SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Opole

Kancelaria frankowa Opole

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Opolu z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Kancelaria frankowa Opole – profesjonalna pomoc dla frankowiczów Opole

  Kancelaria Frankowa Frejowski CHF to profesjonalna oraz skuteczna kancelaria frankowa Opole, która oferuje kompleksową pomoc frankowiczom Opole. Od wielu lat z powodzeniem prowadzimy sprawy frankowe Opole i pomagamy wyzwolić się od toksycznego kredytu we frankach szwajcarskich. Niestraszny nam przeciwnik jakim jest bank, podejmujemy się każdej sprawy, tym samym udowadniając, że kredyty frankowe Opole da się anulować.

  Kancelaria kredyty frankowe Opole

  Liczną grupą, która potrzebuje pomocy w walce z bankiem są frankowicze Opole. Mnogość spraw frankowych Opole sprawiła, iż wiele kancelarii zaczęło oferować swoją pomoc frankowiczom Opole, jednakże przy wyborze kancelarii należy zwrócić szczególną uwagę, czy dana kancelaria specjalizuje się konkretnie w sprawach kredytów frankowych, czy też nie ma w tej kwestii odpowiedniego doświadczenia. Frankowicze Opole powinni mieć na uwadze, że sprawę kredytu można poprowadzić tylko jeden raz. Niedoświadczona kancelaria może zaprzepaścić tę szansę. Nasza kancelaria frankowa Opole specjalizuje się w sprawach powiązanych z sektorem bankowym, a sprawy frankowe Opole są naszą codziennością. Jesteśmy odpowiedzią na wszelkie potrzeby frankowiczów, nawet tych najbardziej wymagających.

  Odfrankowanie kredytu kancelaria Opole

  Kredyty frankowe Opole i ich umowne postanowienia mogą zostać podważone, ponieważ zawierają klauzule niedozwolone, zwane inaczej abuzywnymi. Pozywając bank frankowicze Opole mogą uzyskać odfrankowienie kredytu Opole, które polega na zwrocie przez bank nadpłaconych rat oraz przewalutowaniu kredytu na złotówkowy. Odfrankowanie kredytu kancelaria Opole jest najbardziej prawdopodobne w przypadku kredytu indeksowanego.

  Kolejną możliwością, jaką frankowicze Opole mogą osiągnąć pozywając bank jest unieważnienie kredytu, które jest tożsame z tym, iż umowa zwyczajnie przestaje obowiązywać. W przypadku wygranej z bankiem skutkującej anulowaniem umowy frankowicze Opole jedynie rozliczają się wzajemnie z bankiem, a wówczas ich toksyczna umowa frankowa przestaje istnieć. Unieważnienie kredytu frankowego jest bardziej prawdopodobne w przypadku kredytu denominowanego.

  Sprawy frankowe Opole

  Do każdej sprawy naszych klientów podchodzimy indywidualnie, ponieważ ogromnie ważne dla naszej kancelarii jest to, aby frankowicze Opole współpracujący z naszą kancelarią mieli poczucie, iż ich kredyty frankowe Opole są w dobrych rękach. Nasza kancelaria frankowa Opole wyróżnia się przede wszystkim:

 • bezpłatną analizą prawną Twoich dokumentów kredytowych, którą rzeczowo omówimy, zwracając szczególną uwagę na ewentualne korzyści bądź zagrożenia
 • zapewniamy kompleksową obsługę i szybki kontakt dostosowany do Twoich potrzeb – zarówno w formie spotkania, rozmowy telefonicznej, jak i formie e-mailowej
  na czas trwania współpracy zapewniamy stałego opiekuna Twojej sprawy, który jest specjalistą jeśli chodzi o kredyty frankowe Opole i będzie stale do Twojej dyspozycji

 • gwarantujemy, iż każdorazowo skonsultujemy się z Tobą przed podjęciem jakichkolwiek działań w Twojej sprawie. Masz kontrolę nad swoją sprawą!

  Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci naszą ofertę i rozwiejemy wszystkie najmniejsze wątpliwości co do podjęcia walki z bankiem! Przedstawimy Ci realne korzyści, jakie możesz zyskać, jeśli zdecydujesz się na naszą propozycję pomocy dla frankowiczów Opole!

  Opole – Stolica polskiej piosenki

  Opole to miasto na prawach powiatu zlokalizowane w południowo-zachodniej części Polski. W Opolu znajduje się siedziba władz województwa opolskiego i powiatu opolskiego. To historyczna stolica Górnego Śląska, którą obecnie zamieszkuje 126 755 mieszkańców. Opole prawa miejskie otrzymało w 1217 roku. Podział administracyjny miasta podzielił Opole na 29 dzielnic. Nazwy dzielnic, jakie funkcjonują w Opolu, to m.in. Półwieś, Zaodrze, Malina czy Wróblin.

  Opole informacje administracyjne

  W Opolu swoje siedziby mają Sąd Okręgowy oraz Sąd Rejonowy. W mieście funkcjonują szpitale publiczne, m.in. Szpital Wojewódzki w Opolu czy Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu. W Opolu swoje siedziby mają uczelnie wyższe publiczne (Politechnika Opolska, Uniwersytet Opolski i Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa) i niepubliczne. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich

  w Opolu zarejestrowanych jest 170 adwokatów.

  Położenie miasta

  Opole to miasto zlokalizowane w południowo-zachodniej Polsce. Miasto położone jest w środkowej części województwa opolskiego. Opole położone jest na Górnym Śląsku w dolinie rzeki Odry oraz w dolinach jej mniejszych cieków. W pobliżu miasta zlokalizowane są miasta takie jak Nysa, Brzeg czy Kluczbork. Niedaleko miasta położona jest autostrada A4. Dodatkowo przez miasto przebiegają drogi krajowe nr 45, nr 46 i nr 94. W Opolu swój początek i bieg mają drogi wojewódzkie nr 414, nr 423, nr 435, nr 454 i nr 459.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Opolu?

  Obecnie, sprawy frankowe trwają około dwóch lat.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Opolu?

  Należy pamiętać, że każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie. Długość procesu może zależeć m.in. od ilości złożonych pozwów czy stopnia skomplikowania sprawy.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Opolu?

  Na całkowity koszt sprawy frankowej składa się nie tylko wynagrodzenie adwokata, ale również koszty dodatkowe takie jak opłata za złożenie pozwu.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Opolu?

  Wynagrodzenie adwokata zależy m.in. od doświadczenia prawnika oraz stopnia skomplikowania sprawy.

  Ile trwa apelacja frankowa w Opolu?

  Postępowanie sądowe w Sądzie II instancji trwa od roku do dwóch lat.

 • WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kancelarie frankowicze Opole – kredyty frankowe Opole

  Nasza kancelaria frankowa Opole to zespół radców prawnych i adwokatów, którzy w swojej karierze przeanalizowali setki umów kredytowych w CHF oraz wszelkich dokumentów bankowych, a sprawy frankowe Opole towarzyszą im na co dzień. To wszystko sprawia, że
  frankowicze Opole, którzy zdecydują się na podjęcie z nami współpracy mogą liczyć na kompleksowe prowadzenie sprawy swojego kredytu, które poparte jest ogromnym doświadczeniem. Zapewniamy rzetelność oraz wysoką skuteczność, a przede wszystkim stawiamy na wygraną naszych klientów. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się sam, że pełniona przez naszą kancelarię pomoc dla frankowiczów Opole jest nieoceniona!

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów