Kredytobiorcy z Gliwic powinni pamiętać, że nieodpowiednio dobrany pełnomocnik może zmniejszyć szansę na wygraną z bankiem. W związku z tym warto poświęcić należycie dużo uwagi, aby wybrana kancelaria posiadała należyte doświadczenie w sprawach frankowych.

  Kancelaria Frejowski CHF oferuje pomoc frankowiczom z Gliwic, a sprawy frankowe prowadzi od początku aż po finalną wypłatę środków na konto przez bank. Cechuje nas wysoka skuteczność, rzetelność i indywidualne podejście do sprawy. W naszej kancelarii kredytobiorcy z Gliwic mogą być pewni, że ich postępowanie prowadzić będą wyłącznie doświadczeni prawnicy z wieloletnią praktyką w sprawach bankowych.

  Kancelarie kredyty frankowe Gliwice - unieważnienie i odfrankowanie kredytu Gliwice

  Naszym celem jest wydatna pomoc kredytobiorcom z Gliwic. W ramach świadczonych przez nas usług:

  • Analizujemy ze szczególną starannością wszelkie dokumenty kredytowe;
  • Wskazujemy możliwe rozstrzygnięcie sprawy frankowej wraz z przeliczeniem dokładnych korzyści oraz określeniem przewidywanych szans na wygraną;
  • Przygotowujemy wezwanie do zapłaty do banku oraz pozyskujemy dokumenty niezbędne do sporządzenia pozwu frankowego;
  • Konstruujemy strategię procesową oraz sporządzamy pozew frankowy;
  • Prowadzimy sprawę frankową w sądzie aż do jej prawomocnego zakończenia.
  Unieważnienie umowy kredytu frankowego - wskutek anulowania umowy bank zwraca frankowiczowi wszystkie wpłacone raty wraz ze wszelkimi prowizjami, zaś frankowicz jest zobligowany do zwrócenia do banku nominalnej sumy swojego zobowiązania.

  Odfrankowienie umowy kredytu frankowego- w wyniku odfrankowania umowy kredytu frankowego wartość zobowiązania kredytobiorcy zostaje przeliczona na złotówki. Po odfrankowieniu kredytu bank zobligowany jest do zwrócenia kredytobiorcy wszelkich nadpłaconych rat.

  Śląskie. Pozytywna Energia.

  Gliwice to miasto położone na Górnym Śląsku w województwie śląskim. Jest to miasto na prawach powiatu. W Gliwicach zlokalizowana jest siedziba władz powiatu gliwickiego. Miasto otrzymało prawa miejskie w 1254 roku. Zamieszkuje je 171 023 mieszkańców. Gliwice zostały podzielone na 21 dzielnic, które są jednostkami pomocniczymi gminy. Są to m.in. dzielnice takie jak Bojków, Sośnica, Zatorze czy Kopernik.

  Gliwice informacje administracyjne

  W Gliwicach swoje siedziby mają Sąd Rejonowy i Sąd Okręgowy. Sąd Rejonowy w Gliwicach obsługuje m.in. wydziały takie jak I Wydział Cywilny, II Wydział Cywilny, III Wydział Karny czy IV Wydział Rodzinny i Nieletnich. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich, w Gliwicach zarejestrowanych jest 171 adwokatów.

  Położenie miasta

  Gliwice zlokalizowane są w południowo-zachodniej Polsce, w województwie śląskim. Miasto położone jest na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Kłodnicą. Gliwice sąsiadują z miastami takimi jak Zabrze, Knurów i Pyskowice oraz powiatami gliwickim i tarnogórskim. Miasto położone jest na skrzyżowaniu dwóch autostrad (A1 i A4). W Gliwicach znajdują się 4 węzły autostradowe. Ponadto, przez miasto przebiegają drogi krajowe nr 44, nr 78, nr 88 i drogi wojewódzkie nr 408, nr 901 i nr 902.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Gliwicach?

  Proces frankowy w Gliwicach trwa średnio od dziewięciu do piętnastu miesięcy. Należy pamiętać, że każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Gliwicach?

  Czas trwania sprawy frankowej w Gliwicach wynosi około roku. Na czas trwania procesu ma wpływ m.in. ilość złożonych pozwów.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Gliwicach?

  Na całkowity koszt prowadzenia sprawy frankowej wlicza się m.in honorarium adwokata, opłata od pozwu czy opłata skarbowa od pełnomocnictwa. Ostateczna cena prowadzenia sprawy frankowej może więc różnić się w zależności od wybranej kancelarii.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Gliwicach?

  Na wysokość honorarium adwokata wpływ ma m.in. jego doświadczenie oraz stopień skomplikowania sprawy.

  Ile trwa apelacja frankowa w Gliwicach?

  Proces apelacyjny odbywa się w Sądzie Apelacyjnym w Katowicach. Proces ten może trwać około 2 lata.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Unieważnienie oraz odfrankowanie kredytu Gliwice

  Frankowicze z Gliwic, którzy zdecydują się na skorzystanie z usług kancelarii Frejowski CHF w sporach sądowych z bankami mogą liczyć na kompleksowe wsparcie. W szczególności kredytobiorcy z Gliwic mogą przy pomocy prawników naszej kancelarii uzyskać:

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów