SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content

Kancelaria frankowa Grudziądz

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w mieście Grudziądz z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  Frankowicze z miasta Grudziądz chcący pozwać swój bank i odzyskać pieniądze mogą nawiązać współpracę z naszą kancelarią frankową, która specjalizuje się w prowadzeniu spraw frankowych. Powszechnie wiadomo, iż kredyty frankowe, to problem wielu tysięcy Polaków, którzy niegdyś otrzymali od banku propozycję atrakcyjnego kredytu na dobrych warunkach. Po latach okazuje się, iż kredyty frankowe są toksyczne, a umowy kredytowe można unieważnić.

  Pomoc frankowiczom Grudziądz

  Kredyty frankowe, oferowane niegdyś przez banki również na terenie Grudziądza, obecnie można unieważnić. Wadliwość umów kredytów frankowych polega na tym, że znajdują się w nich niedozwolone zapisy. Frankowicze, nie tylko z Grudziądza, ale i całej Polski boli, że mimo regularnej spłat kredytu ich zadłużenie w stosunku do banku nie spada. Ponadto każdy wzrost kursu franka, jest dla kredytobiorcy niebotycznym obciążeniem finansowym. Nasza kancelaria frankowa doskonale wie, z jakimi problemami muszą się mierzyć frankowicze z Grudziądza. Od wielu lat bowiem pomagamy frankowiczom rozwiązywać ich problemy, doprowadzając do tego, aby uwolnili się od toksycznego kredytu.

  Kancelarie frankowe Grudziądz

  Sprawy frankowe prowadzone przez naszą kancelarię obejmują działania mające na celu unieważnienie kredytu frankowego w całości, tak aby Frankowicze mogli raz na zawsze pożegnać się ze swoim zobowiązaniem kredytowym. Brak konieczności comiesięcznego płacenia rat jest niezwykłą ulgą dla kredytobiorców. Jednak, aby jak najlepiej zabezpieczyć interes kredytobiorcy, często należy wnieść również o tzw. odfrankowanie umowy, czyli utrzymanie jej w mocy przy wyeliminowaniu z niej zapisów niedozwolonych. Nasza kancelaria frankowa od wielu lat z powodzeniem prowadzi dla kredytobiorców z Grudziądza działalność opierającą się na walce z bankiem o sprawiedliwość.

  Co wyróżnia kancelarię frankową Grudziądz?

  • Rzetelność - nasza kancelaria frankowa działająca na terenie Grudziądza jest nastawiona na rzetelną, opartą na zaufaniu pomoc frankowiczom;
  • Profesjonalizm - naszą specjalizacją jest prawo bankowe, a w szczególności kredyty frankowe;
  • Szerokie doświadczenie - nasze doświadczenie opieramy na wiedzy oraz sukcesach naszych specjalistów, którzy od lat z powodzenie prowadzą sprawy frankowe;
  • Jasne warunki współpracy - z góry informujemy kredytobiorcę o kosztach, z jakimi wiąże się założenie sprawy frankowej;
  • Kompleksowa obsługa - gromadzimy wszystkie niezbędne dokumenty, składamy reklamację do banku, a następnie pozew do sądu, prowadząc sprawę od początku do końca, czyli unieważnienia umowy i odzyskania pieniędzy od banku;
  • Dobry kontakt - na bieżąco informujemy klientów o stanie sprawy, jak też na każdym etapie wyjaśniamy im zawiłości prawne w przystępny dla nich sposób;

  Jak rozpocząć współpracę z kancelarią frankową Grudziądz?

  Naszym głównym celem jest klarowność oraz przejrzystość współpracy, dlatego najważniejszy element, jaki frankowicze muszą dostarczyć przed nawiązaniem współpracy, to umowa kredytowa, która zostanie poddana wnikliwej analizie. Analiza umowy kredytowej jest bezpłatna, dlatego też nie ma co zwlekać i warto już dzisiaj podjąć pierwszy krok do uwolnienia się od kredytu. Tuż po przeanalizowaniu umowy kredytowej wraz z aneksami (jeżeli były zawierane) przedstawimy szczegółowo wszelkie zawiłości prawne oraz realne korzyści, które Frankowicz może uzyskać z pomocą naszej kancelarii.

  Jak wygląda przebieg sprawy frankowej Grudziądz?

  • zawarcie umowy współpracy, która zabezpieczenia interes prawny frankowicza;
  • złożenie wniosku do banku o niezbędną dokumentację dotyczącą kredytu;
  • złożenie reklamacji do banku;
  • złożenie pozwu;
  • prowadzenie sprawy przed sądem;
  • uczestnictwo w rozprawach;
  • doprowadzenie sprawy frankowej do końca, tj. aż do fizycznej wypłaty środków na konto;

  Nasi specjaliści wiedzą, jak skutecznie prowadzić sprawy frankowe do wygranej, dlatego, jeśli interesuje Cię rzetelna i skuteczna pomoc dla frankowiczów - jesteśmy właśnie dla Ciebie. Już dziś umów się z nami na rozmowę, korzystając z formularza kontaktowego i razem z nami pokonaj bank oraz odzyskaj swoje pieniądze!

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!
  Kancelaria Frejowski

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Santander Consumer

   Kancelaria frankowa BOŚ Bank

   Kancelaria frankowa BRE Bank mBank

   Kancelaria frankowa Santander

   Kancelaria frankowa Raiffeisen Bank

   Kancelaria frankowa Bank Handlowy

   Kancelaria frankowa BNP Paribas

   Kancelaria frankowa PKO BP

   Kancelaria frankowa Deutsche

   Kancelaria frankowa Millenium

   Kancelaria frankowa Getin Noble Bank

   Kancelaria frankowa BPH

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra