SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Jelenia Góra

Kancelaria frankowa Jelenia Góra

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w mieście Jelenia Góra z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Frankowicze Jelenia Góra – pomoc dla frankowiczów Jelenia Góra

  Wielu Polaków boryka się z wysokimi ratami kredytów frankowych. Kancelaria frankowa Jelenia Góra oferuje pomoc frankowiczom poprzez unieważnienie umowy kredytu frankowego oraz odfrankowanie kredytu. Przed wyborem korzystniejszego dla siebie rozwiązania należy w sposób szczegółowy przeanalizować umowę kredytu frankowego i sprawdzić czy zawiera niedozwolone postanowienia umowne. Kancelaria frankowa Jelenia Góra dzięki bardzo dużemu doświadczeniu potrafi bezbłędnie odnaleźć takie klauzule w każdej umowie. Z tego powodu opiniowanie przez nas umów frankowych jest bezpłatne!

  Anulowanie i odfrankowanie kredytu kancelaria Jelenia Góra

  Kancelaria frankowa Jelenia Góra jest rzetelną gwarancją profesjonalnej oraz kompleksowej obsługi jakiej wymagają sprawy frankowe na terenie Jeleniej Góry. Dzięki nam frankowicze z Jeleniej Góry mogą zyskać ogromne korzyści, takie jak:

  • unieważnienie umowy swojego kredytu we frankach szwajcarskich,
  • odfrankowienie kredytu,
  • odzyskanie nadpłaconych rat,
  • pozbycie się kredytu ze swojego życia.

  Sprawy frankowe można rozwiązać na różne sposoby. Kiedy jednak możemy spodziewać się odfrankowania, a kiedy unieważnienia umowy kredytu frankowego? Jest to oczywiście zależne od rodzaju posiadanego kredytu. Pomoc frankowiczom, którzy posiadają kredyt denominowany, zwykle kończy się unieważnieniem umowy, a więc rozliczeniem z bankiem i odzyskaniem swoich utraconych pieniędzy. Frankowicze z Jeleniej Góry, którzy mają kredyt indeksowanym mogą uzyskać odfrankowanie, a ich kredyt ulegnie zmniejszeniu, zaś nadpłacone raty zostaną im zwrócone.

  Wybierając kancelarię frankową kredytobiorcy powinni zwrócić szczególną uwagę na ich doświadczenie obejmujące sprawy frankowe. Jest to ogromnie ważne, bowiem nie wszyscy frankowicze wiedzą, że sprawę swojego kredytu mogą poprowadzić tylko jeden jedyny raz. Nie wszystkie kancelarie frankowicze potrafią wykorzystać taką szansę i uzyskać wygraną dla swoich klientów. Nasza kancelaria frankowa Jelenia Góra to odpowiedni wybór dla każdego, kto szuka pomocy z kredytem frankowym. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy sprawy frankowe Jelenia Góra mają w małym paluszku. Prowadzimy wszystkie powierzone sprawy z jak największym zaangażowaniem od początku do samego końca!

  Kancelaria frankowa Jelenia Góra – sprawy frankowe Jelenia Góra

  Pomoc dla frankowiczów na terenie Jeleniej Góry to nasza codzienność, dzięki czemu nasza kancelaria może pochwalić się dużym doświadczeniem. Frankowicze, którzy nawiążą współpracę z kancelarią frankową Jelenia Góra zyskają wiele korzyści, między innymi:

  • frankowicze znajdą u nas nieocenione wsparcie i zaangażowanie podczas prowadzenia sprawy,
  • specjaliści, dla których nasza kancelaria frankowa Jelenia Góra jest drugim domem, stawiają na wygraną i dobry interes naszych klientów,
  • analiza umowy kredytowej CHF, którą oferuje nasza kancelaria frankowa Jelenia Góry, jest darmowa i niezobowiązująca.

  Kancelaria frankowa Jelenia Góra jest odpowiedzią na wszelkie potrzeby naszych klientów, którzy w zaufaniu powierzyli nam swoje sprawy frankowe. Z odpowiednim zacięciem, ale i z ogromnym zaangażowaniem zapewniamy pomoc frankowiczom w Jeleniej Górze. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego i osobiście przekonaj się, że warto nam zaufać! Pomożemy odzyskać Ci Twoje pieniądze!

  Dolny Śląsk. Nie do opowiedzenia. Do zobaczenia.

  Jelenia Góra to miasto położone w województwie dolnośląskim. Jest to miasto na prawach powiatu, zlokalizowane w południowo-zachodniej części Polski. Jelenia Góra prawa miejskie otrzymała przed 1281 rokiem. Obecnie, miasto to zamieszkuje 75 429 mieszkańców. Miasto podzielone jest na dzielnice takie jak Grabary, Jagniątków, Sobieszów, Zatorze czy Zabrze.

  Jelenia Góra informacje administracyjne

  W Jeleniej Górze zlokalizowane są siedziby Sądu Rejonowego i Sądu Okręgowego. W Jeleniej Górze funkcjonują dwa szpitale publiczne – Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej i Szpital Specjalistyczny. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich w Jeleniej Górze zarejestrowanych jest 95 adwokatów.

  Położenie miasta

  Jelenia Góra to miasto położone nad rzeką Bóbr. Miasto zlokalizowane jest w województwie dolnośląskim, w śródgórskiej Kotlinie Jeleniogórskiej. Jest to siedziba powiatu karkonoskiego. W niedalekiej odległości znajdują się miasta takie jak Szklarska Poręba, Jawor czy Legnica. Miasto położone jest na skrzyżowaniu dróg krajowych i wojewódzkich. Są to drogi krajowe nr 3 i nr 30 oraz drogi wojewódzkie nr 365, nr 366 i nr 367. Co ciekawe, miasto to posiada ponad 100 mostów.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Jeleniej Górze?


  Postępowania w sprawach frankowych może trwać od sześciu miesięcy do trzech lat. W ostatnim czasie zauważyć można, że sprawy frankowe coraz szybciej kończą się prawomocnym wyrokiem.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Jeleniej Górze?


  Należy pamiętać, że sprawy frankowe rozpatrywane są indywidualnie. Czas ich trwania zależy m.in. od ilości złożonych pozwów i natężenia pracy w sądzie.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Jeleniej Górze?


  Na całkowity koszt prowadzenia sprawy frankowej wpływ ma m.in honorarium adwokata. Minimalny koszt prowadzenia sprawy sądowej to kilka tysięcy złotych.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Jeleniej Górze?


  Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Honorarium prawnika zależy m.in. od doświadczenia adwokata oraz skomplikowania sprawy.

  Ile trwa apelacja frankowa w Jeleniej Górze?


  Sprawy frankowe w Sądzie II instancji mogą trwać przez okres dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kancelaria dla Frankowiczów Jelenia Góra


  Poszukujesz kancelarii świadczącej pomoc dla frankowiczów na terenie Jeleniej Góry? Świetnie się składa! Zawodowo i z sukcesem zwalczamy kredyty frankowe. Nasza kancelaria frankowa Jelenia Góra to zespół specjalistów z zakresu prawa bankowego, którzy pomogą Ci uwolnić się od kredytu frankowego!

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów