SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Lublin

Kancelaria frankowa Lublin

Prawnicy kancelarii Frejowski CHF to zespół doświadczonych adwokatów i radców prawnych, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w sporach sądowych w zakresie kredytów frankowych. Usługi kancelarii kierowane są przede wszystkim do kredytobiorców kredytów frankowych zamieszkujących Lublin i jego okolice.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelaria kredyty frankowe Lublin

  Od kilku lat obserwujemy utrwalającą się, niezwykle korzystną linię orzeczniczą sądów w sprawach frankowych. Zdecydowana większość spraw frankowych kończy się obecnie uwzględnieniem roszczeń kredytobiorców. Z tego powodu nasza kancelaria frankowa stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom kredytobiorców frankowych z Lublina, oferując im kompleksową obsługę prawną ich spraw frankowych.

  Pomoc frankowiczom Lublin

  Kredyty frankowe stanowią duży odsetek umów kredytowych w Polsce, odfrankowienie kredytu Lublin, czy unieważnienie kredytu frankowego jest szansą na wygraną z bankiem i doprowadzenia do korzystnego dla frankowicza rozstrzygnięcia. Jeśli Twoja umowa posiada klauzule abuzywne, to warto sprawdzić, ile możesz zyskać, jeśli zechcesz pozwać bank. Nasza kancelaria frankowa świadczy pomoc prawną m.in. kredytobiorcom frankowym z Lublina. Współpracujący z kancelarią zespół specjalistów z dziedziny prawa bankowego posiada bogate doświadczenie w sprawach frankowych. Kredytobiorcy z Lublina mogą liczyć na kompleksowe wsparcie prawne, począwszy od wstępnej analizy sprawy, aż po wydanie prawomocnego wyroku przez sąd.

  Odfrankowanie kredytu kancelaria Lublin

  Jeżeli zaufasz nam i powierzysz prowadzenie swojej sprawy naszej kancelarii, zyskać możesz:

  • odfrankowanie umowy kredytu frankowego
  • unieważnienie umowy kredytu frankowego
  • zwrot swoich nadpłaconych rat
  • spokojne życie bez kredytu

  Frankowicze z Lublina mogą doprowadzić w sądzie do odfrankowienia umowy kredytu lub jej unieważnienia. W sytuacji odfrankowienia umowy, traktowana będzie ona jak umowa złotówkowa, a postanowienia dotyczące franka szwajcarskiego zostaną usunięte. Dalej idące i korzystniejsze jest stwierdzenie nieważności umowy kredytu frankowego. W tym wypadku umowę traktuje się jak nigdy nie zawartą, a kredytobiorca otrzyma od banku zwrot wszystkich wpłaconych świadczeń w tym m.in. rat kredytu, prowizji, opłat manipulacyjnych. Bank może domagać się natomiast jedynie zwrotu kwoty czystego kapitału.

  Sprawy frankowe Lublin

  • Dokonujemy bezpłatnej analizy i oceny dokumentów kredytowych
  • Przeliczamy dokładne kwoty, jakich dochodzić mogą frankowicze z Lublina rozpoczynając proces z bankiem
  • Określamy jasne warunki umowy współpracy, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta
  • Składamy do banku pismo z reklamacją umowy kredytowej
  • Pozyskujemy z banku niezbędne dokumenty kredytowe poświadczające historię kredytowania
  • Przygotowujemy indywidualną strategię walki z bankiem oraz sporządzamy pozew

  Już dziś skontaktuj się z naszymi specjalistami i umów się na nieodpłatną analizę prawną swojej umowy kredytowej. Razem z nami pokonasz swój bank, a Twoja umowa kredytowa odejdzie w niepamięć!

  Lublin Miasto inspiracji

  Lublin jest miastem na prawach powiatu, które zlokalizowane jest we wschodniej części Polski. Lublin jest stolicą województwa i powiatu lubelskiego. Lublin zamieszkuje blisko 331 243 mieszkańców. Lublin prawa miejskie otrzymał 15 sierpnia 1317 roku. W 2006 roku Lublin został podzielony na 27 dzielnic administracyjnych. Są to m.in. Bronowice, Głusk, Rury czy Stare Miasto.

  Lublin informacje administracyjne

  W Lublinie swoje siedziby mają Sąd Okręgowy oraz Sąd Rejonowy. W mieście funkcjonują szpitale kliniczne, szpitale wojewódzkie i szpitale rządowe. To najbardziej “zielone” miasto w całej Polsce. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich

  w Lublinie zarejestrowanych jest 592 adwokatów.

  Położenie miasta

  Lublin to miasto, które położone jest na północnym skraju Wyżyny Lubelskiej. Przez miasto przepływa rzeka Bystrzyca. W mieście skorzystać można z transportu takiego jak komunikacja piesza, transport rowerowy, transport drogowy, komunikacja miejska, transport kolejowy czy transport lotniczy. Przez Lublin przebiegają trzy drogi ekspresowe i międzynarodowe (S12, S17, S19). W Lublinie swój początek mają drogi wojewódzkie nr 809, 822, 830 i 835 oraz droga krajowa nr 82. W pobliżu miasta zlokalizowane są Ostrowiec Świętokrzyski i Radom.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Lublinie?


  Postępowanie sądowe w Lublinie trwa około od dwóch do trzech lat. Długość postępowania zależy m.in. od ilości złożonych pozwów czy stopnia skomplikowania sprawy.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Lublinie?


  W ostatnim czasie zaobserwować można, że procesy sądowe frankowiczów kończą się prawomocnym wyrokiem w coraz krótszym czasie.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Lublinie?


  Należy pamiętać, że koszt prowadzenia sprawy przez adwokata może być zróżnicowany. Zależy to m.in. od stopnia skomplikowania sprawy oraz doświadczenia prawnika.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Lublinie?


  Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Do honorarium adwokata należy doliczyć również koszty sądowe, które trzeba ponieść składając pozew sądowy.

  Ile trwa apelacja frankowa w Lublinie?


  W ostatnim czasie zauważyć można, że Sądy II instancji coraz szybciej wydają prawomocne wyroki. Okres ten wynosi średnio około dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kancelarie frankowicze Lublin

  Sukces sprawy sądowej wytoczonej przez kredytobiorców zamieszkujących Lublin w dużej mierze zależy od rzetelnej analizy dokumentacji kredytowej oraz opracowania odpowiedniej strategii procesowej. Umowy kredytów hipotecznych we frankach szwajcarskich posiadają niezgodne z prawem zapisy (tzw. klauzule abuzywne). Często zdarzało się w praktyce, że podczas podpisywania umów kredytowych pracownicy banku nie wyjaśnili dokładnych mechanizmów spłat i przeliczania franków na złotówki. Okoliczności te stanowią bardzo silne podstawy do rozpoczęcia sporu z bankiem zmierzającego do unieważnienia umowy kredytu.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów

   Kancelaria frankowa Płock