SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Rybnik

Kancelaria frankowa Rybnik

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Rybniku z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Frankowicze Rybnik - sprawy frankowe Rybnik

  Jeśli jesteś posiadaczem kredytu frankowego i zastanawiasz się, jakie kancelarie frankowicze Rybnik są najlepsze, nie mogłeś trafić lepiej. Jesteśmy doświadczoną kancelarią prowadzącą sprawy frankowe Rybnik, która cechuje się wysoką skutecznością. Dowiedz się, czym jest odfrankowienie kredytu Rybnik i wyjdź naprzeciw toksycznemu kredytowi, który pożera Twoje pieniądze.

  Kancelaria kredyty frankowe Rybnik

  Coraz większą popularnością odznaczają się sprawy frankowe Rybnik, przez co na każdym rogu spotkać można wiele kancelarii, które oferują pomoc dla frankowiczów Rybnik. Fachowe wsparcie daje możliwość zmniejszenia comiesięcznej raty kredytu czy też możliwość anulowania umowy z bankiem. Każda sprawa frankowa może być poprowadzona tylko jeden raz, dlatego aby nie zmarnować jedynej szansy na pozbycie się toksycznego kredytu ogromnie ważne jest staranny wybór odpowiedniej kancelarii.

  Nasza kancelaria frankowa Rybnik oferuje nieodpłatną i niezobowiązującą analizę umowy kredytowej, która pozwala wykazać, jakie są realne szanse na wygraną z bankiem. Niestraszne są dla nas kredyty frankowe Rybnik - nasz doświadczony zespół poradzi sobie z każdą sprawą.

  Pomoc dla frankowiczów Rybnik

  Jeśli Twoja umowa kredytowa we franku szwajcarskim została określona jako ta, która zawiera klauzule niedozwolone zgłoś się do nas! Nasza kancelaria frankowa Rybnik oferuje kompleksową obsługę w Twojej sprawie.

  • Bank wypowiedział Ci umowę - sytuacja, w której wystąpiły problemy ze spłatą Twojego kredytu nie stoi na przeszkodzie w prowadzeniu sprawy. Jej przebieg jest identyczny, jak w przypadku spłacanego kredytu.
  • Spłaciłeś już swój kredyt - w tej sytuacji również możesz ubiegać się o unieważnienie swojej umowy, która zawierała klauzule niedozwolone, zwane również klauzulami abuzywnymi.

  Odfrankowanie kredytu kancelaria Rybnik

  Frankowicze Rybnik często pytają, w jakim przypadku mogą oni liczyć na unieważnienie kredytu we frankach szwajcarskich, a w jakim na odfrankowowienie kredytu. Zasada jest bardzo prosta: odfrankowanie kredytu Rybnik występuje w przypadku kredytu indeksowanego, zaś unieważnienie umowy staje się możliwe w wypadku kredytu denominowanego. Warto również wspomnieć, że poprzez odfrankowanie kredytu Rybnik rozumie się przewalutowanie kredytu na kredyt w złotówkach, zaś anulowanie kredytu jest tożsame z powrotem do momentu sprzed podpisania umowy kredytowej.

  Kancelarie frankowicze Rybnik

  Współpracę warto zacząć od bezpłatnej analizy umowy frankowej, którą zajmie się doświadczony specjalista. Kolejnym krokiem jest reklamacja kredytu wraz ze złożeniem wniosku o wydobycie z banku dokumentów dotyczących Twojego kredytu. Gdy wymienione kroki zostaną spełnione, nasza kancelaria frankowa Rybnik rozpocznie proces prowadzący do Twojej wygranej z bankiem, a co za tym idzie - doprowadzimy do odzyskania Twoich utraconych pieniędzy.

  Zapoznaj się z naszą ofertą za pomocą formularza kontaktowego, który znajdziesz na naszej stronie. Gwarantujemy, że nasza kancelaria frankowa Rybnik to świetny wybór, co potwierdzić mogą liczni frankowicze Rybnik! Pomożemy Ci pokonać Twój bank i wspólnie z Tobą przemierzymy drogę do Twojego zwycięstwa!

  Rybnik. Miasto z ikrą

  Rybnik to miasto na prawach powiatu, które położone jest w południowej części Polski. Miasto zlokalizowane jest w województwie śląskim. To siedziba władz powiatu rybnickiego. Rybnik to największe miasto aglomeracji rybnickiej i Rybnickiego Okręgu Węglowego. Obecnie zamieszkuje je 131 744 mieszkańców. Rybnik prawa miejskie otrzymał przed 1309 rokiem. Rybnik został podzielony na 27 dzielnic, które stanowią jednostki pomocnicze gminy. Podział ten wprowadzono w 1990 roku. Są to m.in dzielnice takie jak Kamień, Golejów, Niewiadom, Meksyk czy Popielów.

  Rybnik informacje administracyjne

  W Rybniku funkcjonują Sąd Rejonowy i Sąd Okręgowy. W mieście znajdują się trzy zamiejscowe oddziały uczelni wyższych - są to Politechnika Śląska, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach i Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich, w Rybniku zarejestrowanych jest 92 adwokatów.

  Położenie miasta

  Rybnik to miasto, które zlokalizowane jest w południowo-zachodniej części województwa śląskiego. Miasto położone jest nad rzeką Rudą i Nacyną. Rybnik leży na terenie Górnego Śląska. W pobliżu zlokalizowane są miasta takie jak Gliwice czy Jastrzębie Zdrój. Przez Rybnik przechodzą drogi krajowe nr 78 i drogi wojewódzkie nr 920, nr 929 i nr 935. Niedaleko wschodnich granic miasta przebiega autostrada A1. Miasto słynie z dużej ilości rond - do roku 2020 było ich 44.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Rybniku?

  Postępowanie sądowe w sprawach frankowych może trwać od 6 miesięcy do 3 lat.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Rybniku?

  Długość sprawy frankowej zależy m.in. od ilości złożonych pozwów. Należy pamiętać, że sprawy frankowe rozpatrywane są indywidualnie.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Rybniku?

  Na całkowity koszt prowadzenia sprawy frankowej składają się m.in. honorarium prawnika, opłata od złożenia pozwu czy opłata od pełnomocnictwa.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Rybniku?

  Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Na wynagrodzenie prawnika m.in. ma wpływ jego doświadczenie oraz stopień skomplikowania sprawy.

  Ile trwa apelacja frankowa w Rybniku?

  Postępowanie w Sądzie II instancji trwa około dwóch lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Kredyty frankowe Rybnik

  Pomoc frankowiczom Rybnik niesie wiele kancelarii, jednakże nie każda kancelaria ma doświadczenie w sprawach kredytów CHF. Prowadzenie sprawy przez niedoświadczoną kancelarię skutkować może nawet przegraną. Przeglądając oferty, jakie przedstawiają kancelarie frankowicze Rybnik należy zwracać szczególną uwagę, czy kancelaria frankowa Rybnik nie jest spółką z.o.o, bowiem prawnicy nie mogą świadczyć swoich usług w takowych spółkach. Rzetelna i doświadczone w sprawach kredytów CHF kancelaria może być za to spółką komandytową. Taką spółką jest nasza kancelaria frankowa Rybnik, a nasz zespół złożony jest samych specjalistów, dla których unieważnienie umowy lub odfrankowanie kredytu Rybnik to chleb powszedni.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów