SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Częstochowa Herb

Kancelaria frankowa Częstochowa

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Częstochowie z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelaria Frankowa Frejowski CHF oferuje kredytobiorcom z Częstochowy skuteczną pomoc prawną w zakresie odfrankowienia i unieważnienia umowy kredytu frankowego.

  Co kredytobiorca z Częstochowy może zyskać na współpracy z kancelarią frankową?

  Do podstawowych zalet skorzystania przez kredytobiorcę z Częstochowy z usług profesjonalnej kancelarii zaliczyć można:

 • nawiązanie współpracy z kancelarią specjalizującą się w sprawach związanych z kredytami frankowymi daje Ci realną szansę na to, aby wygrać spór z bankiem
 • lata doświadczenia nabyte przez prawników kancelarii sprawiają, że wiemy jak poprowadzić Twoją sprawę, aby odnieść spodziewany i oczekiwany skutek w postaci unieważnienie kredytu frankowego;
 • jeśli Twoja umowa na to pozwala – z nami zyskasz odfrankowienie kredytu Częstochowa i będziesz mieć możliwość spłacania kredytu po kursie z dnia podpisania umowy;
 • Kancelaria frankowa Częstochowa będzie dla Ciebie wsparciem przez cały czas trwania sprawy frankowej i nie bieżąco będzie analizować sytuację, aby wyrok sądu był dla Ciebie pozytywny.
 • Pomoc frankowiczom – Częstochowa

  Spór sądowy z bankiem w związku z umową kredytu franka szwajcarskiego nie należy do zadań łatwych i przyjemnych. W związku z powyższym w tym zakresie kredytobiorcy z Częstochowy powinni wspomóc się wsparciem kancelarii prawnej posiadającej niezbędne doświadczenie w prawie bankowym.

  Frankowicze z Częstochowy, którzy kilkanaście lat temu podpisali umowę z bankiem – dzisiaj muszą mierzyć się z ogromnymi problemami, jakimi są dużo wyższe raty kredytu oraz niepewna przyszłość. Sytuacji nie ułatwia fakt, że wszelkie zdarzenia wpływające na globalny rynek (w ostatnich latach wspomnieć można choćby o pandemii COVID-19, wojnie Rosji z Ukrainą, czy szalejącej inflacji) mają pośrednio odbicie na sytuację kredytobiorców frankowych. Z pomocą wyspecjalizowanej kancelarii, która prowadzi z powodzeniem sprawy frankowe na terenie Częstochowy, kredytobiorcy będzie dużo łatwiej wykazać swoje racje, a w efekcie wygrać spór sądowy z bankiem o odfrankowienie lub unieważnienie umowy kredytu frankowego.

  Jasne, że Częstochowa

  Częstochowa to miasto na prawach powiatu, które zlokalizowane jest w południowej Polsce. Miasto położone jest w województwie śląskim. W Częstochowie znajduje się siedziba powiatu częstochowskiego. Obecnie miasto zamieszkuje 208 282 mieszkańców. Częstochowa prawa miejskie otrzymała między 1370 i 1377 rokiem. Częstochowa podzielona jest na 20 jednostek pomocniczych miasta, które nazywane są dzielnicami. W Częstochowie funkcjonują dzielnice takie jak Kiedrzyn, Lisiniec, Śródmieście, Raków czy Północ.

  Częstochowa Informacje administracyjne

  W Częstochowie swoje placówki mają Sąd Okręgowy i Sąd Rejonowy. W mieście funkcjonuje 5 uczelni wyższych takich jak Politechnika Częstochowska czy Uniwersytet Jana Długosza. Swoje placówki mają tutaj szpitale publiczne takie jak Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich

  , w Częstochowie zarejestrowanych jest 228 adwokatów.

  Położenie miasta

  Częstochowa położona jest nad Wartą, na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej i Wyżyny Woźnicko-Wieluńskiej. Miasto znajduje się w województwie śląskim. W pobliżu Częstochowy położone są miasta takie jak Radomsko, Wieluń, Tarnowskie Góry czy Katowice. Przez miasto przebiegają drogi takie jak autostrada A1, drogi krajowe nr 43, nr 46 i nr 91 oraz drogi wojewódzkie nr 483, nr 491, nr 494, nr 786 i nr 908. W mieście funkcjonuje transport kolejowy i komunikacja miejska.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Częstochowie?

  Postępowanie w sprawach frankowych może trwać od pół roku do trzech lat.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Częstochowie?

  Należy pamiętać, że każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Długość trwania może zależeć m.in. od ilości złożonych pozwów.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Częstochowie?

  Całkowity koszt prowadzenia sprawy frankowej to nie tylko honorarium prawnika, ale również dodatkowe opłaty, takie jak opłata za złożenie pozwu.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Częstochowie?

  Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Honorarium prawnika zależy m.in. od doświadczenia adwokata.

  Ile trwa apelacja frankowa w Częstochowie?

  Postępowanie w sprawach frankowych w Sądzie II instancji może trwać około dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Odfrankowanie kredytu kancelaria Częstochowa

  W przypadku uwzględnienia roszczenia o odfrankowienie kredytu Twój kredyt będzie miał zmienioną walutę na stałą, czyli na PLN. W uproszczeniu nie będziesz już spłacać kredytu w CHF, tylko w złotówkach. Ponadto, w takim przypadku oprocentowanie będzie znacznie niższe i raty kredytu, które będziesz płacić bardzo się zmniejszą. Pomożemy Ci przewalutować Twój kredyt i odzyskać od banku to, co zostało przez Ciebie nadpłacone. Kancelaria CHF oferuje kredytobiorcom z Częstochowy skuteczną pomoc prawną w zakresie odfrankowienia i unieważnienia umowy kredytu frankowego.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów

   Kancelaria frankowa Płock