SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Gorzów Wielkopolski

Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Gorzowie Wielkopolskim z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Posiadasz kredyt frankowy? Mieszkasz lub zawarłeś kredyt w Gorzowie Wielkopolskim i interesuje Cię profesjonalna pomoc dla frankowiczów? Jeśli tak, to nasza kancelaria frankowa działająca między innymi na terenie miasta Gorzów Wielkopolski jest dla Ciebie! Nasz zespół to profesjonaliści, którzy posiadają ogromne doświadczenie w sprawach frankowych! Nie straszne jest dla nas unieważnienie kredytu frankowego lub odfrankowienie kredytu. Z kredytami frankowymi radzimy sobie od lat.

  Pomoc frankowiczom Gorzów Wielkopolski

  Umowy obejmujące kredyty frankowe, również te zawarte w Gorzowie Wielkopolskim, nie zostały sporządzone zgodnie z literą prawa i zawierają zapisy niedozwolone. Jest to podstawa do dochodzenia swoich roszczeń przeciwko bankowi i na pozbycie się zmartwienia w postaci toksycznego kredytu frankowego. Nasza kancelaria działająca na terenie miasta Gorzów Wielkopolski, specjalizuje się w sprawach bankowych, a naszą codziennością są sprawy frankowe. Nasza kadra to prawdziwi specjaliści, którzy z dumą niosą pomoc frankowiczom, zamieszkałym także w Gorzowie Wielkopolskim, i z zacięciem walczą w ich imieniu o sprawiedliwość, reprezentując ich przed sądami. Z naszą pomocą frankowicze z Gorzowa Wielkopolskiego mogą liczyć na dołączenie do grona osób, które pokonały bank!

  Unieważnienie oraz odfrankowanie kredytu kancelaria Gorzów Wielkopolski

  Zasadniczą sprawą jest poznanie różnic między unieważnieniem umowy (zwane potocznie przez niektórych anulowaniem umowy) oraz odfrankowaniem kredytu. Oba rozwiązania różnią się od siebie, jednakże w dalszym ciągu oba są korzystne dla frankowiczów.

  Odfrankowanie kredytu kancelaria Gorzów Wielkopolski

  Odfrankowanie kredytu polega na wykreśleniu z umowy postanowień niedozwolonych. Odfrankowanie kredytu skutkuje zmniejszeniem rat kredytu oraz zwrotem przez bank nadpłacanych rat. Przy tym rozwiązaniu kredytobiorca spłaca nadal kredyt, jednak kredyt ten traktowany jest jako złotówkowy.

  Kancelaria kredyty frankowe Gorzów Wielkopolski – unieważnienie umowy

  Unieważnienie umowy kredytu frankowego polega na jej całkowitym anulowaniu, tak jakby nigdy nie była zawierana między kredytobiorcą a bankiem. Należy jednak rozliczyć się z bankiem. Przy unieważnieniu umowy kredytu frankowicza oddaje bankowi udostępniony kapitał kredytu, zaś bank oddaje kredytobiorcy wszelkie wpłacone do banku przez lata środki. Duża część kredytobiorców spłaciła już kapitał kredytu, jaki otrzymała od banku, dlatego też w ogólnym rozrachunku bank zwróci im pieniądze wpłacone ponad kwotę kapitału.

  Kredyty frankowe Gorzów Wielkopolski

  Najważniejszym i najbardziej podstawowym krokiem, jaki powinni podjąć frankowicze z miasta Gorzów Wielkopolski, jest dokładna analiza umowy kredytowej, która wskaże, jakie są prawdziwe szanse na wygraną z bankiem. Nasza kancelaria oferuje bezpłatną i niezobowiązującą analizę umowy kredytu. Dlatego też już dzisiaj warto podjąć ten pierwszy krok do pozbycia się kredytu frankowego. Na ten moment przeróżne kancelarie frankowe, również na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, oferują frankowiczom swoje usługi, jednakże nie wszystkie z nich mają niezbędne doświadczenie, które jest obligatoryjne w przypadku spraw obejmujących kredyty frankowe. Pomoc dla frankowiczów z Gorzowa Wielkopolskiego, jaką oferuje nasza kancelaria frankowa, jest gwarancją należytego prowadzenia sprawy bez narażenia klientów na ukryte koszty.

  Sprawy frankowe Gorzów Wielkopolski – sprawdź, jak wygląda nasza pomoc dla frankowiczów Gorzów Wielkopolski!

  Kompleksowo prowadzimy sprawy frankowe, działając zarówno na etapie przedsądowym jak i sądowym.

  • sporządzimy reklamację Twojego kredytu i jako Twoi pełnomocnicy złożymy ją do banku;
  • zwrócimy się do banku w celu wydobycia niezbędnych dokumentów dotyczących historii Twojego kredytu;
  • sporządzimy wyczerpujący pozew, który przemawia za zasadnością Twoich roszczeń wobec banku;
  • dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych prawników znamy sztuczki banków i opracowujemy niepowtarzalną strategię procesową;
  • będziemy do samego końca reprezentować Cię przed sądem;
  • poprowadzimy Twoją sprawę do samego końca;

  Przystań – Gorzów Wielkopolski

  Gorzów Wielkopolski zlokalizowany jest w zachodniej Polsce w województwie lubuskim. Jest to miasto na prawach powiatu. Miasto to zamieszkuje 115 847 mieszkańców. Gorzów Wielkopolski prawa miejskie otrzymał 2 lipca 1257 roku. Warto zauważyć, że jest to drugie co do wielkości miasto w województwie. Co ciekawe, w Gorzowie Wielkopolskim dzielnice i osiedla mieszkaniowe nie posiadają oficjalnego, prawnego podziału administracyjnego miasta. Nazwy osiedli i dzielnic, które funkcjonują są nazwami potocznymi.

  Gorzów Wielkopolski informacje administracyjne

  W mieście zlokalizowany jest sąd okręgowy, sąd rejonowy oraz sąd administracyjny. Gorzów Wielkopolski to rozwijający się ośrodek szkolnictwa wyższego. Jest to duży ośrodek przemysłowy. Od 1997 roku w mieście działa podstrefa Kostrzyńsko – Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Według danych z Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich, w Gorzowie Wielkopolskim zarejestrowanych jest 3 adwokatów.

  Położenie miasta

  Gorzów Wielkopolski to miasto położone 53 km od granicy z Niemcami. Większe miasta zlokalizowane w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego to Poznań, Szczecin i Zielona Góra. Miasto położone jest na skraju Kotliny Gorzowskiej. Przez miasto przepływa m.in. rzeka Warta. W Gorzowie Wielkopolskim występuje komunikacja miejska, transport drogowy, transport kolejowy, transport lotniczy oraz transport wodny śródlądowy. W mieście przecinają się droga ekspresowa S2 i droga krajowa nr 22. W Gorzowie Wielkopolskim swój początek mają drogi wojewódzkie nr 151, nr 132, nr 158 i nr 130.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Gorzowie Wielkopolskim?


  Postępowanie sądowe w sprawach frankowych może być zróżnicowane pod względem czasu trwania i efektywności, uzależnione od wielu czynników, takich jak obciążenie sądów, stopień skomplikowania sprawy czy dostępność świadków. Coraz częściej jednak sprawy frankowe są rozpatrywane w stosunkowo krótszych terminach, a czasem uprawomocnienie orzeczenia może zajmować od sześciu do osiemnastu miesięcy.

  Gdzie najszybciej rozpatrują sprawy frankowe w Gorzowie Wielkopolskim?


  Tempo postępowania sądowego może zależeć od wielu czynników, takich jak ilość złożonych pozwów, doświadczenie sędziego oraz obecność świadków na rozprawach. Sądy, które wykazują większą przychylność dla kredytobiorców i sprawnie rozstrzygają sprawy frankowe w Gorzowie Wielkopolskim, to Sąd Okręgowy i Sąd Apelacyjny.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy frankowej w Gorzowie Wielkopolskim?


  Warto pamiętać, że oprócz wynagrodzenia dla adwokata, konieczne jest pokrycie kosztów sądowych. Całkowity koszt będzie zależał od rozległości sprawy oraz ilości przeprowadzonych czynności procesowych, co zostanie ustalone po wstępnym zapoznaniu się adwokata z dokumentacją.

  Jakie są koszty adwokata w sprawie frankowiczów w Gorzowie Wielkopolskim?


  Honorarium adwokackie może się różnić w zależności od stopnia skomplikowania sprawy oraz renomy i doświadczenia danego adwokata. Wysokość opłat ustalana jest indywidualnie w trakcie konsultacji z adwokatem.

  Ile trwa apelacja w sprawach frankowych w Gorzowie Wielkopolskim?


  Proces sądowy w II instancji, czyli apelacja w sprawach frankowych w Gorzowie Wielkopolskim, obecnie często trwa od dwunastu do osiemnastu miesięcy.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

  Wszyscy frankowicze z terenu Gorzowa Wielkopolskiego mogą czuć się serdecznie zaproszeni do kontaktu z naszą kancelarią frankową! Poznaj korzyści, jakie daje oferowana przez nas pomoc frankowiczom z miasta Gorzów Wielkopolski! Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie zadane pytania oraz dokładnie wytłumaczą zawiłość Twojej sprawy. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów