SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Jastrzębie Zdrój

Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w mieście Jastrzębie-Zdrój z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kredyty frankowe stanowią problem dla wielu Polaków, również dla mieszkańców Jastrzębia-Zdroju. Na pomoc przychodzą liczne kancelarie frankowe, w tym nasza kancelaria frankowa działająca w Jastrzębiu-Zdroju, która jest jednym z niekwestionowanych specjalistów prowadzących sprawy frankowe.

  Pomoc dla frankowiczów Jastrzębie-Zdrój

  Aby kredyty frankowe nie były ciężarem dla mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, konieczne jest podjęcie działań prawnych. Nasza kancelaria oferuje kompleksową pomoc dla frankowiczów z Jastrzębia-Zdroju, obejmującą zarówno wsparcie na etapie przedsądowym, jak i sądowym, aż do ostatecznego rozwiązania sprawy. Dzięki zgromadzonemu doświadczeniu i wiedzy nasz zespół skutecznie doprowadza do takich rezultatów, jak unieważnienie kredytu frankowego lub odfrankowienie kredytu. Już teraz każdy, również mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju, mogą sprawdzić, czy ich umowa frankowa zawiera niedozwolone zapisy, które stanowią podstawę do wytoczenia sprawy przeciwko bankowi. Nasza kancelaria oferuje bezpłatną analizę Twoich dokumentów, a także rzetelne wsparcie w walce z bankiem oraz pełne zaangażowanie.

  Odfrankowanie kredytu kancelaria Jastrzębie-Zdrój

  Walcząc o swoje prawa i sprawiedliwość w sporze z bankiem, podejmujesz świetną decyzję. Obecne orzecznictwo sądów sprzyja frankowiczom, którzy w większości spraw odnoszą sukcesy przeciwko bankom. Co mogą zyskać frankowicze z Jastrzębia-Zdroju, podejmując walkę? Istnieją dwa korzystne rozwiązania:

  • unieważnienie umowy toksycznego kredytu, czyli umorzenie kredytu i odzyskanie wpłacanych latami rat kredytowych i innych opłat;
  • odfrankowanie kredytu, czyli usunięcie z umowy niedozwolonych postanowień, co skutkuje zwrotem nadpłaconych rat i mniejszymi ratami w przyszłości.

  Analizując orzecznictwo sądowe, wnioskujemy zarówno o unieważnienie umowy, jak i o odfrankowanie kredytu na wypadek, gdyby sąd nie przychylił się do naszego żądania stwierdzenia nieważności umowy. Obecnie sądy częściej orzekają nieważność umowy kredytu, co pozwala kredytobiorcom stosunkowo szybko pozbyć się kredytu. Co więcej, istnieje możliwość zaprzestania spłaty rat kredytu już po kilku miesiącach od wniesienia pozwu do sądu, jeśli sąd wyda w naszej sprawie postanowienie zabezpieczające w tym zakresie. To wszystko sprawia, że każdy frankowicz z Jastrzębia-Zdroju powinien poważnie rozważyć zakwestionowanie swojej umowy kredytowej.

  Kancelaria kredyty frankowe Jastrzębie-Zdrój

  Kancelarie frankowe w całej Polsce, także w Jastrzębiu-Zdroju, zachęcają frankowiczów do współpracy. Jednakże należy uważać przy wyborze pełnomocnika. Nie wszystkie kancelarie, które zachęcają do kwestionowania umowy kredytu frankowego mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, posiadają wymagane doświadczenie i zrozumienie zagadnień frankowych. Trzeba również pamiętać, że sprawa sądowa może być prowadzona tylko raz. Dlatego tak ważny jest wybór doświadczonej kancelarii frankowej. Nasza kancelaria posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prawie bankowym. Pomogliśmy już wielu kredytobiorcom, również z Jastrzębia-Zdroju, pozbyć się kredytu frankowego. Powierzone nam sprawy frankowe są w dobrych rękach, ponieważ znamy taktykę banków i dzięki naszemu doświadczeniu, wiemy, jakie argumenty używać w sprawach frankowych. Oferowana przez nas pomoc frankowiczom z Jastrzębia-Zdroju jest obietnicą lepszego życia.

  Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój - sprawy frankowe Jastrzębie-Zdrój

  Dlaczego warto wybrać naszą kancelarię frankową?

  • Frankowicze z Jastrzębia-Zdroju mogą liczyć na kompleksowe wsparcie, obsługę i opiekę na każdym etapie, w tym odpowiedzi na nurtujące ich pytania.
  • Nasz zespół od lat specjalizuje się w sprawach frankowych.
  • Dzięki ścisłej specjalizacji jesteśmy na bieżąco z najnowszymi orzeczeniami dotyczącymi spraw frankowych.
  • Naszym celem jest wygrana dla naszych klientów.
  • Nasza pomoc dla frankowiczów z Jastrzębia-Zdroju obejmuje również bezpłatną analizę dokumentów kredytowych.
  • Starannie przedstawiamy wszystkie warunki i korzyści wynikające ze współpracy z naszą kancelarią frankową dla kredytobiorców z Jastrzębia-Zdroju.

  Śląskie. Pozytywna Energia

  Jastrzębie-Zdrój to miasto na prawach powiatu, które zlokalizowane jest na Górnym Śląsku. Miasto to położone jest w południowej części województwa śląskiego. Jastrzębie-Zdrój prawa miejskie otrzymało w 1963 roku. Obecnie, miasto to zamieszkuje 83 477 mieszkańców. Jastrzębie-Zdrój to miasto podzielone na osiedla i sołectwa. Należą do nich m.in. Osiedle Barbary, Osiedle Tuwima, Osiedle Zdrój, Sołectwo Bzie, Sołectwo Borynia czy Sołectwo Szeroka.

  Jastrzębie-Zdrój informacje administracyjne

  W mieście zlokalizowana jest placówka Sądu Rejonowego. Sąd ten obsługuje 5 wydziałów takich jak Wydział Cywilny, Wydział Karny, Wydział Rodzinnych i Nieletnich, Wydział Pracy i Wydział Ksiąg Wieczystych. Według informacji zawartych w Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich w Jastrzębiu-Zdroju zarejestrowanych jest 19 adwokatów.

  Położenia miasta

  Jastrzębie-Zdrój to miasto położone na Górnym Śląsku. Miasto zlokalizowane jest przy polsko-czeskiej granicy. Miasto graniczy z powiatami: rybnickim, pszczyńskim i cieszyńskim. Przez miasto przepływają rzeki takie jak Pszczynka, Jastrzębianka, Szotkówka i Gmyrdek. W pobliżu miasta położony jest Rybnik i Bielsko-Biała. Niedaleko miasta przebiega droga krajowa nr 81 i autostrada A1. Przez miasto przebiegają zaś dwie drogi wojewódzki nr 939 i nr 937.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Jastrzębiu-Zdroju?

  W ostatnim czasie zauważyć można, że sądy wydają prawomocne wyroku w coraz krótszym terminie. Obecnie, sprawy frankowe mogą trwać od roku do lat 3.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Jastrzębiu-Zdroju?

  Na długość sprawy frankowej wpływ ma m.in. ilość złożonych pozwów.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Jastrzębiu-Zdroju?

  Na koszt prowadzenia sprawy frankowej składa się m.in. opłata od złożenia pozwu, która nie może przekroczyć 1000 zł.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Jastrzębiu-Zdroju?

  Należy pamiętać, że wynagrodzenie adwokata zależne jest m.in. od stopnia skomplikowania sprawy oraz doświadczenia prawnika.

  Ile trwa apelacja frankowa w Jastrzębiu-Zdroju?

  Postępowania w sprawie frankowej w Sądzie II instancji trwać może do lat dwóch.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Pomoc dla frankowiczów Jastrzębie Zdrój

  Nasi specjaliści doskonale wiedzą, jak skutecznie prowadzić sprawy frankowe, aby zapewnić wygraną kredytobiorcy. Jeśli szukasz rzetelnej i skutecznej pomocy dla frankowiczów z Jastrzębia-Zdroju, to właśnie jesteśmy odpowiednim wyborem. Umów się z nami na rozmowę już dziś, korzystając z formularza kontaktowego, i razem z nami pokonaj bank oraz odzyskaj swoje pieniądze!

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów