SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content

Kancelaria frankowa Sosnowiec

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Sosnowcu z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  Frankowicze Sosnowiec - pomoc frankowiczom Sosnowiec


  Jesteśmy doświadczoną i wyspecjalizowaną w kredytach frankowych kancelarią frankową, która niesie pomoc dla frankowiczów Sosnowiec. Reprezentujemy frankowiczów na każdym etapie postępowania przeciwko bankom. Jesteśmy również kancelarią frankową, która świadczy pomoc dla frankowiczów Sosnowiec nawet w przypadku, gdy wykonywana była działalność gospodarcza.

  Kancelaria frankowa Sosnowiec


  Kredyty frankowe Sosnowiec są znacznym obciążeniem dla frankowiczów, którzy chcąc zaciągnąć kredyt na własną nieruchomość borykają się teraz z wysokimi spłatami kredytu i ciągle rosnącymi ratami. Pomoc frankowiczom Sosnowiec pomaga w zrozumieniu wszystkich zawiłych kwestii prawnych związanych z dochodzeniem roszczeń od banku oraz dochowuje szczególnej staranności w reprezentowaniu frankowiczów Sosnowiec przed sądem. Staramy się wykonać wszelkie działania formalne bez udziału Klienta, aby ten jak najmniej odczuł walkę z bankiem.

  Kancelarie frankowicze Sosnowiec


  Frankowicze mają możliwość dochodzenia swoich roszczeń w jeden sposób - złożenie pozwu do sądu. Skutki rozpatrzenia sprawy mogą być dwojakie - unieważnienie kredytu frankowego lub odfrankowienie kredytu Sosnowiec.

  Unieważnienie i odfrankowanie kredytu Sosnowiec


  Frankowicze Sosnowiec, którzy posiadają kredyty frankowe mogą zwrócić się o pomoc w unieważnieniu lub odfrankowaniu kredytu.

  Jeśli posiadasz kredyt indeksowany do waluty franka szwajcarskiego, kredyt został udzielony w złotówkach, ale waloryzowany został waluty obcej, co oznacza, że bank przeliczył Twój kredy po kursie kupna CHF według swojej własnej tabeli kursów. Jeśli posiadasz taki kredyt możesz liczyć na odfrankowanie kredytu Sosnowiec.

  Jeśli posiadasz kredyt denominowany z dużym powodzeniem Twoja umowa kredytowa może zostać unieważniona, co oznacza, że uznane zostanie jakoby Twoja umowa nigdy nie istniała, jednakże zanim to stanie się oficjalne - musi dojść do rozliczenia między frankowiczem a bankiem.

  Kredyty frankowe Sosnowiec


  Pierwszym krokiem, jaki powinien zostać wykonany przez frankowicza, który chce skorzystać z pomocy frankowiczom Sosnowiec powinna być szczegółowa analiza oraz omówienie szans na wygraną z bankiem. Ocenienie szansy kredytobiorcy na pozytywne rozstrzygnięcie sprawy powoduje, że zarówno frankowicz, jak i kancelaria frankowa Sosnowiec mają pewność, że współpraca będzie mogła opierać się na zaufaniu. Oferujemy naszym klientom przygotowanie pozwu w oparciu o merytoryczne argumenty, a także przygotowanie najbardziej skutecznej strategii procesowej, która pozwoli na wygranie sprawy z bankiem! Orzecznictwo w sprawach frankowych aktualnie jest bardzo ugruntowane, co oznacza, że składając sprawę do sądu mamy dużą pewność wygranej, ponieważ sędziowie frankowi znają już orzeczenia różnych sądów i starają się na nich wzorować.

  Sprawy frankowe Sosnowiec


  Nasz kancelaria frankowa Sosnowiec oferuje naszym Klientom współpracę w zakresie prowadzenia sprawy frankowej następujące korzyści:
  • współpraca z doświadczoną kancelarią frankową, którą wyróżnia sumienne podejście do spraw frankowych;
  • reprezentacja przez dr Sebastiana Frejowskiego, który jest doktorem nauk prawnych i prawo bankowe jest jego specjalizacją
  • znajomość aktualnego orzecznictwa i działania sądów sprawia, że nasza kancelaria frankowa świadczy pomoc frankowiczom Sosnowiec na najwyższym poziomie
  • znajomość praktyk banków, które mają na celu odciąganie sprawy w czasie sprawia, że wiemy, jak poprowadzić sprawę tak, aby rezultaty były widoczne w szybkim tempie
  • nasza kancelaria frankowa dopasowuje profil działania do oczekiwań frankowicze Sosnowiec, tak aby uzyskać najbardziej oczekiwany efekt przez naszych klientów informujemy naszych Klientów o każdym działaniu i ewentualnych konsekwencjach
  • reprezentujemy klienta nawet, gdy ten zostanie pozwany przez bank

  Pomoc dla frankowiczów Sosnowiec


  Podchodzimy do naszych Klientów bardzo indywidualnie i rekomendujemy, aby wybierając kancelarię frankową, która ma nieść pomoc frankowiczom Sosnowiec, zwrócić uwagę na to, jakie są warunki rozliczenia i wynagrodzenia dla kancelarii. Dla nas najważniejszy jest rezultat, ponieważ Państwa wygrana sprawa - to również korzyść dla nas.

  Skontaktuj się z nami, aby przejść przez podstawowy proces weryfikacji sprawy frankowej do dochodzenia roszczeń! Wytłumaczymy Ci wszystkie zawiłości procesu frankowego.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!
  Kancelaria Frejowski

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Santander Consumer

   Kancelaria frankowa BOŚ Bank

   Kancelaria frankowa BRE Bank mBank

   Kancelaria frankowa Santander

   Kancelaria frankowa Raiffeisen Bank

   Kancelaria frankowa Bank Handlowy

   Kancelaria frankowa BNP Paribas

   Kancelaria frankowa PKO BP

   Kancelaria frankowa Deutsche

   Kancelaria frankowa Millenium

   Kancelaria frankowa Getin Noble Bank

   Kancelaria frankowa BPH

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra