SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Olsztyn

Kancelaria frankowa Olsztyn

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Olsztynie z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelarie kredyty frankowe Olsztyn

  Kredyty frankowe miały być bardzo opłacalnym rozwiązaniem dla osób chcących wziąć kredyt na kupno mieszkania, jednakże okazało się po czasie, iż frankowicze Olsztyn zostali wpędzeni w pewną pułapkę przez pracowników banków. Kredyty frankowe Olsztyn okazały się o wiele droższe w spłacie niż złotówkowe, rosnący krus franka oraz niezgodnie z prawem sporządzona umowa kredytowa są przyczyną aktualnych problemów frankowiczów. Niektóre klauzule niedozwolone w umowach frankowych dają możliwość zwrotu nadpłaty zaciągniętego kredytu oraz unieważnienie kredytu frankowego

  Unieważnienie oraz odfrankowanie kredytu Olsztyn

  Z naszą kancelarią frankową możesz zyskać następujące korzyści:

 • odfrankowienie kredytu Olsztyn
 • Unieważnienie kredytu frankowego
 • zwrot nadpłat
 • uwolnienie się od toksycznego kredytu
 • Nie każdą umowę można unieważnić oraz dokonać odfrankowanie kredytu Olsztyn, dlatego należy dowiedzieć się, w jakich przypadkach można uzyskać dany efekt. Unieważnienie umowy Olsztyn może mieć miejsce, gdy kredyt jest denominowany, czyli kwota kredytu wyrażona została we frankach szwajcarskich, ale kredyt na konto został wypłacony w złotówkach, co oznaczało, że frankowicze Olsztyn otrzymywali mniejszą kwotę kredytu niż wpisana na umowie. Odfrankowanie kredytu Olsztyn to najkorzystniejsza forma zwrotu oraz zadośćuczynienia banku dla frankowicza w przypadku kredytu indeksowanego. Pomoc dla frankowiczów Olsztyn polega na tym, że zmniejszeniu ulega kwota kredytu do spłaty, a na dodatek frankowicze Olsztyn otrzymują zwrot kwot pobranych przez bank nienależnie. Dlatego też bardzo ważne jest, aby współpracę nawiązać z kancelarią frankową, która będzie miała doświadczenie w tworzeniu niepowtarzalnej oraz skutecznej strategii procesowej, która zagwarantuje sukces.

  Kancelarie frankowicze Olsztyn

  Olsztyn jest miastem, w którym funkcjonuje duża ilość kancelarii frankowych świadczących pomoc frankowiczom Olsztyn, ale ważne jest, aby decyzja o podjęciu walki z bankiem była przemyślana, a kancelaria doświadczona. Nasza kancelaria frankowa Olsztyn stawia na pierwszym miejscu wiedzę, doświadczenie oraz wygraną Naszych Klientów. Rekomendujemy rozwagę przy wyborze kancelarii frankowej, ponieważ sprawę tego typu można przeprowadzić tylko raz!

  Sprawy frankowe Olsztyn

 • Posiadamy doświadczenie oraz sukcesy w prowadzeniu spraw na terenie Olsztyna w tutejszych sądach
 • Strategia naszej frankowej kancelarii Olsztyn jest niepowtarzalna i oparta na fachowej wiedzy i doświadczeniu naszych frankowych specjalistów
 • Stawiamy w naszym działaniu na realną pomoc frankowiczom, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jakie problemy przyniósł kredyt frankowy, dlatego też współpraca z nami jest jasna i klarowna
 • Dokonujemy szczegółowej analizy sytuacji i umowy kredytowej, która zniweluje ewentualnie zagrożenia, a Nasz Klient będzie wiedział jak postępował będzie cały proces aż do wygranej
 • Wspieramy Klientów podczas całego procesu od początku aż do końca
 • Wiemy, jak sporządzić pozew, żeby sędzia nie miał żadnych zastrzeżeń, co do zasadności podważenia umowy frankowej.
 • Oferujemy Naszym Klientom kompleksową obsługę sprawy frankowej, bez nadmiernego angażowania Klienta, większość spraw załatwimy za Ciebie. Zaufaj specjalistom, którzy niosą pomoc frankowiczom Olsztyn!

  Olsztyn – ogród natury

  Olsztyn to miasto na prawach powiatu. Jest to stolica województwa warmińsko-mazurskiego. Zlokalizowana jest tu siedziba władz powiatu olsztyńskiego i kurii archidiecezji warmińskiej. Obecnie miasto zamieszkuje blisko 170 622 mieszkańców. Olsztyn prawa miejskie otrzymał 31 października 1353 roku. Olsztyn podzielony jest na 23 osiedla, które są jednostkami pomocniczymi gminy. Wyodrębnione osiedla to m.in. Brzeziny, Generałów, Mazurskie, Pojezierze czy Śródmieście.

  Olsztyn informacje administracyjne

  W Olsztynie zlokalizowane są siedziby Sądu Okręgowego i Sądu Rejonowego. W mieście funkcjonują szpitale publiczne i jeden szpital niepubliczny. Olsztyn jest największym ośrodkiem edukacyjnym w województwie warmińsko-mazurskim. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich

  w Olsztynie zarejestrowanych jest 201 adwokatów.

  Położenie miasta

  Olsztyn to miasto położone w środkowej części województwa warmińsko-mazurskiego. Miasto położone jest nad rzeką Łyną, w granicach Pojezierza Olsztyńskiego. W niedalekich odległościach od Olsztyna zlokalizowane są miasta takie jak Ostróda, Biskupiec czy Szczytno. W mieście funkcjonuje komunikacja miejska, transport drogowy, transport kolejowy i transport lotniczy. Przez miasto przechodzą drogi krajowe nr 16, nr 51 i nr 53 oraz drogi wojewódzkie nr 527 i nr 598.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Olsztynie?

  Proces frankowy w Olsztynie trwa około 2 – trzech lat.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Olsztynie?

  Należy pamiętać, że sprawy frankowe rozpatrywane są indywidualnie. W ostatnim czasie zauważyć można, że prawomocne wyroki wydawane są w coraz krótszym terminie.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Olsztynie?

  Na całkowity koszt prowadzenia sprawy frankowej ma wpływ nie tylko wynagrodzenie prawnika, ale i dodatkowe koszty takie jak opłata za złożenie pozwu czy opłaty od pełnomocnictwa.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Olsztynie?

  Koszt adwokata w sprawie frankowej zależy m.in. od doświadczenia prawnika oraz stopnia skomplikowania sprawy frankowej.

  Ile trwa apelacja frankowa w Olsztynie?

  Postępowanie sądowe w sądzie II instancji trwa około dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Frankowicze Olsztyn – oferujemy pomoc frankowiczom Olsztyn oraz na terenie całej Polski

  Profesjonalna pomoc prawnika, który zajmuje się sprawami frankowymi jest bardzo ważną kwestią, zwłaszcza w przypadku, gdy po drugiej stronie wokandy znaleźć ma się bank, który ma przewagę. Jednak frankowicze Olsztyn mogą liczyć na profesjonalną obsługę kancelarii frankowej, która nie obawia się przeciwnika, jakim jest nieuczciwy bank. Nasza kancelaria frankowa Olsztyn zajmuje się sprawami frankowymi oraz tymi związanymi stricte z sektorem bankowym, co pokazuje nacisk na wąską specjalizację prawną, której celem jest jak najbardziej doskonałe prowadzenie spraw dla naszych Klientów.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów

   Kancelaria frankowa Płock