SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Dąbrowa Górnicza

Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Dąbrowie Górniczej z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelaria frankowa Frejowski CHF - zespół specjalistów świadczących pomoc prawną dla kredytobiorców frankowych z Dąbrowy Górniczej. Nasi prawnicy chętnie wspomagają frankowiczów z Dąbrowy Górniczej w sporach z bankami, zarówno na etapie przedsądowym, jak i w postępowaniu sądowym.

  Kancelaria Frankowa Dąbrowa Górnicza - wsparcie dla Frankowiczów Dąbrowa Górnicza

  Kredyty frankowe i związane z nimi zobowiązania rat kredytowych stanowią istotne obciążenie dla wielu budżetów domowych. Frankowicze z Dąbrowy Górniczej nie muszą jednak martwić się niepotrzebnie. Obecna linia orzecznicza jest bardzo korzystna dla kredytobiorców frankowych, a większość spraw kończy się uwzględnieniem powództw przeciwko bankom. Jeśli mieszkasz w Dąbrowie Górniczej lub okolicach, śmiało skontaktuj się z prawnikami Kancelarii Frejowski CHF.

  Kancelaria kredyty frankowe Dąbrowa Górnicza

  Podstawowym problemem dla kredytobiorców frankowych, w tym dla frankowiczów z Dąbrowy Górniczej, jest to, że postanowienia umów kredytowych zawierają klauzule abuzywne. Przy podpisywaniu umów nikt nie wyjaśnił kredytobiorcom, jak w praktyce będą działać mechanizmy, od których zależy wysokość raty kredytu. Frankowicze z Dąbrowy Górniczej mogą liczyć na pełne wsparcie prawników z Kancelarii Frejowski CHF, którzy w sposób kompleksowy przeprowadzą ich przez spór z bankiem.

  Wsparcie dla Frankowiczów Dąbrowa Górnicza

  Sprawy frankowe kredytobiorców z Dąbrowy Górniczej mają duże szanse na korzystne rozstrzygnięcie. Ugruntowana linia orzecznicza sądów powszechnych oraz bardzo korzystne dla frankowiczów orzeczenia TSUE powodują, że ponad 90% spraw kończy się wygraną kredytobiorców. Nie da się ukryć, że złożenie pozwu przeciwko bankowi niesie znaczące korzyści. Zarówno unieważnienie umowy kredytu frankowego, jak i jego odfrankowienie przyniosą ulgę frankowiczom z Dąbrowy Górniczej.

  Odfrankowanie kredytu - kancelaria Dąbrowa Górnicza

  Jednym z roszczeń, które mogą żądać przed sądem frankowicze z Dąbrowy Górniczej, jest roszczenie to odfrankowanie kredytu. W wyniku odfrankowania umowy kredytu frankowego wartość zobowiązania kredytobiorcy zostaje przeliczona na złotówki. Po odfrankowaniu kredytu bank zobowiązany jest do zwrotu kredytobiorcy wszelkich nadpłaconych rat.

  Unieważnienie umowy kredytu - sprawy frankowe Dąbrowa Górnicza

  Jednym z dalszych roszczeń jest żądanie przez kredytobiorców z Dąbrowy Górniczej unieważnienia kredytu. W wyniku anulowania umowy bank zwraca frankowiczowi wszystkie wpłacone raty wraz z prowizjami, a frankowicz jest zobowiązany do zwrotu nominalnej kwoty zobowiązania bankowi.

  Jak pozbyć się kredytu frankowego?

  • Dokładnie analizujemy wszelkie dokumenty kredytowe;
  • Określamy możliwe rozstrzygnięcie sprawy frankowej wraz z przeliczeniem korzyści i szans na wygraną;
  • Przygotowujemy wezwanie do zapłaty do banku oraz pozyskujemy dokumenty potrzebne do sporządzenia pozwu frankowego;
  • Tworzymy strategię procesową i sporządzamy pozew frankowy;
  • Prowadzimy sprawę frankową w sądzie aż do jej prawomocnego zakończenia.

  Prawnicy z Kancelarii Frejowski CHF mogą również złożyć w imieniu kredytobiorcy z Dąbrowy Górniczej wniosek o zabezpieczenie roszczenia, co pozwala zawiesić spłatę kredytu! Skontaktuj się z nami, przeanalizujemy Twoją umowę kredytową i opracujemy odpowiednią strategię, aby pokonać Twój bank i unieważnić umowę kredytową!

  Śląskie. Pozytywna Energia

  Dąbrowa Górnicza to miasto położone w południowej części Polski. Dąbrowa Górnicza zlokalizowana jest w województwie śląskim. Miasto to otrzymało prawa miejskie w 1916 roku. Obecnie, zamieszkuje je 115 955 mieszkańców. Jest to największe miasto w województwie pod względem powierzchni. Dąbrowa Górnicza podzielona jest na 18 dzielnic. W skład 18 dzielnic wchodzi 36 osiedli. Nazwy dzielnic to m.in. Mydlice, Śródmieście, Łęka, Łosień, Ząbkowice czy Antoniów.

  Dąbrowa Górnicza informacje administracyjne

  W Dąbrowie Górniczej funkcjonuje Sąd Rejonowy. Obsługuje on m.in. Wydział Cywilny, Wydział Karny, Wydział Rodzinny i Nieletnich, Wydział pracy, Wydział Gospodarczy, Wydział Ksiąg Wieczystych i Wydział Wykonywania Orzeczeń. Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich podaje się, że w Dąbrowie Górniczej zarejestrowanych jest 50 adwokatów.

  Położenie miasta

  Dąbrowa Górnicza to miasto położone na Wyżynie Śląskiej. Miasto położone jest nad rzeką Czarną Przemszą i Białą Przemszą. W niedalekiej odległości od Dąbrowy Górniczej położone są miasta takie jak Katowice, Tarnowskie Góry czy Ruda Śląska. Przez Dąbrowę Górniczą przebiegają drogi krajowe nr 86 i nr 94, droga ekspresowa S1 i drogi wojewódzkie nr 790, nr 796 i nr 910. W mieście funkcjonuje rozwinięta sieć kolejowa, przebiegają tu m.in. linie kolejowe nr 1, nr 62 i nr 133.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Dąbrowie Górniczej?

  Proces w sprawie frankowej może trwać od roku do trzech lat. Obecnie, zauważyć można, że prawomocny wyrok wydawany jest po upływie dwóch lat.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Dąbrowie Górniczej?

  Należy pamiętać, że sprawy frankowe rozpatrywane są indywidualnie. Długość trwania procesu zależy m.in. od ilości pracy sądu lub ilości złożonych pozwów.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Dąbrowie Górniczej?

  Na koszt prowadzenia sprawy frankowej składają się m.in. opłaty takie jak honorarium adwokata, opłata od złożenia pozwu czy opłata od przekazania pełnomocnictwa.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Dąbrowie Górniczej?

  Całkowite wynagrodzenie adwokata zależne jest m.in. od doświadczenia prawnika oraz stopnia skomplikowania sprawy.

  Ile trwa apelacja frankowa w Dąbrowie Górniczej?

  Postępowanie w Sądzie Apelacyjnym może trwać około dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Jak uzyskać pomoc dla frankowiczów z Dąbrowy Górniczej?

  Samodzielne dochodzenie swoich roszczeń w sprawach z bankiem jest trudne, dlatego warto powierzyć reprezentację doświadczonej kancelarii frankowej. Nasza kancelaria frankowa wspomaga kredytobiorców m.in. z Dąbrowy Górniczej, skutecznie unieważniając umowy kredytowe oraz odzyskując nienależnie pobrane pieniądze od banków. Dokładnie i szczegółowo wytyczamy kroki, jakie należy podjąć, aby sprawy frankowe prowadzone przez nas zakończyły się jak najlepszym wynikiem dla frankowiczów z Dąbrowy Górniczej.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów