SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Piotrków Trybunalski Herb

Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w mieście Piotrków Trybunalski z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Pomoc frankowiczom Piotrków-Trybunalski

  Frankowicze Piotrków-Trybunalski, którzy zdecydują się nam zaufać, mogą liczyć na kompleksową obsługę i działania, które mogą zagwarantować unieważnienie kredytu frankowego bądź odfrankowanie kredytu kancelaria Piotrków-Trybunalski. Już teraz sprawdź, jakie korzyści możesz osiągnąć rozpoczynając starcie z bankiem! Aby poznać, jakie masz szanse na wygraną i jakich kwot możesz dochodzić na drodze sądowej, przekaż swoją umowę do analizy już dziś! Nasza kancelaria frankowa Piotrków-Trybunalski w mgnieniu oka dokonają szczegółowej opinii Twoich dokumentów kredytowych. Nasi specjaliści bez problemu odnajdują niedozwolone zapisy, które niemal wszystkie kredyty frankowe Piotrków-Trybunalski posiadają!

  Sprawy frankowe Piotrków-Trybunalski

  Frankowicze Piotrków-Trybunalski powinni wiedzieć, że nie każda kancelaria frankowa Piotrków-Trybunalski prowadząca, jest odpowiednim pełnomocnikiem, który potrafi doprowadzić sprawę do wygranej. Dlatego też polecamy pomoc dla frankowiczów Piotrków-Trybunalski, jaką oferuje nasza doświadczona kancelaria:

  • nasz zespół z powodzeniem zwalcza kredyty frankowe Piotrków-Trybunalski
  • specjaliści, z których składa się nasza kancelaria frankowa Piotrków-Trybunalski w małym palcu mają wiedzę na temat mechanizmów działania banku oraz wszelkie zawiłości, które towarzyszą sprawom frankowym
  • zawsze gwarantujemy wybór najbardziej korzystnego rozwiązania dla naszego klienta
  • naszym celem zawsze jest jak najlepszy interes klienta

  Nieważność umowy kredytowej oraz odfrankowanie kredytu kancelaria Piotrków-Trybunalski

  Frankowicze Piotrków-Trybunalski mogą być pewni, że nasze działania prowadzą do realnych korzyści, takich jak:

  • Unieważnienie umowy kredytowej - wszystkie wpłacone raty kredytu CHF podlegają zwrotowi. Stosunek prawny między stronami ustaje oraz dochodzi do rozliczenia między bankiem a klientem
  • Odfrankowanie kredytu Piotrków-Trybunalski - kredyt zamienia się z frankowego na złotówkowy, zaś wszystkie nadpłacone raty są przez bank zwracane frankowiczowi
  • Nieważność umowy wraz z odfrankowaniem kredytu - wnosząc o unieważnienie umowy, wnosimy również o odfrankowienie kredytu, na wypadek, gdyby sąd nie przychylił się do naszego żądania anulowania umowy

  Kancelaria kredyty frankowe Piotrków-Trybunalski - frankowicze Piotrków-Trybunalski

  Aby frankowicze Piotrków-Trybunalski mogli liczyć na wygraną z bankiem bądź też dogadanie się za pośrednictwem ugody - powinni przekazać swoje dokumenty kredytowe do analizy specjalistom, dla których sprawy frankowe Piotrków-Trybunalski nie stanowią żadnego problemu. Nawiązując współpracę z naszą kancelarią możesz liczyć na:

  • szczegółową oraz bezpłatną analizę swojej dokumentacji kredytowej oraz dokładne wyliczenie kwot, jakich możesz spodziewać się otrzymać od banku
  • przedstawienie warunków oraz wszelkich korzyści współpracy, jaką oferuje nasza kancelaria frankowa Piotrków-Trybunalski
  • dopasowanie umowy współpracy do swoich wymagań oraz potrzeb

  Kilka lat temu bank przedstawił Ci wadliwą umowę kredytową, która przysporzyła Ci ogrom problemów, ale nadszedł czas, aby zawalczyć o swoje pieniądze! Oferowana przez nas pomoc frankowiczom Piotrków-Trybunalski to szansa na pożegnanie się z uciążliwym i toksycznym kredytem! Wraz z nami stworzysz dopasowaną do swoich potrzeb umowę współpracy, a także będziesz mieć wpływ nad każdym podejmowanym w Twojej sprawie działaniem! Umów się na rozmowę z jednym z naszych specjalistów już dziś i pokonaj bank!

  Łódzkie nabiera prędkości

  Piotrków Trybunalski to miasto na prawach powiatu zlokalizowane w centralnej części Polski. Warto podkreślić, że Piotrków Trybunalski był miastem królewskim. Obecnie Piotrków Trybunalski zamieszkuje 68 270 mieszkańców. Piotrków Trybunalski prawa miejskie otrzymał pomiędzy 1290 a 1300 rokiem. Piotrków Trybunalski został podzielony na jednostki pomocnicze gminy - osiedla. W Piotrkowie Trybunalskim wyróżnić można 14 osiedli takich jak Osiedle “Centrum”, Osiedle “Armii Krajowej”, Osiedle, “Leśna” czy Osiedle “Przyszłość”.

  Piotrków Trybunalski informacje administracyjne

  W Piotrkowie Trybunalskim swoje siedziby mają Sąd Okręgowy oraz Sąd Rejonowy. W mieście swoje siedziby mają również Państwowa Straż Łowiecka, ZUS Inspektorat w Piotrkowie Trybunalskim, Powiatowy Urząd Pracy czy Powiatowy Inspektorat Weterynarii. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich w Piotrkowie Trybunalskim zarejestrowanych jest 44 adwokatów.

  Położenie miasta

  Piotrków Trybunalski to miasto, które położone jest w południowo-wschodniej części województwa łódzkiego. Miasto zlokalizowane jest na Równinie Piotrkowskiej nad rzeką Strawą. W pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego zlokalizowane są miasta takie jak Łódź, Bełchatów, Pabianice czy Tomaszów Mazowiecki. Przez miasto przechodzą drogi takie jak autostrada A1, droga ekspresowa S8, drogi krajowe nr 12, nr 74 i nr 91 oraz drogi wojewódzkie nr 716 i nr 473. W mieście funkcjonuje również komunikacja miejska i transport kolejowy.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Piotrkowie Trybunalskim?

  Postępowanie frankowe może trwać od 6 miesięcy do 3 lat. Coraz częściej zaobserwować można, że prawomocny wyrok wydawany jest po upływie dwóch lat.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Piotrkowie Trybunalskim?

  Należy pamiętać, że sprawy frankowe rozpatrywane są indywidualnie. Na długość procesu sądowego wpływa m.in. ilość złożonych pozwów.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Piotrkowie Trybunalskim?

  Należy pamiętać, że na całkowity koszt prowadzenia sprawy frankowej składają się honorarium prawnika, ale i opłaty dodatkowe takie jak opłata za złożenie pozwu czy opłata za przekazanie pełnomocnictwa.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Piotrkowie Trybunalskim?

  Na to pytanie niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wynagrodzenie adwokata zależne jest m.in. od doświadczenia prawnika oraz stopnia skomplikowania sprawy.

  Ile trwa apelacja frankowa w Piotrkowie Trybunalskim?

  Proces sądowy w Sądzie II instancji trwa zwykle około dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kancelarie frankowicze Piotrków-Trybunalski - gwarantujemy pomoc dla frankowiczów Piotrków-Trybunalski

  Każdy posiadacz kredytu w walucie CHF, może liczyć na wszechstronną i kompleksową pomoc frankowiczom Piotrków-Trybunalski, jaką oferuje nasza kancelaria frankowa Piotrków-Trybunalski. Nasz doświadczony zespół ekspertów w dziedzinie prawa bankowego jest odpowiedzią na Twoje wszelkie potrzeby!

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów