SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ODZYSKAĆ
Skip to content
Herb Sosnowiec

Kancelaria frankowa Sosnowiec

Specjaliści wśród radców prawnych i adwokatów w Sosnowcu z realnym, wieloletnim doświadczeniem procesowym. Pomagamy frankowiczom w walce z bankami.


  Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy  kancelaria frejowski chf opinie
  Kalkulator frankowy

  Jesteśmy doświadczoną i wyspecjalizowaną w kredytach frankowych kancelarią frankową, która niesie pomoc dla frankowiczów Sosnowiec. Reprezentujemy frankowiczów na każdym etapie postępowania przeciwko bankom. Jesteśmy również kancelarią frankową, która świadczy pomoc dla frankowiczów Sosnowiec nawet w przypadku, gdy wykonywana była działalność gospodarcza.

  Kancelaria frankowa Sosnowiec

  Kredyty frankowe Sosnowiec są znacznym obciążeniem dla frankowiczów, którzy chcąc zaciągnąć kredyt na własną nieruchomość borykają się teraz z wysokimi spłatami kredytu i ciągle rosnącymi ratami. Pomoc frankowiczom Sosnowiec pomaga w zrozumieniu wszystkich zawiłych kwestii prawnych związanych z dochodzeniem roszczeń od banku oraz dochowuje szczególnej staranności w reprezentowaniu frankowiczów Sosnowiec przed sądem. Staramy się wykonać wszelkie działania formalne bez udziału Klienta, aby ten jak najmniej odczuł walkę z bankiem.

  Kancelarie frankowicze Sosnowiec

  Frankowicze mają możliwość dochodzenia swoich roszczeń w jeden sposób - złożenie pozwu do sądu. Skutki rozpatrzenia sprawy mogą być dwojakie - unieważnienie kredytu frankowego lub odfrankowienie kredytu Sosnowiec.

  Unieważnienie i odfrankowanie kredytu Sosnowiec

  Frankowicze Sosnowiec, którzy posiadają kredyty frankowe mogą zwrócić się o pomoc w unieważnieniu lub odfrankowaniu kredytu.

  Jeśli posiadasz kredyt indeksowany do waluty franka szwajcarskiego, kredyt został udzielony w złotówkach, ale waloryzowany został waluty obcej, co oznacza, że bank przeliczył Twój kredy po kursie kupna CHF według swojej własnej tabeli kursów. Jeśli posiadasz taki kredyt możesz liczyć na odfrankowanie kredytu Sosnowiec.

  Jeśli posiadasz kredyt denominowany z dużym powodzeniem Twoja umowa kredytowa może zostać unieważniona, co oznacza, że uznane zostanie jakoby Twoja umowa nigdy nie istniała, jednakże zanim to stanie się oficjalne - musi dojść do rozliczenia między frankowiczem a bankiem.

  Kredyty frankowe Sosnowiec

  Pierwszym krokiem, jaki powinien zostać wykonany przez frankowicza, który chce skorzystać z pomocy frankowiczom Sosnowiec powinna być szczegółowa analiza oraz omówienie szans na wygraną z bankiem. Ocenienie szansy kredytobiorcy na pozytywne rozstrzygnięcie sprawy powoduje, że zarówno frankowicz, jak i kancelaria frankowa Sosnowiec mają pewność, że współpraca będzie mogła opierać się na zaufaniu. Oferujemy naszym klientom przygotowanie pozwu w oparciu o merytoryczne argumenty, a także przygotowanie najbardziej skutecznej strategii procesowej, która pozwoli na wygranie sprawy z bankiem! Orzecznictwo w sprawach frankowych aktualnie jest bardzo ugruntowane, co oznacza, że składając sprawę do sądu mamy dużą pewność wygranej, ponieważ sędziowie frankowi znają już orzeczenia różnych sądów i starają się na nich wzorować.

  Sprawy frankowe Sosnowiec

  Nasz kancelaria frankowa Sosnowiec oferuje naszym Klientom współpracę w zakresie prowadzenia sprawy frankowej następujące korzyści:

  • współpraca z doświadczoną kancelarią frankową, którą wyróżnia sumienne podejście do spraw frankowych;
  • reprezentacja przez dr Sebastiana Frejowskiego, który jest doktorem nauk prawnych i prawo bankowe jest jego specjalizacją;
  • znajomość aktualnego orzecznictwa i działania sądów sprawia, że nasza kancelaria frankowa świadczy pomoc frankowiczom Sosnowiec na najwyższym poziomie;
  • znajomość praktyk banków, które mają na celu odciąganie sprawy w czasie sprawia, że wiemy, jak poprowadzić sprawę tak, aby rezultaty były widoczne w szybkim tempie;
  • nasza kancelaria frankowa dopasowuje profil działania do oczekiwań Klientów;
  • Informowanie klienta o każdym działaniu i ewentualnych konsekwencjach;
  • Reprezentacja klienta nawet w przypadku, gdy zostanie pozwany przez bank.

  Pomoc dla frankowiczów Sosnowiec

  Podchodzimy do naszych Klientów bardzo indywidualnie i rekomendujemy, aby wybierając kancelarię frankową, która ma nieść pomoc frankowiczom Sosnowiec, zwrócić uwagę na warunki rozliczenia i wynagrodzenia dla kancelarii. Dla nas najważniejszy jest rezultat, ponieważ Państwa wygrana sprawa - to również korzyść dla nas.

  Skontaktuj się z nami, aby przejść przez podstawowy proces weryfikacji sprawy frankowej do dochodzenia roszczeń! Wytłumaczymy Ci wszystkie zawiłości procesu frankowego.

  Sosnowiec łączy

  Sosnowiec to miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim. Jest największym miastem Zagłębia Dąbrowskiego pod względem ludności. Znajduje się we wschodniej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Miasto otrzymało prawa miejskie 10 czerwca 1902 roku. Obecnie zamieszkuje je 189 178 mieszkańców. Podział terytorialny Sosnowca obejmuje dzielnice historyczne, dzielnice - jednostki pomocnicze gminy Sosnowiec, obręby ewidencyjne urzędu miasta, części miasta według Krajowego Rejestru Urzędowego Podziału Terytorialnego Kraju TERYT i rejony działania urzędów pocztowych.

  Sosnowiec informacje administracyjne

  W Sosnowcu znajdują się siedziby Sądu Rejonowego i Sądu Okręgowego. Miasto posiada 3 szpitale publiczne: Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II, Sosnowiecki Szpital Miejski, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Świętej Barbary. Według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackichw Sosnowcu zarejestrowanych jest 78 adwokatów.

  Położenie miasta

  Sosnowiec to miasto w województwie śląskim, położone na Wyżynie Śląskiej, będącej częścią Wyżyny Śląsko-Krakowskiej. Leży nad trzema rzekami: Czarną Przemszą, Białą Przemszą i Brynicą. W bliskim sąsiedztwie znajdują się miasta takie jak Dąbrowa Górnicza, Katowice, Mysłowice, Tychy i Ruda Śląska. W okolicy zlokalizowana jest autostrada A4, a przez miasto przechodzą drogi ekspresowe S1 i S86, oraz drogi krajowe nr 86, nr 79 i nr 94. Funkcjonują tutaj również transport kolejowy i autobusowy.

  Pytania i odpowiedzi

  Ile trwa sprawa Frankowa w Sosnowcu?

  Sprawy frankowe mogą trwać od roku do trzech lat. Na długość procesu ma wpływ m.in. ilość złożonych pozwów.

  Gdzie najszybciej sprawy frankowe w Sosnowcu?

  W ostatnim czasie zaobserwować można, że coraz więcej prawomocnych wyroków wydawanych jest już po upływie dwóch lat.

  Ile kosztuje prowadzenie sprawy Frankowej w Sosnowcu?

  Opłata od złożenia pozwu w sprawach frankowych nie może przekraczać 1000 zł. Na całkowity koszt prowadzenia sprawy frankowej składają się również inne opłaty.

  Ile kosztuje adwokat w sprawie frankowiczów w Sosnowcu?

  Wynagrodzenie adwokata zależne jest m.in. od doświadczenia prawnika.

  Ile trwa apelacja frankowa w Sosnowcu?

  Proces w Sądzie II instancji może trwać około 2 lat.

  WYBRANE OPINIE KLIENTÓW

  Jeśli ktoś szuka profesjonalnej kancelarii, dla której liczą się ludzie i wygrana to polecam kancelarię Frejowski CHF.

  Pani Aleksandra

  Świetny zespół. Widać, że nad sprawą jednego klienta pracuje kilka osób, ale świetnie się między sobą dogadują. Moje zaangażowanie jako klienta ograniczone do niezbędnego minimum.

  Pan Józef

  To oni wszystkiego pilnują! Od momentu zgłoszenia przez formularz, oni pilnują żeby były dokumenty, żeby robić wszystko zgodnie z terminem. I odpowiedzą dosłownie na każde pytanie w temacie kredytów frankowych.

  Pan Stanisław

  PRZYKŁADOWE WYROKI

  Darmowy kalkulator umowy frankowej

  Sprawdź ile możesz odzyskać!

  Pomoc dla frankowiczów Sosnowiec

  Podchodzimy do naszych Klientów bardzo indywidualnie i rekomendujemy, aby wybierając kancelarię frankową, która ma nieść pomoc frankowiczom Sosnowiec, zwrócić uwagę na warunki rozliczenia i wynagrodzenia dla kancelarii. Dla nas najważniejszy jest rezultat, ponieważ Państwa wygrana sprawa - to również korzyść dla nas.

  Skontaktuj się z nami, aby przejść przez podstawowy proces weryfikacji sprawy frankowej do dochodzenia roszczeń! Wytłumaczymy Ci wszystkie zawiłości procesu frankowego.

  MODEL WSPÓŁPRACY

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  1.

  ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

  Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową oraz przedstawimy skuteczną strategię prowadzącą do niezależności finansowej.

  2.

  NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

  Przedstawimy konieczne do podpisania dokumenty. Na każdym etapie prowadzenia sprawy możesz skontaktować się z dedykowanym specjalnie dla Ciebie opiekunem.

  3.

  NEGOCJACJE Z BANKIEM

  Występujemy z reklamacją produktu kredytowego do banku oraz wnioskujemy o przekazanie szczegółowej dokumentacji. W tym kroku przerywamy bieg przedawnienia.

  4.

  DROGA SĄDOWA

  Sporządzamy pozew oraz występujemy na drogę sądową w sprawie nadużyć banku związanych z Twoim kredytem.

  NASI EKSPERCI

  Sebastian Frejowski

  Doktor nauk prawnych

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta Królowej Holenderskiej oraz Académie de droit international de La Haye, EUI we Florencji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw przed sądem w tym w sprawach precedensowych (spory frankowe, , opcje walutowe, wskaźnik Libor). Specjalizuje się w prawie bankowym, rynku kapitałowym, prawie papierów wartościowych. Doradza zarządzającym funduszami, towarzystwom funduszy inwestycyjnych oraz domom maklerskim w sprawach szeroko pojętego rynku finansowego. Prowadzi obsługę prawną podmiotów rynku kapitałowego, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i New Connect. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów związanych z rynkiem kapitałowym, rynkiem papierów wartościowych w tym wystąpień do organów ochrony prawnej (KNF, UOKIK).

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Skontaktuj się z nami za pomocą emailu / numeru telefonu, lub wyślij umowę bezpośrednio poprzez formularz, aby dowiedzieć się ile możesz wygrać podczas sprawy frankowej


   Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji, i analizy Twojej umowy   INNE MIASTA

   Kancelaria frankowa Kraków

   Kancelaria frankowa Ostrołęka

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gorzów Wielkopolski

   Kancelaria frankowa Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Pomoc frankowiczom Puławy

   Kancelaria frankowa Prawnik frankowicze – Września

   Kancelaria frankowa Chełm

   Kancelaria frankowa Kalisz

   Kancelaria frankowa Łomża

   Kancelaria frankowa Chorzów

   Kancelaria frankowa Leszno

   Kancelaria frankowa Pabianice

   Kancelaria frankowa Głogów

   Kancelaria frankowa Dąbrowa Górnicza

   Kancelaria frankowa Ostrowiec Świętokrzyski

   Kancelaria frankowa Gliwice

   Kancelaria frankowa Elbląg

   Kancelaria frankowa Ełk

   Kancelaria frankowa Warszawa

   Kancelaria frankowa Żory

   Kancelaria frankowa Tarnowskie Góry

   Kancelaria frankowa Tomaszów Mazowiecki

   Kancelaria frankowa Włocławek

   Kancelaria frankowa Wałbrzych

   Kancelaria frankowa Przemyśl

   Kancelaria frankowa Kędzierzyn-Koźle

   Kancelaria frankowa Mielec

   Kancelaria frankowa Zamość

   Kancelaria frankowa Pruszków

   Kancelaria frankowa Siemianowice Śląskie

   Kancelaria frankowa Grudziądz

   Kancelaria frankowa Legnica

   Kancelaria frankowa Bielsko Biała

   Kancelaria frankowa Gniezno

   Kancelaria frankowa Suwałki

   Kancelaria frankowa Inowrocław

   Kancelaria frankowa Ostrów wielkopolski

   Kancelaria frankowa Piotrków Trybunalski

   Kancelaria frankowa Konin

   Kancelaria frankowa Mysłowice

   Kancelaria frankowa Piła

   Kancelaria frankowa Siedlce

   Kancelaria frankowa Jelenia Góra

   Kancelaria frankowa Nowy Sącz

   Kancelaria frankowa Jastrzębie-Zdrój

   Kancelaria frankowa Słupsk

   Kancelaria frankowa Jaworzno

   Kancelaria frankowa Koszalin

   Kancelaria frankowa Tarnów