SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Pruszków

Kancelaria frankowa Pruszków

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Pruszkowie z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Osoby, które posiadają kredyty denominowane lub indeksowane do franka szwajcarskiego decydujące się złożyć pozew przeciwko bankowi, często nie wiedzą jakimi kryteriami kierować się przy wyborze kancelarii, która będzie ich reprezentować i dzięki której szanse na wygraną znacznie wzrosną. Frankowicz powinien wybrać taką kancelarię, która ma doświadczenie w sprawach obejmujących kredyty frankowe. Z uwagi na duże zainteresowanie dotyczące odfrankowienie kredytu lub unieważnienie kredytu frankowego,  wiele kancelarii rozpoczęło działalność w tym zakresie, nie mając jednak w tej dziedzinie odpowiedniej wiedzy, doświadczenia oraz strategii procesowej.  

  Frankowicze Pruszków - sprawy frankowe Pruszków

  Jeśli szukasz kancelarii, której specjalizacją są sprawy frankowe, jesteś w dobrym miejscu. Kredyt we frankach to temat, do którego należy podejść ze szczególną starannością. Nasza kancelaria frankowa oferuje swoją pomoc dla frankowiczów i z powodzeniem zwalcza kredyty frankowe. Dowiedź się, jak wygląda nasza pomoc frankowiczom.

  Nasza kancelaria frankowa Pruszków oferuje bezpłatną analizę dokumentacji kredytowej wszystkim zainteresowanym, którzy posiadają kredyty frankowe! Właściwie przeprowadzona analiza pozwala wskazać, jakie realne korzyści można odnieść pozywając bank oraz jakie jest prawdopodobieństwo wygranej!

  Kredyty frankowe Pruszków

  Wiele różnorodnych kancelarii frankowych oferuje swoją pomoc dla frankowiczów, jednak nie każda z nich ma odpowiednie doświadczenie w sprawach umów kredytowych w walucie franka szwajcarskiego. Nieznajomość zawiłości, z jakimi wiążą się sprawy obejmujące kredyty frankowe może skutkować nawet przegraną. Dlatego też wybierając kancelarie frankowicze powinni zwracać uwagę na to, czy leżąca w ich zainteresowaniu kancelaria frankowa nie jest spółką z.o.o., ponieważ rzetelni prawnicy nie powinni pełnić swoich usług prawnych w rzeczonych spółkach. Rzetelna kancelaria frankowa może za to być spółką komandytową. Nasza kancelaria jest właśnie taką spółką, dlatego możemy pełnić rzetelną służbę w imieniu sprawiedliwości i z coraz większą skutecznością wygrywać sprawy frankowe na terenie miasta Pruszków. Nasza kancelaria frankowa jest jedną z najlepszych w Polsce kancelarii frankowych.

  Pomoc frankowiczom Pruszków

  Pomoc frankowiczom świadczona przez frankową polega na:

  • szczegółowej analizie umowy kredytowej,
  • określeniu szans na wygranie sprawy z bankiem,
  • próbie porozumienia się z bankiem celem załatwienia sprawy na etapie przedsądowym,
  • złożeniu reklamacji do banku, która przerywa bieg przedawnienia oraz zawiera roszczenie dotyczące zwrotu nadpłaconych rat na etapie przedsądowym,
  • pomocy w uzyskaniu wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do sporządzenia pozwu,      
  • sporządzeniu pozwu w oparciu o pozyskane dokumenty z banku,
  • poprowadzeniu postępowania sądowe.

  Pruszków - kolej na Pruszków

  Pruszków to miasto w polsce, które położone jest w województwie mazowieckim. W Pruszkowie zlokalizowana jest siedziba powiatu pruszkowskiego. Miasto otrzymało prawa miejskie 9 listopada 1916 roku. Obecnie zamieszkuje je 65 333 mieszkańców. Pruszków to miasto, które zostało podzielone na osiedla. Są to Bąki, Gąsin, Malichy, Ostoja, Osiedla Staszica, Tworki, Osiedla Parkowe, Osiedle Prusa, Wylęgówek, Żbików i Śródmieście. .

  Pruszków informacje administracyjne

  W Pruszkowie zlokalizowany jest Sąd Rejonowy. Funkcjonują w nim wydziały takie jak Wydział Cywilny, Wydział Karny, Wydział Rodzinny i Nieletnich oraz Wydział Ksiąg Wieczystych. W mieście funkcjonuje 5 publicznych przychodni lekarskich i 3 szpitale. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich, w Pruszkowie zarejestrowanych jest 57 adwokatów.

  Położenie miasta

  Miasto zlokalizowane jest w województwie mazowieckim nad rzeką Utratą. Pruszków jest częścią aglomeracji warszawskiej. To piąte miasto w województwie pod względem liczby ludności. Sąsiednie gminy to Brwinów, Michałowice, Ożarów Mazowiecki i Piastów. Miasta, które zlokalizowane są w pobliżu Pruszkowa to Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Skierniewice czy Łódź. Przez Pruszków przecinają się dwie drogi wojewódzkie nr 718 i nr 719. Niedaleko miasta zlokalizowany jest węzeł Pruszków autostrady A2. W mieście funkcjonuje transport kolejowy oraz zbiorowa komunikacja drogowa.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Pruszkowie?

  Sprawy frankowe mogą trwać od 6 miesięcy do lat trzech. W ostatnim czasie można zaobserwować, że prawomocne wyroki sądu wydawane są po upływie lat dwóch.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Pruszkowie?

  Należy pamiętać, że każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie. Na długość trwania procesu wpływ ma m.in. ilość złożonych pozwów.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Pruszkowie?

  Koszt opłaty od pozwu w sprawach frankowych nie może wynosić więcej niż 1000 zł. Do całkowitego koszt prowadzenia sprawy frankowej należy doliczyć również inne opłaty.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Pruszkowie?

  Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Koszt wynajęcia adwokata zależy m.in. od jego doświadczenia.

  Ile trwa apelacja frankowa w Pruszkowie?

  Sprawy frankowe w Sądzie Apelacyjnym trwają średnio dwa lata.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kancelaria kredyty frankowe Pruszków

  Od lat ogromną popularnością cieszą się sprawy frankowe, co sprawia, że liczne kancelarie, oferują swoją pomoc frankowiczom. Odpowiednia pomoc oraz reprezentacja klienta pozwala na zredukowanie rat kredytu bądź anulowanie umowy kredytowej. Frankowicze powinni jednak pamiętać, że każda sprawa dotycząca kredytu we frankach szwajcarskich może zostać przeprowadzona tylko raz, dlatego ogromnie ważne jest, aby odpowiednio dobrze wykorzystać tę jedyną szansę na walkę z nieuczciwym kredytem. Nie czekaj - uzyskaj już dziś pomoc frankowiczom.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów