SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Chorzów

Kancelaria frankowa Chorzów

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Chorzowie z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Zespół prawników Kancelarii Frejowski CHF posiada wieloletnie doświadczenie w sprawach bankowych, w tym w sprawach kredytów frankowych. Swoją ofertę kierujemy m.in. do kredytobiorców zamieszkujących Chorzów i jego okolice.

  Frankowicze Chorzów – pomoc dla frankowiczów Chorzów

  Jeżeli mieszkasz w Chorzowie i masz kredyt frankowy, skontaktuj się z kancelaria frankowa. Oferujemy efektywną obsługę spraw frankowych, tak na etapie przedsądowym, jak i w toku postępowania sądowego. Prowadziliśmy z sukcesami wiele spraw frankowych tak o unieważnienie umowy, jak i jej odfrankowienie.

  Wsparcie kancelarii w sprawie frankowej – Chorzów

  Kancelaria Frejowski CHF wspiera kredytobiorców frankowych z Chorzowa w sporach sądowych z bankami. Frankowicze z Chorzowa mogą przy pomocy prawników naszej kancelarii uzyskać:

  Czym dokładnie różni się unieważnienie kredytu od odfrankowienia umowy?

  Najdalej idącym rozwiązaniem jest unieważnienie kredytu frankowego. Z punktu widzenia frankowicza z Chorzowa umowę unieważnioną należy traktować jak nigdy nie zawartą. Bank zwróci w takim razie wszystko to, co otrzymał od kredytobiorcy, natomiast frankowicz będzie musiał zwrócić jedynie czysty kapitał.

  Jeżeli umowa kredytu frankowicza z Chorzowa zostanie natomiast odfrankowiona, to zostanie ona w praktyce przekształcona na kredyt w PLN. W przypadku takiego wyroku możesz cieszyć się zwrotem nadpłaconych rat oraz kredytem, który nie będzie już dłużej obciążony ryzykiem kursowym.

  Sprawy frankowe Chorzów

  • Z powodzeniem prowadzimy sprawy frankowe na terenie Chorzowa, mamy duże doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed tutejszymi sądami;
  • Oferowana przez nas pomoc dla frankowiczów jest wykonywana z należytą starannością;
  • Dążymy do osiągnięcia jak najkorzystniejszego wyniku sprawy dla naszych klientów;
  • Przeanalizujemy Twoją dokumentację kredytową za darmo;

  Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy przygotują bezpłatną opinię prawną dotyczącą Twojej umowy frankowej oraz odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Gwarantujemy, że nasz zespół doradzi Ci najbardziej korzystne rozwiązanie Twojej sprawy. Przekonaj się!

  Chorzów wprawia w ruch

  Chorzów to miasto na prawach powiatu położone w południowej części Polski. Miasto to zlokalizowane jest w województwie śląskim. Chorzów prawa miejskie otrzymał w 1868 roku. Obecnie miasto to zamieszkuje 103 229 mieszkańców. Chorzów w 1939 roku został podzielony na 6 dzielnic. Nazwy dzielnic to Chorzów-Maciejkowice, Chorzów-Stary, Chorzów-Pniaki, Chorzów-Śródmieście, Chorzów-Klimzowiec, Chorzów-Batory.

  Chorzów – Informacje administracyjne

  W Chorzowie zlokalizowany jest Sąd Rejonowy. W mieście funkcjonują szpitale publiczne i niepubliczne. Szpitale publiczne to Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej – Zespół Szpitali Miejskich oraz Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej – Szpital Specjalistyczny. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich w Chorzowie zarejestrowanych jest 47 adwokatów.

  Położenie miasta

  Chorzów położony jest w województwie śląskim. Miasto znajduje się w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Miasto sąsiaduje z Katowicami, Rudą Śląską, Bytomiem, Piekarami Śląskimi, Siemianowicami i Świętochłowicami. Przez miasto przechodzą autostrada A4, droga krajowa nr 79 i nr 94 oraz droga wojewódzka nr 902.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Chorzowie?

  Sprawy frankowe mogą trwać od roku do lat 3. Coraz częściej zauważyć można, że prawomocne wyroki wydawane są po upływie dwóch lat.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Chorzowie?

  Należy pamiętać, że wszystkie sprawy frankowe rozpatrywane są indywidualnie. Na długość procesu wpływa m.in. ilość złożonych pozwów.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Chorzowie?

  Jedną z opłat, które składają się na całkowity koszt sprawy frankowej, jest opłata za złożenie pozwu. Wynosi ona maksymalnie 1000 zł.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Chorzowie?

  Na to pytanie niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wysokość wynagrodzenia adwokata zależna jest m. in. od doświadczenia prawnika.

  Ile trwa apelacja frankowa w Chorzowie?

  Postępowanie w Sądzie Apelacyjnym może trwać do dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kancelarie frankowicze Chorzów

  Frankowicze z Chorzowa stoją przed niełatwym wyzwaniem wyboru kancelarii, której powierzą swoje sprawy. Na terenie Chorzowa i okolic działa wiele kancelarii prawnych, wybór nie jest więc łatwy i oczywisty. Należy pamiętać, że nieodpowiedni pełnomocnik może zaprzepaścić szansę na wygraną z bankiem. W związku z tym warto poświęcić odpowiednio dużo uwagi, aby wybrana kancelaria posiadała należyte doświadczenie w sprawach frankowych. Kancelaria Frejowski CHF oferuje pomoc frankowiczom z Chorzowa, a sprawy frankowe prowadzi od początku aż po finalną wypłatę środków na konto przez bank. Cechuje nas wysoka skuteczność, która jest kluczowa, aby osiągnąć zwycięstwo!

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów