SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Łódź

Kancelaria frankowa Łódź

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Łodzi z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kredyty frankowe – prawnik Łódź

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kredyt we frankach w obecnych czasach dostarcza dużo problemów frankowiczom. Sposobem na pozbycie się toksycznego kredytu jest wytoczenie powództwa przeciwko bankowi, a w rezultacie odfrankowienie umowy lub jej unieważnienie. Nie każdy frankowicz ma jednak na to szansę, ponieważ kryterium do podjęcia próby anulowania kredytu jest posiadanie w umowie klauzul niedozwolonych. Przed złożeniem pozwu do sądu umowa kredytowa musi zostać poddana wnikliwej ocenie. Dlatego bardzo ważnym aspektem jest wybór odpowiedniego pełnomocnika. Dobrym wyborem będzie kancelaria frankowa Łódź. Jesteśmy profesjonalnym oraz doświadczonym zespołem, który w sprawach frankowych nie ma sobie równych! Na czele naszego zespołu stoi dr Sebastian Frejowski, którego profesjonalne podejście jest gwarancją sukcesu!

  Odfrankowanie kredytu kancelaria Łódź

  Frankowicz występując do sądu może złożyć roszczenie o odfrankowienie kredytu lub unieważnienie umowy. Warto wiedzieć, w jakich sytuacjach można się ubiegać o dane rozwiązanie. Odfrankowienie kredytu jest możliwe, gdy kredyt jest indeksowany, a unieważnienie kredytu frankowego nastąpić może, gdy kredyt jest denominowany do franka szwajcarskiego. Kredyt denominowany to rodzaj kredytu walutowego, w którym kwota kredytu określona zostaje w walucie obcej, ściślej mówiąc w walucie kredytu, np. w CHF (frankach szwajcarskich). Kredyt indeksowany to rodzaj kredytu walutowego, w którym kwota kredytu określona zostaje w złotych polskich. Różnice i korzyści między powyższymi rozwiązaniami najlepiej wyjaśnią specjaliści z kancelarii frankowej Łódź.

  Skutki unieważnienia umowy

  Frankowicz, który wygra sprawę w sądzie o unieważnienie umowy kredytowej dzięki kancelarii frankowej Łódź, może powrócić do warunków z dnia podpisania umowy z bankiem. Bank otrzymuje od frankowicza zwrot kwoty kredytu pozostałej do spłaty, a dzięki działaniom kancelarii frankowej Łódź – zwrot wszelkich nadpłaconych rat. Odfrankowanie umowy Łódź, to przewalutowanie, do którego dochodzi na skutek zmiany waluty kredytu z franka szwajcarskiego na złotówki. Raty dzięki temu są niższe, ponieważ zmniejsza się oprocentowanie. Zmniejszeniu ulegają także zapłacone już raty.

  Kancelaria kredyty frankowe Łódź

  Najważniejszą kwestią jest analiza umowy kredytowej, na podstawie której kancelaria frankowa Łódź będzie mogła określić szanse na wygranie sporu z bankiem. Z powodu istniejącej w polskim prawie powagi rzeczy osądzonej, frankowicz może wystąpić ze swoją sprawą tylko raz. Nieuważne działanie może skutkować wysokimi kosztami sądowymi, a kredyt frankowy i tak pozostanie bez zmian. Należy unikać takiego zagrożenia i rozważnie wybrać kancelarię frankową, która posiada doświadczenie i doprowadzi do wygranej. Kancelaria kredyty frankowe Łódź oferuje wysoką jakość obsługi i działa z powodzeniem na terenie miasta Łódź. Prowadzimy sprawę od analizy, przez fizyczny wpływ pieniędzy na konto, aż do zakończenia wszelkich formalności.

  Łódź kreuje

  Łódź to miasto zlokalizowane w środkowej części Polski w województwie łódzkim. To ośrodek akademicki, kulturalny i przemysłowy. Łódź prawa miejskie otrzymała 29 lipca 1423 roku. Zamieszkuje ją 658 444 mieszkańców. To czwarte miasto pod względem liczby ludności w Polsce. Pod względem administracyjnym miasto to jest jednolitą gminą miejską na prawach powiatu, która nie jest podzielona na dzielnice. W mieście wyróżnić można 36 osiedli administracyjnych. W przeszłości miasto było podzielone na 5 dzielnic (Bałuty, Widzew, Śródmieście, Polesie i Górna).

  Łódź informacje administracyjne

  W Łodzi zlokalizowany jest Sąd Rejonowy, Sąd Okręgowy i Sąd Apelacyjny. W mieście funkcjonuje 19 uczelni. Przed przemianami polityczno-gospodarczymi 1989 roku było to centrum przemysłu włókienniczego i filmowego. Według informacji w Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich

  , w Łodzi zarejestrowanych jest 943 adwokatów.

  Położenie miasta

  Miasto zlokalizowane jest w środkowej części województwa łódzkiego. Łódź położona jest na Wzniesieniach Łódzkich i Wysoczyźnie Łaskiej. Przez miasto przepływa 19 rzek (mniejszych lub większych) i strumieni takich jak Ner, Łódka i jej dopływy Bałutka, Dobrzynka, Gadka i Jasień. Miasta zlokalizowane w pobliżu Łodzi to Warszawa, Pabianice czy Sieradz. Warto podkreślić, że Łódź stanowi węzeł komunikacyjny. Przez Łódź lub w pobliżu miasta przebiegają autostrada A1 i A2, droga ekspresowa S8 i S14 czy drogi krajowe DK72 i DK91. W mieście funkcjonuje również transport kolejowy, transport miejski, transport lotniczy oraz szlaki rowerowe.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Łodzi?


  Obecnie sprawy Frankowe trwają od roku nawet do trzech lat. Długość postępowania zależna jest m.in. od ilości złożonych pozwów. Coraz częściej, sprawy Frankowe kończą się przed upływem trzech lat.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Łodzi?


  We Wrocławiu w 2022 roku, padł rekordowo szybki prawomocny wyrok unieważniający umowę kredytową. Stało się to w ciągu roku od wniesienia pozwu.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Łodzi?


  Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie ile kosztuje prowadzenie sprawy frankowej. Należy pamiętać, że kancelarie mogą rozliczać się na innych zasadach, a ostateczna kwota zależy m.in. od doświadczenia kancelarii i ich wiedzy.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Łodzi?


  Honorarium adwokata, który prowadzi sprawę frankową może wahać się w zależności od stopnia skomplikowania sprawy czy jego doświadczenia.

  Ile trwa apelacja frankowa w Łodzi?


  W ostatnim czasie zauważyć można, że Sąd Apelacyjny we Wrocławiu pracuje coraz sprawniej. Należy jednak pamiętać, że każda sprawa jest inna i może potrzebować więcej lub mniej czasu na dokładne zapoznanie się z treścią akt i jej rozpatrzenie.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Pomoc dla frankowiczów Łódź

  Jeżeli jesteś zdecydowany na zakwestionowanie swojej umowy kredytu frankowego w postępowaniu sądowym lub jeszcze masz wątpliwości i szukasz profesjonalnej pomocy dla frankowiczów w Łodzi, skorzystaj z usług kancelarii frankowej Łódź.

  W celu uzyskania pomocy dla frankowiczów:

  • sprawdź ofertę kancelarii frankowej Łódź,
  • zobacz, co możesz zyskać składając pozew przeciwko bankowi do sądu,
  • wygraj z bankiem sprawę frankową w Łodzi.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów