SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Kielce

Kancelaria frankowa Kielce

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Kielcach z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelaria kredyty frankowe Kielce – pomoc dla frankowiczów Kielce

  Nasza kancelaria frankowa świadczy pomoc frankowiczom na terenie miasta Kielc podejmując się prowadzenia spraw kredytobiorców, którzy zaciągnęli kredyt frankowy w czasach kiedy frank szwajcarski był na niskim, stałym poziomie. Niestety po latach okazało się, że postanowienia umowne dotyczące ustalania kursu franka szwajcarskiego są nieważne, a frankowicze zaczęli walczyć w sądach o swoje prawa. Prowadzimy sprawy frankowe na terenie miasta Kielce!

  Kancelarie frankowicze Kielce

  Frankowicze z miasta Kielc zasilają bardzo znaczne grono frankowiczów w całej Polsce, dlatego też mamy do czynienia z dużą ilością nowych kancelarii frankowych oferujących swoje usługi. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w sprawach frankowych, obserwując rynek kancelarii frankowych na terenie Kielc – rekomendujemy frankowiczom rozwagę przy wyborze pełnomocnika, który w ich imieniu będzie dochodził roszczeń przed sądem.

  Jak wybrać skutecznie pomoc dla frankowiczów Kielce?

  Warto zwrócić uwagę na to, czy kancelarie frankowicze Kielce świadczą usługi mające na celu zarówno unieważnienie kredytu frankowego jak i odfrankowienie kredytu. Pełnomocnik profesjonalny powinien posiadać doświadczenie zarówno w jednym, jak i w drugim wariancie rozstrzygnięcia sprawy frankowej, aby kompleksowo pomóc swojemu Klientowi i wybrać najkorzystniejsze dla niego rozwiązanie.

  Korzyści – odfrankowanie kredytu Kielce a unieważnienie umowy kredytu

  Nie wszyscy frankowicze mają świadomość swoich praw oraz wielości błędów jakie zawierają ich umowy kredytowe. Niedozwolone klauzule zawarte w umowach kredytowych dają możliwość podważenia kredytów frankowych.

  Składając pozew do sądu frankowicz może uzyskać:

 • odfrankowanie kredytu frankowego, co daje możliwość płatności kredytu w walucie polskiej, ponieważ kredyt zostaje przewalutowany na złotówkowy, a nadpłacone raty są zwracane frankowiczowi,
 • unieważnienie kredytu, co oznacza, że umowa przestaje obowiązywać, a frankowicz jest zobowiązany jedynie rozliczyć się wzajemnie z bankiem.
 • Zdecydowanie częściej sądy w sprawach frankowych wyrokują unieważnienie umów!

  Doskonale znamy specyfikę umów frankowych, które banki oferowały swoim klientom, dlatego świadczymy skuteczną pomoc frankowiczom.

  Sprawy frankowe Kielce – kancelaria frankowa

  Radcowie prawni i adwokaci naszej kancelarii frankowej mają za sobą setki przeanalizowanych spraw oraz dokumentów bankowych. Jesteśmy pewni swego doświadczenia i stawiamy na przejrzystość oraz rzetelność w kontakcie z Klientem. Jeśli zauważymy jakąkolwiek nieprawidłowość w dokumentach bankowych – od razu informujemy naszych Klientów oraz prezentujemy możliwe rozwiązania problemu.

  Kredyty frankowe Kielce

  Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów, a do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Poniżej przedstawiamy, jak wygląda podejście do Klienta w naszej kancelarii frankowej:

  • przeprowadzamy bezpłatną analizę prawną, którą następnie szczegółowo omawiamy z Klientem, przedstawiając wszelkie korzyści oraz ewentualne zagrożenia,
  • jesteśmy otwarci na wszelkie kanały komunikacji oraz formy spotkania, czy też rozmowy – dostosowujemy się maksymalnie do potrzeb naszych Klientów,
  • podczas trwania współpracy oferujemy stałego opiekuna prawnego, który jest dedykowany do sprawy frankowicza,
  • sporządzamy pozew przeciwko bankowi, który każdorazowo analizujemy i weryfikujemy z Klientem,
  • wszelkie podejmowane działania najpierw są uzgadniane z naszym Klientem.

  Świętokrzyskie czaruje

  Kielce to miasto na prawach powiatu. Miasto to położone jest w południowo-wschodniej Polsce. Kielce są stolicą województwa świętokrzyskiego. Miasto to położone jest w Górach Świętokrzyskich. Prawa miejskie Kielce otrzymały przed 1259 rokiem. Obecnie miasto to zamieszkuje 183 885 mieszkańców. Należy podkreślić, że Kielce nie posiadają jednolitego podziału administracyjnego. Wyodrębnione części miasta to m.in. Baranówek, Czarnów, Zacisze, Pakosz, Sieje czy Zagórska.

  Kielce informacje administracyjne

  Kielce to siedziba władz powiatu kieleckiego. Swoją siedzibę ma tutaj Sąd Okręgowy oraz Sąd Rejonowy. Jednostką nadrzędną dla Sądu Okręgowego jest Sąd Apelacyjny w Krakowie. W mieście swoją siedzibę ma również Sąd Administracyjny. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich

  , w Kielcach zarejestrowanych jest 286 adwokatów.

  Położenie miasta

  Kielce, to miasto położone w Górach Świętokrzyskich. Miasto to przecina mała rzeka Silnica – jest to lewostronny dopływ Bobrzy. W Kielcach znajduje się wiele rezerwatów przyrody ożywionej i nieożywionej. Funkcjonuje tutaj tzw. gwara kielecka. W niedalekiej odległości znajdują się miasta takie jak Skarżysko Kamienna, Morawica czy Miedziana Góra. Przez miasto przebiegają drogi międzynarodowe i krajowe nr 7, nr 73 i nr 74. Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie nr 745, nr 761, nr 762, nr 764 i nr 786.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Kielcach?

  Sprawy frankowe z reguły są rozstrzygane w terminie od 6 miesięcy do lat 3.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Kielcach?

  Długość procesu sądowego w sprawie frankowej zależna jest m.in. od ilości złożonych pozwów w sądzie. W ostatnim okresie zauważyć można, że coraz szybciej orzekany jest prawomocny wyrok.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Kielcach?

  Na całkowity koszt prowadzenia sprawy frankowej składa się m.in. honorarium prawnika oraz opłata od pozwu, która wynosi 1000 zł.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Kielcach?

  Należy pamiętać, że honorarium prawnika zależy m.in od stopnia skomplikowania sprawy oraz doświadczenia prawnika.

  Ile trwa apelacja frankowa w Kielcach?

  Postępowanie sądowe w Sądzie II instancji z reguły trwa dwa lata.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Pomoc frankowiczom Kielce

  Wiemy, jak sporządzić dokumenty oraz zaproponować warunki współpracy, aby Klient czuł się bezpiecznie i był pełen wiary na zażegnanie problemu z kredytem frankowym.
  Skontaktuj się z nami, przedstawimy Ci wszystkie ważne kwestie, które mają znaczenie w prowadzeniu sprawy frankowej. Dodatkowo przedstawimy scenariusz procesu, wyliczając dokładną korzyść finansową jaką otrzymasz korzystając z oferowanej przez naszą kancelarię pomocy dla frankowiczów.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów

   Kancelaria frankowa Płock