SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content

Kancelaria frankowa Bydgoszcz

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Bydgoszczy z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelaria frankowa Frejowski CHF posiada zespół prawników posiadających olbrzymie doświadczenie w sprawach z zakresu prawa bankowego, przede wszystkim w sporach frankowych. Swoje usługi kancelaria kieruje m.in. do mieszkańców Bydgoszczy posiadających kredyty we franku szwajcarskim. Nasi prawnicy na pierwszym miejscu stawiają skuteczność i profesjonalizm. Kredytobiorcy z Bydgoszczy będą mieli zapewnioną kompleksową obsługę prawną od pierwszej wizyty w kancelarii, aż do prawomocnego rozstrzygnięcia sprawy.

  Kredyty frankowe Bydgoszcz – Oferta Kancelarii

  Prawnicy kancelarii Frejowski CHF mają do zaoferowania szeroki wachlarz usług dla kredytobiorców z Bydgoszczy. Kancelaria świadczy wsparcie m.in. w zakresie spraw o:

  Pozwy frankowe Bydgoszcz

  Korzystając z naszych usług kredytobiorcy z Bydgoszczy mogą mieć pewność, że:

  • będziemy informować Cię na każdym etapie sprawy o tym, co dzieje się lub będzie się działo w Twojej sprawie;
  • będziemy monitorować na bieżąco postępy w sprawie;
  • każde działanie ustalamy z Tobą;
  • prowadzimy sprawę aż do wypłaty środków i faktycznego zakończenia sprawy.

  Korzyść z prowadzenia sprawy frankowej w Bydgoszczy – Kancelaria Bydgoszcz

  W ramach pomocy prawnej dla frankowiczów z Bydgoszczy przede wszystkim oferujemy złożenie pozwu o unieważnienie umowy frankowej. W efekcie uwzględnienia pozwy umowa przestaje istnieć. Bank jest zobligowany wówczas do rozliczenia się z frankowiczem, którego umowa została unieważniona – oddaje więc wszystko, co zostało pobrane na poczet kredytu (raty, prowizje, składki na ubezpieczenia itp.) – frankowicz oddaje jedynie pożyczony kapitał.
  Drugim z możliwych do uzyskania przez kredytobiorców z Bydgoszczy roszczeń jest odfrankowienie umowy kredytu. Na skutek usunięcia klauzul abuzywnych stosunek prawny nadal istnieje, ale frankowicz spłaca kredyt w złotówkach. Bank zwraca niesłusznie nagromadzoną nadpłatę i obniża kolejne raty.


  Kancelaria Frejowski CHF posiada zespół prawników posiadających olbrzymie doświadczenie w sprawach z zakresu prawa bankowego, przede wszystkim w sporach frankowych. Swoje usługi kancelaria kieruje m.in. do mieszkańców Bydgoszczy posiadających kredyty we franku szwajcarskim. Nasi prawnicy na pierwszym miejscu stawiają skuteczność i profesjonalizm. Kredytobiorcy z Bydgoszczy będą mieli zapewnioną kompleksową obsługę prawną od pierwszej wizyty w kancelarii, aż do prawomocnego rozstrzygnięcia sprawy.

  Bydgoszcz – tu życie nabiera barw

  Bydgoszcz jest miastem na prawach powiatu. Zlokalizowane jest w północnej części Polski. To największe miasto w województwie kujawsko-pomorskim. W mieście znajduje się siedziba wojewody i jednostek mu podporządkowanych. Bydgoszcz prawa miejskie otrzymał 19 kwietnia 1346 roku. Miasto to zamieszkuje blisko 330 038 mieszkańców. Obecnie Bydgoszcz można podzielić na dzielnice takie jak Dolny Taras, Górny Taras, Zachodnie osiedla willowe, Wschodnia dzielnica, Północny Pas Rekreacyjny.

  Bydgoszcz informacje administracyjne

  W Bydgoszczy zlokalizowany jest Sąd Okręgowy, Sąd Rejonowy i Wojewódzki Sąd Administracyjny. Dodatkowo w mieście zlokalizowane są siedziby Prokuratury Okręgowej, Prokuratury Rejonowej czy Bydgoska Izba Radców Prawnych. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich

  w mieście zarejestrowanych jest 223 adwokatów.

  Położenie miasta

  Bydgoszcz to miasto położone w północnej części Polski nad rzeką Brdą, Kanałem Bydgoskim i Wisłą. W niedalekiej odległości od miasta zlokalizowane są Inowrocław i Toruń. Przez miasto przebiegają drogi ekspresowe S5, E261, S10 oraz drogi krajowe nr 25 i nr 80. Miasto przecinają również drogi wojewódzkie nr 223, 232, 256, 244, 249, 394. W mieście funkcjonuje również transport kolejowy, transport lotniczy, transport wodny, komunikacja miejska, komunikacja rowerowa czy komunikacja dalekobieżna.

  ’Pomoc frankowiczom Bydgoszcz – Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Bydgoszczy?


  Obecnie sprawy Frankowe w Bydgoszczy mogą trwać około 2 lat. Warto pamiętać, że każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Bydgoszczy?


  W Bydgoszczy sprawami frankowymi zajmuje się Sąd Okręgowy w Bydgoszczy. Średni czas trwania procesu wynosi około 2 lat.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej? Kancelarie prawne Bydgoszcz


  Koszt prowadzenia sprawy przez różne kancelarie, finalnie może być zróżnicowany. Honorarium prawnika zależy m.in. od stopnia skomplikowania sprawy czy jego doświadczenia.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Pomagamy frankowiczom z Bydgoszczy!

  Kredytobiorca frankowy z Bydgoszczy już od pierwszej wizyty w kancelarii zostanie otoczony profesjonalną opieką. Zaczynamy od analizy wszystkich dokumentów tj. umowy frankowej, regulaminu oraz ewentualnych aneksów. Jeśli umowa zawiera klauzule abuzywne (co w sprawach frankowych jest normą) – resztę zrobimy za Ciebie. Pomagamy w pozyskaniu zaświadczeń z banku, na podstawie których sporządzamy szczegółowe i rzetelne wyliczenia, a także tworzymy na tej podstawie strategię procesową i reprezentujemy naszych klientów aż do prawomocnego rozstrzygnięcia sprawy frankowej

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów

   Kancelaria frankowa Płock